• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas

Rezultāti

Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas - Imports eksports

 1. ROTAIR SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Rotair works in the field of air compressors and motocompressors for the civil engineering, building and road construction sectors. Electrocompressors and compressed air plants for the industrial sector. Hydraulic demolition hammers to be fitted on small and medium-size machinery, mini excavators, backhoe loaders, skid loaders, wheel loaders, tractor backhoes. Hydraulic and oleodynamic plants to power hydraulic tools. The items we trade include: Mini carriers with tracks/wheels, motorised barrows, mini-dumpers, self-propelled machines for: the building sector, restructuring, hiring, plant nurseries, farming, viticulture, bee-keeping, forestry, gardening.

 2. TREVI BENNE SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Trevi Benne spa offers all the advantages that come with 30 years' experience in the earthworks machinery sector. It takes skill and dedication to keep up with all the sector's innovations. Excavation and demolition work, excavators, demolition hooks, cutters, dump trucks, demolition machinery, dump trucks and quick-release fasteners, earth moving machinery spare parts, demolition hooks and crushing machinery, iron cutters.

 3. DH LUX RECYCLING

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DH LUX RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Kopstal, Luksemburga.

 4. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MYSCRAPMACHINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Autoceltņi, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Collection, recycling, elimination waste, building work, un Recycling equipment nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 5. RINK

  Vācija

  Uzņēmums RINK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Neunkirchen-Seelscheid, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VEGA HYDRAULIC BREAKERS

  Turcija

  Uzņēmums VEGA HYDRAULIC BREAKERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hydraulic hammers nozarēs. Tas atrodas Faião, Portugāle.

 3. DÉMOLITION ET DEBARRAS

  Francija

  Uzņēmums DÉMOLITION ET DEBARRAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, un Nojaukšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 4. OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA

  Spānija

  Uzņēmums OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīga java un cements, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, masonry service, minor building jobs, Ugunsizturīga java un cements, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Coin, Spānija.

 5. WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti ar motoru - vaļaspriekiem nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kraušanas un pacelšanas siksnas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Manostati, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kraušanas un pacelšanas siksnas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un Manostati nozarēs. Tas atrodas Sehnde, Vācija.

 1. DEMOLTECH SRL

  Itālija

  Uzņēmums DEMOLTECH SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Modugno, Itālija.

 2. WIECHA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums WIECHA SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Ēku restaurācija un remonts nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Pamatu likšana - pakalpojumi, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, façade scraping, un Pamatu likšana - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Słowik, Polija.

 1. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Vācija

  Uzņēmums SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kausi un greiferi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un Kausi un greiferi nozarēs. Tas atrodas Oelsnitz, Vācija.

 2. BÖHM ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BÖHM ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Itālija

  Uzņēmums IMPIANTI INDUSTRIALI SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu īre, Celtniecības atkritumi - otrreizējā pārstrāde, Rūpniecisko iekārtu īre, un Celtniecības atkritumi - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Dalmine, Itālija.

 4. COSMO

  Beļģija

  Uzņēmums COSMO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Nojaukšanas pakalpojumi, building demolition, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un jack hammers for excavations nozarēs. Tas atrodas Baasrode, Beļģija.

 5. GROUPE DONITIAN SA

  Francija

  Uzņēmums GROUPE DONITIAN SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi un portālceltņi nozarē. Tas darbojas arī Mobili celtņi, Groza lifti, Nojaukšanas pakalpojumi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Mobili celtņi, Groza lifti, Nojaukšanas pakalpojumi, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas LORMONT, Francija.

 6. VTN EUROPE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VTN EUROPE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, hydraulic shears, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pojana Maggiore, Itālija.

 7. VACOMET

  Beļģija

  Uzņēmums VACOMET, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, building demolition, Nojaukšanas pakalpojumi, transport of demolition material, un demolition hammer hire nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 8. ITALIADEMOLITORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALIADEMOLITORI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hydraulic hammers, un Stone crushers nozarēs. Tas atrodas Bitonto, Itālija.

 1. VISIBILITY AGENCY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VISIBILITY AGENCY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 2. TOCDEM ATTACHMENTS & UTILITIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TOCDEM ATTACHMENTS & UTILITIES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plant hire, hydraulic equipment, un sales services nozarēs. Tas atrodas Marston Moretaine, Apvienotā Karaliste.

 3. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polija

  Uzņēmums KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, street cutters, Aggregate - building and public works, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un earthmoving nozarēs. Tas atrodas Elblag, Polija.

 4. KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Erfurt, Vācija.

 5. VAN DEN BERG METAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VAN DEN BERG METAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, Scrap metal business, civil and industrial demolitions, Nojaukšanas pakalpojumi, un scrap collection nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 6. F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ

  Polija

  Uzņēmums F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnu īre un remonts nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, excavator hire, construction digger and machinery rental, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un earthmoving nozarēs. Tas atrodas Jejkowice, Polija.

 7. AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO

  Itālija

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Roma, Itālija.

 8. CORIMAG SRL

  Itālija

  Uzņēmums CORIMAG SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Bosconero, Itālija.

 9. YENI TUNÇ ÇELIK ELEK LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums YENI TUNÇ ÇELIK ELEK LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī sifters, un screens for mines and quarries nozarēs. Tas atrodas ANKARA, Turcija.

 10. DEMOLITION TEAM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DEMOLITION TEAM S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī core-sampling, un reinforced concrete cutting nozarēs. Tas atrodas Giarre, Itālija.