• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apūdeņošana un laistīšana - sistēmas

Rezultāti

Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas - Imports eksports

 1. RAESA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 2. RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Deutsch Evern, Vācija.

 3. GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Brietlingen, Vācija.

 4. PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 5. FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Burgdorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RM IRRIGATION EQUIPMENT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnas, watering systems, farm tractors, Lauksaimniecības mašīnas, small powered farm machines, accessories for watering systems, farm vehicles, watering system design, un watering system installation nozarēs. Tas atrodas Sissa Trecasali, Itālija.

 2. DIE REGENMACHER WILDHIRT & ROTHMAYER

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DIE REGENMACHER WILDHIRT & ROTHMAYER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Eppertshausen, Vācija.

 3. KRAMP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KRAMP GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Strullendorf, Vācija.

 4. RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME

  Austrija

  Uzņēmums RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Tattendorf, Austrija.

 5. AKE ZENTRI-JET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AKE ZENTRI-JET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Garrel, Vācija.

 1. DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī agricultural assessors nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER

  Austrija

  Uzņēmums RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Blindenmarkt, Austrija.

 1. WESSO AG

  Vācija

  Uzņēmums WESSO AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Altdorf, Vācija.

 2. POLIGON-AVTO, LLC

  Ukraina

  Uzņēmums POLIGON-AVTO, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī accessories for watering systems, galvanized supports, filtration machines, un automatic watering nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 3. UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Gera, Vācija.

 4. ABM ACESSÓRIOS DE REGA

  Portugāle

  Uzņēmums ABM ACESSÓRIOS DE REGA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī taps nozarēs. Tas atrodas Pombal, Portugāle.

 5. IRRIGATION VALDUCCI

  Itālija

  Uzņēmums IRRIGATION VALDUCCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī accessories for watering systems nozarēs. Tas atrodas Urbania, Itālija.

 6. BOMBAS PERAL C.B.

  Spānija

  Uzņēmums BOMBAS PERAL C.B., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī generating sets nozarēs. Tas atrodas Madrigal De Las Altas Torres, Spānija.

 7. AQUAVAL

  Francija

  Uzņēmums AQUAVAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī sprayers, water recycling plants, chemical deferrization of waste water, un water treatment filter maintenance nozarēs. Tas atrodas Saint-Lambert Des Levées, Francija.

 8. NRB, SOLUÇÕES EM IRRIGAÇÃO

  Portugāle

  Uzņēmums NRB, SOLUÇÕES EM IRRIGAÇÃO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Almeirim, Portugāle.

 1. IRRILAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRRILAND S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, automatic irrigators, un sprinklers nozarēs. Tas atrodas Guastalla, Itālija.

 2. RIEGOS CARCHUNA COSTA

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS CARCHUNA COSTA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī accessories for watering systems, accessories for air conditioning, greenhouses, un cheeses with fruit nozarēs. Tas atrodas Granada, Spānija.

 3. KARBIR MAKINA NAK.INS.VE PLASTIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums KARBIR MAKINA NAK.INS.VE PLASTIK SAN. TIC. LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. PRILUX

  Portugāle

  Uzņēmums PRILUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, spray irrigation, un watering systems nozarēs. Tas atrodas Ponte De Vagos, Portugāle.

 5. AUTOMAT INDUSTRIES PVT. LTD.

  Indija

  Uzņēmums AUTOMAT INDUSTRIES PVT. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Sprinklers, drip feeds for irrigation systems, un Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas New Delhi, Indija.

 6. GÖNEN PLASTIK & SULAMA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums GÖNEN PLASTIK & SULAMA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, flat springs, un Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Gönen, Turcija.

 7. ESEN PLASTIK A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ESEN PLASTIK A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī Santehnika - aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, PVC logi, Santehnika - aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, PVC logi, un gas pipes nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 8. FIRAT PLASTIK KAUCUK SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums FIRAT PLASTIK KAUCUK SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī PVC logi, Santehnika - aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, PVC logi, Santehnika - aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, un water pipes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. OTECH 40

  Francija

  Uzņēmums OTECH 40, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, irrigation hose reel, trucks for irrigation, un automatic watering nozarēs. Tas atrodas Mont De Marsan, Francija.

 10. VERHELST LUC

  Beļģija

  Uzņēmums VERHELST LUC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, horizontal drilling operations, un Ģeotermiskā enerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Warneton, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

818 Uzņēmumi