• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem

Rezultāti

Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem - Imports eksports

 1. BOLTEX

  Polija

  Uzņēmums BOLTEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem nozarē. Tas darbojas arī conveyor chains for goods handling, chains and pinions, special customised chains, un stainless steel chains nozarēs. Tas atrodas Łysomice, Polija.

 2. GOLD STONE TRANSMISSION CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GOLD STONE TRANSMISSION CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem nozarē. Tas darbojas arī rolling chain shutters, un chain sprockets nozarēs. Tas atrodas hangzhou, Ķīna.

 3. GGK GULYAS GEPGYARTO ES KFT

  Ungārija

  Uzņēmums GGK GULYAS GEPGYARTO ES KFT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, un Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarēs. Tas atrodas Papa, Ungārija.

 4. TSUBAKIMOTO U K LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TSUBAKIMOTO U K LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem, un Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem nozarēs. Tas atrodas Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 5. UNISTRONG ENGINEERS PRIVATE LIMITED

  Indija

  Uzņēmums UNISTRONG ENGINEERS PRIVATE LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes ar šarnīrsavienojuma posmiem nozarē. Tas atrodas Pondicherry, Indija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CHAINES ZIMMERMANNFABRIQUE DE CHAINES DE MATERIEL POUR MINES

  Francija

 2. FARINON INGRANAGGI S.R.L.

  Itālija

 3. CAM - MOTORSPORT

  Itālija

 4. SACHS AG

  Šveice

  Uzņēmums SACHS AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes ar metinātiem posmiem bez radzēm nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - dzelzs un tērauds, un Ķēdes - dzelzs un tērauds nozarēs. Tas atrodas Battwil-Fluh, Šveice.

 5. SCUDAS S A

  Rumānija

  Uzņēmums SCUDAS S A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes no stieples ar nemetinātiem posmiem, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Ķēdes no stieples ar nemetinātiem posmiem, un Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarēs. Tas atrodas Pascani, Rumānija.

 1. ELVES OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums ELVES OÜ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes no stieples ar nemetinātiem posmiem, un Ķēdes no stieples ar nemetinātiem posmiem nozarēs. Tas atrodas Saue, Igaunija.