• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas

Rezultāti

Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas - Imports eksports

 1. TREVI BENNE SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Trevi Benne spa offers all the advantages that come with 30 years' experience in the earthworks machinery sector. It takes skill and dedication to keep up with all the sector's innovations. Excavation and demolition work, excavators, demolition hooks, cutters, dump trucks, demolition machinery, dump trucks and quick-release fasteners, earth moving machinery spare parts, demolition hooks and crushing machinery, iron cutters.

 2. DH LUX RECYCLING

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DH LUX RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Kopstal, Luksemburga.

 3. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MYSCRAPMACHINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Autoceltņi, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Collection, recycling, elimination waste, building work, un Recycling equipment nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 4. ROTAIR SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROTAIR SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Eļļas hidraulikas sistēmas un aprīkojums, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, reciprocating compressors, diesel compressors, RAMPICAR, accessories for compressors, Eļļas hidraulikas sistēmas un aprīkojums, electric compressors, un mechanical, pneumatic and hydraulic equipment nozarēs. Tas atrodas Caraglio, Itālija.

 5. RINK

  Vācija

  Uzņēmums RINK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Neunkirchen-Seelscheid, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BISELLO MOVIMENTO TERRA DI BISELLO PIERENZO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BISELLO MOVIMENTO TERRA DI BISELLO PIERENZO & C. S.N.C., gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī excavators, breakers, building machinery and equipment, un formwork nozarēs. Tas atrodas Agugliaro, Itālija.

 2. WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti ar motoru - vaļaspriekiem nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kraušanas un pacelšanas siksnas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Manostati, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kraušanas un pacelšanas siksnas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un Manostati nozarēs. Tas atrodas Sehnde, Vācija.

 3. DÉMOLITION ET DEBARRAS

  Francija

  Uzņēmums DÉMOLITION ET DEBARRAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, un Nojaukšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 4. IMPRESA GOBBI

  Itālija

  Uzņēmums IMPRESA GOBBI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Technical demolitions, un road works signalling and control equipment nozarēs. Tas atrodas Podenzano, Itālija.

 5. CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hydraulic hammers nozarēs. Tas atrodas Faião, Portugāle.

 1. OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA

  Spānija

  Uzņēmums OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīga java un cements, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, masonry service, minor building jobs, Ugunsizturīga java un cements, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Coin, Spānija.

 2. VTN EUROPE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VTN EUROPE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, hydraulic shears, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pojana Maggiore, Itālija.

 1. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Vācija

  Uzņēmums SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kausi un greiferi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un Kausi un greiferi nozarēs. Tas atrodas Oelsnitz, Vācija.

 2. BÖHM ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BÖHM ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. VEGA HYDRAULIC BREAKERS

  Turcija

  Uzņēmums VEGA HYDRAULIC BREAKERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. COSMO

  Beļģija

  Uzņēmums COSMO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Nojaukšanas pakalpojumi, building demolition, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un jack hammers for excavations nozarēs. Tas atrodas Baasrode, Beļģija.

 5. DEMOLTECH SRL

  Itālija

  Uzņēmums DEMOLTECH SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Modugno, Itālija.

 6. WIECHA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums WIECHA SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Ēku restaurācija un remonts nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Pamatu likšana - pakalpojumi, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, façade scraping, un Pamatu likšana - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Słowik, Polija.

 7. VACOMET

  Beļģija

  Uzņēmums VACOMET, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, building demolition, Nojaukšanas pakalpojumi, transport of demolition material, un demolition hammer hire nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 8. IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Itālija

  Uzņēmums IMPIANTI INDUSTRIALI SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu īre, Celtniecības atkritumi - otrreizējā pārstrāde, Rūpniecisko iekārtu īre, un Celtniecības atkritumi - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Dalmine, Itālija.

 1. GROUPE DONITIAN SA

  Francija

  Uzņēmums GROUPE DONITIAN SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi un portālceltņi nozarē. Tas darbojas arī Mobili celtņi, Groza lifti, Nojaukšanas pakalpojumi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Mobili celtņi, Groza lifti, Nojaukšanas pakalpojumi, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas LORMONT, Francija.

 2. ITALIADEMOLITORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALIADEMOLITORI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hydraulic hammers, un Stone crushers nozarēs. Tas atrodas Bitonto, Itālija.

 3. AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO

  Itālija

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Roma, Itālija.

 4. VISIBILITY AGENCY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VISIBILITY AGENCY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 5. F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ

  Polija

  Uzņēmums F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnu īre un remonts nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, excavator hire, construction digger and machinery rental, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un earthmoving nozarēs. Tas atrodas Jejkowice, Polija.

 6. CORIMAG SRL

  Itālija

  Uzņēmums CORIMAG SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Bosconero, Itālija.

 7. VAN DEN BERG METAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VAN DEN BERG METAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, Scrap metal business, civil and industrial demolitions, Nojaukšanas pakalpojumi, un scrap collection nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 8. KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Erfurt, Vācija.

 9. FAVA DAVIES

  Itālija

  Uzņēmums FAVA DAVIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ceļu būvniecība, earthmoving, road works, Ceļu būvniecība, un demolitions nozarēs. Tas atrodas Cison Di Valmarino, Itālija.

 10. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polija

  Uzņēmums KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, street cutters, Aggregate - building and public works, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un earthmoving nozarēs. Tas atrodas Elblag, Polija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas