LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT - Manufacturer of industrial weighing and dosing equipment

Rusija

Factory icon Ražotājs/ Izgatavotājs

LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT
Web icon
Sazināties

Rusija

ZVO piegādā saviem klientiem VTA-DS modeļus, kas paredzēti 20, 30, 40, 60, 80, 100, 150, 200 tonnu kravai. Tie ietver no 1 līdz 5 moduļiem. Piegādāto ass svaru tiltu var uzstādīt uz betona pamatnes, kas aprīkota ar rampām iebraukšanai. Automātisko svaru svarīgas īpašības Automātiskajiem svariem asu svēršanai, ko ražo ZVO, ir šādas priekšrocības: ✅ 36 ​​mēnešu garantija; ✅ deformācijas mērinstrumentu aizsardzības pakāpe IP68; ✅ pagarinātas rampas klātbūtne uzstādīšanai virs galvas; ✅ kabeļu ar metāla uzmavu izolācijas aizsardzībai; ✅ iespēja aizpildīt ar ekrāna dublikātu, žogiem; ✅ darbības uzticamība, mērījumu izturība un precizitāte. Automātiskos svarus transportlīdzekļu ass svēršanai var izgatavot sprādziendrošā versijā un aprīkot ar programmatūru ar uzlabotām iespējām integrācijai automatizētos kompleksos.

Rusija

Šāda veida kravas svari tiek izmantoti transportlīdzekļu svēršanai ar pilnu piedziņu uz kravas pieņemšanas platformas. Šīs kravas automašīnas svari tiek izmantoti dažādās darbības jomās: tirdzniecībā, lauksaimniecībā, celtniecības nozarē, metalurģijā, graudu pārstrādē, gaļas, piena, pārtikas un citās nozarēs gan svara komerciālai uzskaitei, gan tehnoloģiskai. Šāda veida skalas tiek uzstādītas pastāvīgi, jo to pārsūtīšana ir ļoti darbietilpīga. Kravas automašīnu svari tiek uzstādīti uz taisnas daļas uz iepriekš uzcelta pamata (būvniecības uzdevumu nodrošina ražotājs). Mūsu produkcijas kravas automašīnu svari ir ļoti pieprasīti tirgū, jo mēs ražojam kvalitatīvus produktus, veicam uzticamu uzstādīšanu un piegādājam svarus laikā!

Rusija

Svaru rūpnīcas vagona svari ir uzticama metāla konstrukcija ar augstas kvalitātes elektronikas komplektu, kas paredzēta pa dzelzceļu pārvadāto preču svēršanai neatkarīgi no to rakstura un transporta veida (platformas, cisternas). Svari spēj nosvērt kravas, kuru svars ir no 30 līdz 200 tonnām. Svaru rūpnīcas automobiļu svaru galvenā priekšrocība ir kvalitāte, uzticamība, izturība, izturība un spēja strādāt vissarežģītākajos ekspluatācijas apstākļos jebkur Krievijā un kaimiņvalstīs. Lai sāktu darbu, iesakām iepazīties ar dažām galvenajām ZVO dzelzceļa svaru priekšrocībām: ✅ Maksimālā slodze no 30 līdz 200 tonnām; ✅ Slodzes uztvērēja sekcijas garums ir no 3 līdz 7 metriem; Load slodzi uztverošo ierīču sekciju skaits no 1 līdz 7 gabaliem; ✅ Darba temperatūras diapazons no - 50 līdz + 50 ° С.

Rusija

Monacs iekrāvēja svēršanas sistēma iekrāvējam var precīzi noteikt beramā materiāla masu, izmantojot strēles leņķi, hidraulisko spiedienu un iekrāvēja pamatnes leņķi, ko tā saņem ar ātrumu līdz 500 Hz sekundē. Monacs priekšējie un iekrāvēju svari ir izturīgi un uzticami svari. Tā izmantošanai ir vairākas priekšrocības: ✅ sistēma spēj vienlaikus veikt transportlīdzekļa svēršanas un uzraudzības funkciju; ✅ visprecīzākos svēršanas rezultātus, tostarp pārvietošanās procesā, iegūst, pieslēdzoties jebkuram Wi-Fi savienojumam vai 3G modemam, pēc tam veicot datu pārsūtīšanu uz datoru; ✅ programmatūra un brīva piekļuve serverim trīs mēnešus pēc reģistrācijas; i TS; ✅ tehniskās apkopes uzraudzība tiek veikta pēc daudziem parametriem: degvielas patēriņš, drenāža, ātruma režīms, motora stundas, efektivitāte, nobraukums un daudz kas cits;

Rusija

Platformas svari ar triecienizturību "VP" ir paredzēti izejvielu un gatavo produktu statiskai svēršanai. Šāda veida svarus var izmantot dažādās nozarēs: metalurģijā, kalnrūpniecībā, celtniecībā, sekundārajā metalurģijā un citās nozarēs, gan komerciālai svēršanai, gan tehnoloģiskai. Šī skala ir ideāli piemērota pārvietošanās ierīcēm. Platformas trieciena skalas priekšrocības: ✅ Triecienizturīgajām svariem ir īslaicīga triecienu pārslodze no 200 (standarta) līdz 500 (īpašiem)%. ✅ Iztur gan vertikālo, gan sānu platformas triecienu ✅ Nodrošina aizsardzību pret magnētiskās paplāksnes ietekmi uz svariem, strādājot ar magnētisko celtni.

Rusija

Augstas kvalitātes svēršanas iekārtas no nerūsējošā tērauda ir pieprasītas dažādās ķīmijas, pārtikas rūpniecības, rūpniecības jomās ar noteiktu iespēju kopumu, kur nepieciešama pretkorozijas aizsardzība. Izturīgā nerūsējošā tērauda platformas skala ir veidota, ņemot vērā vietu. "Aizsardzības līnija" - specializētā aprīkojumā izmantota aizsardzības klase, kuras indikators ir IP 68. Šis svaru modelis ir izturīgs pret skābēm, mitrumu, netīrumiem, sārmiem. Svari ir savienoti ar elektronisko termināli, kas ļauj nekavējoties reģistrēt saņemtās svara vērtības. Vēl viena iespēja ir uzlādējamas baterijas (akumulatora) klātbūtne, kas ļauj svariem darboties autonomā režīmā. Pavaddokumentos norādīts, ka svēršanas iekārtas apstrādes rūpniecībai ir aprīkotas ar augstu aizsardzības līmeni pret kodīgu vidi, netīrumiem un putekļiem.

Rusija

Rotējošais dozators DFSM-RP ir paredzēts neiesaiņotu, pulverveida un brīvu produktu, piemēram, cementa, smilšu, kaļķu, sausu celtniecības maisījumu uc, iesaiņošanai. Vārstu maisiņos, kuru svars ir no 10 līdz 50 kg, ar ātrumu līdz 200 iepakojumiem stundā ( pamatojoties uz 50 kg / maisiņā) un ar ātrumu līdz 350 iepakojumiem stundā (ar ātrumu 25 kg / soma). Vārstu maisu uzpildes dozators ir metināts pamatnes rāmis, kurā atrodas rotors, rotācijas motors, svara sensors un maisa pašizgāzējs. Rotējošais padevējs ir aprīkots ar ātrās atlaišanas sānu pārsegu, kas nodrošina ērtu piekļuvi tīrīšanai un vizuālai pārbaudei. Dozatora dizains vārstu maisu uzpildīšanai ļauj ātri apkalpot jebkuru mehānismu. Dozēšana pēc materiāla svara - svara, svara mērīšanai izmanto deformācijas mērītāju. Veikts pēc bruto principa. Materiāls tiek nepārtraukti nosvērts kopā ar maisu, kad tas piepildās. Dozēšanas algoritms ir divu ātrumu, kuru dēļ dozēšanas precizitāte ir ievērojami palielināta.

Rusija

Svēršanas batchers dažādu beztaras produktu pildīšanai mīkstos traukos, piemēram, "Big Bag". Lielo maisu dozators (stacija lielo maisu uzpildīšanai) numurs minerālmēslu, cukura, sāls, graudaugu, sēklu, degvielas granulu, plastmasas granulu un citu lielāko materiālu izsniegšanai. Smaguma padeve ir standarta. Šī izsmidzinātāja darbības princips ir šāds: Lielais maiss tiek iepriekš apturēts uz īpaša dozatora āķa, pēc tam tiek uzsākts izsniegšanas režīms. Maisa mutes skava tiek atlaista, maisa iepriekšējai atvēršanai tiek piegādāts gaiss, un dozēšanas process sākas ar lielu plūsmu (rupja dozēšana). Kad deva ir gandrīz pilna, vārsts aizver apmēram 95% un materiāls ir pilnībā piepildīts, pēc kura vārsts aizveras 100%. Izsniegšanas process ir pabeigts. Maisu izņem no dozatora, un dozēšanas algoritmu atkārto.

Rusija

Tipisks DFSM izsmidzinātājs graudu mēslošanai atvērtajos maisiņos, graudos, granulētos un gabaliņos esošos produktos (potašs, sāls, cukurs, graudaugi, sēklas, degvielas granulas, plastmasas granulas un materiāli) līdz 15 mm lielumam bez produktu sistēmas. DFSM-2-50 noplūdes dozatora galvenās priekšrocības: ✅ Viegla montāža un uzstādīšana zem uzglabāšanas tvertnes; ✅ Produktivitāte līdz 360 acīm / stundā. *; ✅ Augsta precizitāte ar adaptīvu dozēšanas sistēmu; ✅ Automātiska dažādu produktu pašregulācija; ✅ Automātiska devas pielāgošana; ✅ Labākā cenas un kvalitātes attiecība Krievijas tirgū; Devu gadījumā. Iespēja dozēt maisiņus no 2 līdz 50 kg uz viena modeļa; ✅ "Camozzi" pneimatikas izmantošana palielina iekārtas uzticamību un izturību; ✅ Pieejams no nerūsējošā tērauda.

Rusija

Jostas svēršanas dozators, kas nepārtraukti darbojas no konveijera, kas iebūvēts svēršanas platformas konveijerā ar frekvences elektrisko piedziņu, mērīšanas un vadības sistēmu, kuras pamatā ir svēršanas termināls un mikrokontrolleris. Līguma izpratnē dozatoru var uzstādīt gan uz plauktiem, gan uz veltņu balstiem. Degvielas izsmidzinātāja saņemošo izkraušanas daļu var izgatavot no īpašas formas saskarnei ar aprīkojumu. Šajā regulā Kopienas kontus sastāda, pamatojoties uz dalībvalstu galīgajiem pārskatiem. Svērēja josta kontrolē frekvences pārveidotāju, kas savukārt kontrolē asinhrono piedziņu, lentes konveijeru, kas aprīkots ar svara sensoru, svēršanas sistēmu un jostas ātruma sensoru.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.