• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apūdeņošana un laistīšana - sistēmas

Rezultāti

Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas - Imports eksports

 1. RAESA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 2. RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Deutsch Evern, Vācija.

 3. PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 4. FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Burgdorf, Vācija.

 5. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RM IRRIGATION EQUIPMENT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnas, watering systems, farm tractors, Lauksaimniecības mašīnas, small powered farm machines, accessories for watering systems, farm vehicles, watering system design, un watering system installation nozarēs. Tas atrodas Sissa Trecasali, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ASYA IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums ASYA IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Plastmasas caurules un šļūtenes, irrigation nozzles, Apūdeņošana - sistēmas, Plastmasas caurules un šļūtenes, un drip irrigation nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME

  Austrija

  Uzņēmums RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Tattendorf, Austrija.

 3. KRAMP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KRAMP GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Strullendorf, Vācija.

 4. AKE ZENTRI-JET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AKE ZENTRI-JET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Garrel, Vācija.

 5. DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī agricultural assessors nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 1. RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER

  Austrija

  Uzņēmums RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Blindenmarkt, Austrija.

 2. POLIGON-AVTO, LLC

  Ukraina

  Uzņēmums POLIGON-AVTO, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sprinkler ?rrigation system, galvanized supports, filtration machines, un automatic watering nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 1. GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM

  Vācija

  Uzņēmums GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Brietlingen, Vācija.

 2. WESSO AG

  Vācija

  Uzņēmums WESSO AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Altdorf, Vācija.

 3. UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Gera, Vācija.

 4. ABM ACESSÓRIOS DE REGA

  Portugāle

  Uzņēmums ABM ACESSÓRIOS DE REGA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī taps nozarēs. Tas atrodas Pombal, Portugāle.

 5. IRRIGATION VALDUCCI

  Itālija

  Uzņēmums IRRIGATION VALDUCCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī accessories for watering systems nozarēs. Tas atrodas Urbania, Itālija.

 6. BOMBAS PERAL C.B.

  Spānija

  Uzņēmums BOMBAS PERAL C.B., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī generating sets nozarēs. Tas atrodas Madrigal De Las Altas Torres, Spānija.

 7. FIRAT PLASTIK KAUCUK SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums FIRAT PLASTIK KAUCUK SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī PVC logi, Santehnika - aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, PVC logi, Santehnika - aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, un water pipes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. ECORAIN IRRIGATION SYSTEMS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECORAIN IRRIGATION SYSTEMS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī accessories for watering systems, micro-irrigation, drip feeds for irrigation systems, un watering systems nozarēs. Tas atrodas Rubano, Itālija.

 1. NETAFIM FRANCE

  Francija

  Uzņēmums NETAFIM FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, un greenhouses nozarēs. Tas atrodas Gardanne, Francija.

 2. NRB, SOLUÇÕES EM IRRIGAÇÃO

  Portugāle

  Uzņēmums NRB, SOLUÇÕES EM IRRIGAÇÃO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Almeirim, Portugāle.

 3. BOUTE STEPHAN

  Beļģija

  Uzņēmums BOUTE STEPHAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Laistīšana - sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zedelgem, Beļģija.

 4. BERND GROSS BRUNNENBAU E.K.

  Vācija

  Uzņēmums BERND GROSS BRUNNENBAU E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Hohne, Vācija.

 5. OTECH 40

  Francija

  Uzņēmums OTECH 40, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, irrigation hose reel, trucks for irrigation, un automatic watering nozarēs. Tas atrodas Mont De Marsan, Francija.

 6. HYDOR

  Beļģija

  Uzņēmums HYDOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, park watering systems, sprayers, un pumps nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 7. CDEAI

  Francija

  Uzņēmums CDEAI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Vēja ģeneratori, photovoltaic power plants, Vēja ģeneratori, un biomass nozarēs. Tas atrodas Varades, Francija.

 8. IRRILAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRRILAND S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, automatic irrigators, un sprinklers nozarēs. Tas atrodas Guastalla, Itālija.

 9. DIE REGENMACHER WILDHIRT & ROTHMAYER

  Vācija

  Uzņēmums DIE REGENMACHER WILDHIRT & ROTHMAYER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Eppertshausen, Vācija.

 10. RIEGOS DEL DUERO SA

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS DEL DUERO SA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Laistīšana - sistēmas, watering system installation, automatic watering systems, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Olmedo-Valladolid, Spānija.

Filtri

Rezultāti

Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

808 Uzņēmumi