• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. CIK SOLUTIONS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CIK SOLUTIONS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 2. GREIF LABORLÖSUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GREIF LABORLÖSUNGEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 3. CFR GLOBAL

  Turcija

  Uzņēmums CFR GLOBAL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums, Kuģu apgāde - vispārēji materiāli, Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums, un Kuģu apgāde - vispārēji materiāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. EUROLYO

  Francija

  Uzņēmums EUROLYO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Chartres, Francija.

 5. MECHATECH SYSTEMS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MECHATECH SYSTEMS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī freeze-dryers, vacuum systems and components, vacuum pump maintenance, un lyophilization equipment nozarēs. Tas atrodas Thornbury, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LABOGENE APS

  Dānija

  Uzņēmums LABOGENE APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laboratorijas - aparāti un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums, freeze-dryers, lyophilization equipment, un Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Allerød, Dānija.

 2. PLAZMA UYGULAMA ENERJI URETIMI

  Turcija

  Uzņēmums PLAZMA UYGULAMA ENERJI URETIMI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Isparta, Turcija.

 3. SERAIL

  Francija

  Uzņēmums SERAIL, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, freeze-dryers, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Le Coudray St Germer, Francija.

 4. HOPKINS FISH AND CHIPS FRYING RANGES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOPKINS FISH AND CHIPS FRYING RANGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Pudsey, Apvienotā Karaliste.

 5. OCTOFROST

  Zviedrija

  Uzņēmums OCTOFROST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēšana saldējot - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Malmo, Zviedrija.

 1. CARRIER REFRIGERATION NORWAY AS

  Norvēģija