• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ģeotermiskā enerģija - sistēmas

Rezultāti

Ģeotermiskā enerģija - sistēmas - Imports eksports

 1. PERFOITALIA S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PERFOITALIA S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Centrbēdzes sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie boileri, Vadības paneļi - elektrība, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, underwater pumps, wall-fitted boilers, electropumps, Rūpnieciskie boileri, un electric compressors for air nozarēs. Tas atrodas Bari, Itālija.

 2. BURKHARDT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BURKHARDT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Neuweiler, Vācija.

 3. TERAMEX AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Uzņēmums TERAMEX AUSTRIA GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Radenthein, Austrija.

 4. RAINER GMBH & CO KG

  Austrija

  Uzņēmums RAINER GMBH & CO KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Villach, Austrija.

 5. POWERSAFE SRL

  Itālija

  Uzņēmums POWERSAFE SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saules enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Radioaktīvie atkritumi - pārstrāde un glabāšana, Saules enerģija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Radioaktīvie atkritumi - pārstrāde un glabāšana, Saules enerģija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Limbadi, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GEOPARTNER

  Luksemburga

  Uzņēmums GEOPARTNER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Zemes drenāža, Ūdens un augsnes analīzes, Zemes drenāža, Ūdens un augsnes analīzes, geotechnical surveys, un Geotechnical solutions for ground surfaces nozarēs. Tas atrodas Niederanven, Luksemburga.

 2. AQUALE

  Beļģija

  Uzņēmums AQUALE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vide - konsultācijas un kontrole nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, hydrogeology, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Noville-Les-Bois, Beļģija.

 3. POMPES A CHALEUR - VELUM

  Francija

  Uzņēmums POMPES A CHALEUR - VELUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumsūkņi - dzīvojamo māju apkure nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Bischoffsheim, Francija.

 4. EPD

  Francija

  Uzņēmums EPD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, special foundations, well drilling, Urbšanas iekārtas, un Boring auger nozarēs. Tas atrodas Brest, Francija.

 5. SCHELDIMMO

  Beļģija

  Uzņēmums SCHELDIMMO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, villa design, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Schelderode, Beļģija.

 1. NAVEN INGENIEROS

  Spānija

  Uzņēmums NAVEN INGENIEROS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, air-conditioning system design, industrial system design, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Mutilva, Spānija.

 2. WE PLUS GROUP

  Turcija

  Uzņēmums WE PLUS GROUP, ir Multi-Category, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Pellet heating, pellet heaters, un electric generators nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 1. VERHELST LUC

  Beļģija

  Uzņēmums VERHELST LUC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, horizontal drilling operations, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Warneton, Beļģija.

 2. GEOTERMIA Y BIOMASA

  Spānija

  Uzņēmums GEOTERMIA Y BIOMASA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī biomass, air heater, advice for solar energy, un prefabricated heated floors nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. TERRAVOLT

  Beļģija

  Uzņēmums TERRAVOLT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī heat pumps, household air conditioners, un air conditioning system installation nozarēs. Tas atrodas Zele, Beļģija.

 4. SANTORO DM

  Itālija

  Uzņēmums SANTORO DM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Geology - studies and research, artesian well maintenance, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un water lifting systems nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 5. GUILLE ONTIVERO

  Spānija

  Uzņēmums GUILLE ONTIVERO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, air conditioned, Air conditioning and heating, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 6. HIFI WIND SPA

  Itālija

  Uzņēmums HIFI WIND SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vēja enerģijas iegūšana nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, wind power generator, environmental protection, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un alternative energy sources nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 7. TIPFOR SRL

  Rumānija

  Uzņēmums TIPFOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzeramā ūdens automāti, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzeramā ūdens automāti, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 8. AM CONSTRUCTIONS

  Grieķija

  Uzņēmums AM CONSTRUCTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 1. HOLVEN LTD

  Ukraina

  Uzņēmums HOLVEN LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 2. LOGOTECH

  Francija

  Uzņēmums LOGOTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Geothermics nozarēs. Tas atrodas Faulquemont, Francija.

 3. SARL DASSONVILLE

  Francija

  Uzņēmums SARL DASSONVILLE, gadā un darbojas Atjaunojamie enerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Fleurbaix, Francija.

 4. KRAFT GEOTHERMIE

  Francija

  Uzņēmums KRAFT GEOTHERMIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Geothermics, un heat pump heating nozarēs. Tas atrodas gigean, Francija.

 5. GALAICONTROL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums GALAICONTROL S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Geothermics nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 6. GEOTHERM SRL - EARTH ENERGY SYSTEMS

  Itālija

  Uzņēmums GEOTHERM SRL - EARTH ENERGY SYSTEMS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Soave, Itālija.

 7. SOLAMBIENTE-SISTEMAS TERMICOS,LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums SOLAMBIENTE-SISTEMAS TERMICOS,LDA., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Alagoas Brancas, Portugāle.

 8. JONSTAR ENERGY BROKERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JONSTAR ENERGY BROKERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarē. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 9. CFG SERVICES

  Francija

  Uzņēmums CFG SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Orleans, Francija.

 10. GEO-ÉNERGIES

  Francija

  Uzņēmums GEO-ÉNERGIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Clermont Ferrand, Francija.

Filtri

Rezultāti

Ģeotermiskā enerģija - sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

3093 Uzņēmumi