• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas

Rezultāti

Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

 1. ODLINGS MCR LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ODLINGS MCR LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Strūklas tīrīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ellesmere Port, Apvienotā Karaliste.

 2. ULTRA-BIO-OZONE

  Šveice

  Uzņēmums ULTRA-BIO-OZONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī plants for water sterilisation using uv rays, un water ozonizers nozarēs. Tas atrodas Auvernier, Šveice.

 3. LIQUI FILTER ENGEN

  Vācija

  Uzņēmums LIQUI FILTER ENGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Engen, Vācija.

 4. MORSKA STRAZ POZARNICZO-RATOWNICZA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MORSKA STRAZ POZARNICZO-RATOWNICZA SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ugunsdrošība un aizsardzība pret ugunsgrēkiem, un Ugunsdrošība un aizsardzība pret ugunsgrēkiem nozarēs. Tas atrodas Gdansk, Polija.

 5. USF HOLDING (UK) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums USF HOLDING (UK) LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Marlow, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GALLIFORD MORGAN JOINT VENTURE

  Apvienotā Karaliste

 2. SOCIEDADE DE LUBRIFICANTES DO VALE DO GROU, S.A.

  Portugāle

 3. GEWA GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG, ABWASSER- U. CHEMIETECHNIK MBH

  Vācija

 4. EIKER OVERFLATETEKNIKK AS

  Norvēģija

 5. FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Since its inception in 2004, CONAX has consistently progressed, establishing itself as a prominent player in the production and sales of high-quality home and workplace water purification devices. Within nine years in the domestic market, CONAX has ascended to the top three brands in its sector, setting its sights on becoming the nation's most valuable brand in the water treatment sector. With a commitment to 100% domestic and national production, CONAX operates from a 10, 000 m2 closed production area in Manisa, aiming to bolster its contributions to the country's economy each year. Dedicated to continuous improvement, CONAX prioritizes the development of better, more comfortable, and economical products, ensuring the delivery of high-quality products and services to its customers. Environmental sustainability is at the forefront of CONAX's production philosophy. The company employs an environmentally friendly management approach across all production processes, consistently updating its administrative infrastructure, personnel structure, production line, machinery, and equipment to align with eco-friendly practices. This commitment underscores CONAX's dedication to responsible and sustainable business practices, reflecting its commitment to both customer satisfaction and environmental stewardship. Contact us or visit our website for more information!

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATMOSFER MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Mākslīgais mēslojums, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Rūpnieciskās ziežvielas, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Sea water desalinators, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un homogenizers nozarēs. Tas atrodas Etimesgut/ankara, Turcija.

 2. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Sūkņi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, un Demineralisation systems nozarēs. Tas atrodas Kempenich, Vācija.

 1. FINCO ELEKTRO AS

  Norvēģija

 2. SOFTFLOW

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SOFTFLOW, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Chelmsford, Apvienotā Karaliste.

 3. SIWATEC AG

  Šveice

  Uzņēmums SIWATEC AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gisikon, Šveice.

 4. EWKS WASSERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EWKS WASSERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Metālapstrādes darbgaldi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Metālapstrādes darbgaldi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 5. AWG INNOVATIVE WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AWG INNOVATIVE WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Baseini - ierīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Baseini - iekārtas un sistēmas ūdens attīrīšanai, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, furnishings for pools, purification systems for pools, un Baseini - iekārtas un sistēmas ūdens attīrīšanai nozarēs. Tas atrodas Hambühren, Vācija.

 6. MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINENBAU GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Sūkņi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Sūkņi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Grimma, Vācija.

 7. AQUADOSIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AQUADOSIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 8. KAT KLÄR- UND ABSCHEIDETECHNIK GMBH

  Vācija

 1. ELITO-GERÄTEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums ELITO-GERÄTEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bovenden, Vācija.

 2. KESSEL SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KESSEL SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lenting, Vācija.

 3. SMS ENVIRONMENT LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SMS ENVIRONMENT LTD, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Bridgend, Apvienotā Karaliste.

 4. C.T.A. SERVICE

  Itālija

  Uzņēmums C.T.A. SERVICE, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Baseini - iekārtas un sistēmas ūdens attīrīšanai, un Baseini - iekārtas un sistēmas ūdens attīrīšanai nozarēs. Tas atrodas Castelvetrano (Tp), Itālija.

 5. V J F MARKETING AND CONSULTING E O O D

  Bulgārija

  Uzņēmums V J F MARKETING AND CONSULTING E O O D, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Siltumizolācijas materiāli, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Siltumizolācijas materiāli, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 6. WATER AT WORK LTD

  Apvienotā Karaliste

 7. IVERSSEN - KLEINKLÄRANLAGEN TORSTEN IVERSSEN

  Vācija

  Uzņēmums IVERSSEN - KLEINKLÄRANLAGEN TORSTEN IVERSSEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Wildeshausen, Vācija.

 8. HERAD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HERAD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 9. MFT MIKROFILTERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MFT MIKROFILTERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Izklaides kuģi, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Izklaides kuģi nozarēs. Tas atrodas Geesthacht, Vācija.

 10. CLASMATEC HANDELS-AG.- GERMANY

  Vācija

  Uzņēmums CLASMATEC HANDELS-AG.- GERMANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Sankt Augustin, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Ūdens attaukošana - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1476 Uzņēmumi