• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas

Rezultāti

Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas - Imports eksports

 1. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NUOVA DARIMPIANTI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Iegremdējamie sūkņi, magnetic pumps, pumps for acids, Sūkņi, horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems, Iegremdējamie sūkņi, systems and equipment for the food and canning industry, un stirrers for the chemical industry nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 2. EDELMAK MAKINE SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcija

  Uzņēmums EDELMAK MAKINE SANAYI VE TICARET A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī milk processing plants, un milk processing machines nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA DARIMPIANTI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, magnetic pumps, pumps for acids, Sūkņi, un horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 4. TERLET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TERLET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zutphen, Nīderlande.

 5. DEZINTEGRATOR CO

  Bulgārija

  Uzņēmums DEZINTEGRATOR CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, un equipment for the pharmaceutical industry nozarēs. Tas atrodas Stara Zagora, Bulgārija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, un Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarēs. Tas atrodas Neuenburg/zienken, Vācija.

 2. PICCOLA PIZZERIA

  Vācija

  Uzņēmums PICCOLA PIZZERIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 3. VAIHINGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VAIHINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, cream for industrial use, cream whippers, un industrial whipping and heating machines nozarēs. Tas atrodas Bad Camberg-Erbach, Vācija.

 4. DAIRY MACHINERY UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DAIRY MACHINERY UK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Derby, Apvienotā Karaliste.

 5. OZSTARMAKINA

  Turcija

  Uzņēmums OZSTARMAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī roasted peanuts nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 1. PT. JUPITER MITRA SETIA

  Indonēzija

  Uzņēmums PT. JUPITER MITRA SETIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Jakarta Barat, Indonēzija.

 2. PROXES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PROXES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Hameln, Vācija.

 1. FOOD MACHINERY ONLINE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FOOD MACHINERY ONLINE LTD, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, used machines, Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, un Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarēs. Tas atrodas Grimsby, Apvienotā Karaliste.

 2. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADVANCED POULTRY SERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, poultry, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un frozen poultry nozarēs. Tas atrodas Hereford, Apvienotā Karaliste.

 3. GREC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GREC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mixers for wines, un mixers for the food industry nozarēs. Tas atrodas Binasco, Itālija.

 4. WENZHOU SENBO LIGHT INDUSTRY MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WENZHOU SENBO LIGHT INDUSTRY MACHINERY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Wenzhou, Ķīna.

 5. IFOODS-INTERNATIONAL FOOD DISTRIBUITION LTD

  Makao

  Uzņēmums IFOODS-INTERNATIONAL FOOD DISTRIBUITION LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī frozen meats, un chicken meat nozarēs. Tas atrodas Macau, Makao.

 6. ALMER LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums ALMER LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for dairy products, un homogenizers for the dairy industry nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 7. KYOEI ENGINEERING CO.,LTD

  Japāna

  Uzņēmums KYOEI ENGINEERING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Minami-Kamata, Ota-Ku, Japāna.

 8. NESFRITE SNC

  Maroka

  Uzņēmums NESFRITE SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 1. MBS SRL

  Itālija

  Uzņēmums MBS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī manifold heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 2. SINITECH INDUSTRIES

  Horvātija

  Uzņēmums SINITECH INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Sisak, Horvātija.

 3. ECO-MIX

  Itālija

  Uzņēmums ECO-MIX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, mechanical stirrers for water systems, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Trezzano Sul Naviglio, Itālija.

 4. T.O.C. ALIMENTAIRE - TRANSPORT PAR CITERNE

  Kanāda

  Uzņēmums T.O.C. ALIMENTAIRE - TRANSPORT PAR CITERNE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Saint-jean-sur-richelieu, Kanāda.

 5. GENERALE MECANIQUE APPLIQUEE

  Francija

  Uzņēmums GENERALE MECANIQUE APPLIQUEE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Metālapstrādes darbgaldi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Poligny, Francija.

 6. PIPERAILTROLLEY

  Turcija

  Uzņēmums PIPERAILTROLLEY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 7. WUHAN HIGHBLE TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUHAN HIGHBLE TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Wuhan, Ķīna.

 8. PONIMAK MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums PONIMAK MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mixers for the food industry nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 9. ELABORADOS INDUSTRIALES MEDITEC, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ELABORADOS INDUSTRIALES MEDITEC, S.L., gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība nozarēs. Tas atrodas Alberic, Spānija.

 10. MAKINAKON

  Turcija

  Uzņēmums MAKINAKON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarē. Tas atrodas Selçuklu/konya, Turcija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas