• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • asināšana - darbgaldi

Rezultāti

Asināšana - darbgaldi - Imports eksports

 1. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  Šveice

  Verified by europages badge

  BERGER technologie GmbH is a small yet internationally operating business based in Gwatt, Switzerland. We produce and sell drill sharpening machines and tool grinding machines for the metal and wood processing industry worldwide, as well as a variety of customer-specific multi-spindle drilling heads for the metal and wood processing industry. Our machines are the measure of all things worldwide when it comes to conventional perfectly sharpened drill bits, regardless of whether the design is HSS or carbide. The machines are manufactured in their entirety at our plant in Gwatt, Switzerland. Our drill sharpening machines provide the following benefits: Improved diameter accuracy, improved positional accuracy, significant increase to the service life of your drill bits, significant reduction in feed forces, quick and easy re-sharpening, no more bottlenecks in drilling tools, significant reduction in drilling tool costs, rapid amortisation of the machine and your drilling tools.

 2. ALESA MASCHINEN AG

  Šveice

  Uzņēmums ALESA MASCHINEN AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī circular blade sharpening nozarēs. Tas atrodas Seengen, Šveice.

 3. FERRAGSIL, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FERRAGSIL, LDA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Instrumentu tērauds, Hand tools, non-power - do-it-yourself, diy items, un Instrumentu tērauds nozarēs. Tas atrodas Cantanhede, Portugāle.

 4. GRAFS TECHNOLOGY

  Polija

  Uzņēmums GRAFS TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī sharpening machines, cnc rectifiers, disk grinding machines, un plants and machinery for metal sharpening nozarēs. Tas atrodas Bialystok, Polija.

 5. ETS NAJAC

  Francija

  Uzņēmums ETS NAJAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī log splitters, un timber grinding nozarēs. Tas atrodas Cuzac, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HAMME MAKINA A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums HAMME MAKINA A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī band saws nozarēs. Tas atrodas Konya / Karatay, Turcija.

 2. STROJÍRNA SLAVÍCEK, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums STROJÍRNA SLAVÍCEK, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēzēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Asināšana - darbgaldi, Metāla un tērauda metināšana, Tērauda un metālu frēzēšana, Tērauda un metālu virpošana, Asināšana - darbgaldi, Metāla un tērauda metināšana, un Tērauda un metālu frēzēšana nozarēs. Tas atrodas Velká Bítes, Čehija.

 3. ATEP

  Francija

  Uzņēmums ATEP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Īpašs iesaiņojums, Asināšana - darbgaldi, Īpašs iesaiņojums, equipment for the pharmaceutical industry, Design and production of customised parts, un Asināšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Chartres, Francija.

 4. ISPER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ISPER S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēzēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, thermoplastic moulding, un Asināšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Zingonia Verdellino, Itālija.

 5. 2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE

  Francija

  Uzņēmums 2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, milling cutter sharpening, woodworking hand tools sharpened, blades for sawing machines, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Saint-Martin-Au-Laert, Francija.

 1. AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL

  Francija

  Uzņēmums AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Asināšana - darbgaldi, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Haute-Amance, Francija.

 2. CDMECCANICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CDMECCANICA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī clamps, accessories for machine tools, sharpeners for milling cutters, un sharpeners for bits nozarēs. Tas atrodas Vignola, Itālija.

 1. DS LAME SAS

  Itālija

  Uzņēmums DS LAME SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Industrial blades nozarēs. Tas atrodas Camisano Vicentino, Itālija.

 2. MVM SRL

  Itālija

  Uzņēmums MVM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī sharpening machines, sharpening of ancillary tools and accessories for woodworking machine tools, circular blade sharpening, un instrument and tool sharpening nozarēs. Tas atrodas Correggio, Itālija.

 3. LOGITECH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LOGITECH LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Asināšana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, special machine tools for precision and high precision metalworking, overhaul of special machine tools for precision and high precision mechanics, high precision polishing, un Asināšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

 4. LEUCO SARL

  Francija

  Uzņēmums LEUCO SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī grinding of cutting tools, milling cutter sharpening, circular blade sharpening, un sharpening widia blades nozarēs. Tas atrodas Ostwald, Francija.

 5. N2C

  Francija

  Uzņēmums N2C, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mašīnu un rīku imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Asināšana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Asināšana - darbgaldi, un Boring nozarēs. Tas atrodas Sens-De-Bretagne, Francija.

 6. INDRI PAOLO

  Itālija

  Uzņēmums INDRI PAOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - tērauds un metāli, milling cutter sharpening, circular blade sharpening, Asināšana - tērauds un metāli, un instrument and tool sharpening nozarēs. Tas atrodas Tricesimo, Itālija.

 7. CAMPAGNOLOSERVICE

  Itālija

  Uzņēmums CAMPAGNOLOSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, exhausters for wood working systems and equipment, un Asināšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sesto Al Reghena, Itālija.

 8. BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA

  Itālija

  Uzņēmums BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, Precizitātes mehānika, Metālu formēšanas darbgaldi, Machine tool levelling feet, Asināšana - darbgaldi, Precizitātes mehānika, un Metālu formēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Forno Canavese, Itālija.

 1. RBE INNOVATION SYSTEMS

  Francija

  Uzņēmums RBE INNOVATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī sharpeners, un epoxy resin heat generators nozarēs. Tas atrodas Villeneuve Saint Germain, Francija.

 2. SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE

  Vācija

  Uzņēmums SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sprauslas - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Elektrotehnika - rokas instrumenti bez motora, Mūrnieku rokas instrumenti bez motora, Pneimatiskas sistēmas un rīki, Asināšana - darbgaldi, Elektrotehnika - rokas instrumenti bez motora, Mūrnieku rokas instrumenti bez motora, Pneimatiskas sistēmas un rīki, un Asināšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Neuss, Vācija.

 3. MERISAN ELECTROMECANICA SLL

  Spānija

  Uzņēmums MERISAN ELECTROMECANICA SLL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī chain sawing machines for marble, granite and stone, un marble sanders nozarēs. Tas atrodas Quintana De La Serena, Spānija.

 4. OUTIL COUPANT NUMERIQUE

  Francija

  Uzņēmums OUTIL COUPANT NUMERIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, Asināšana - darbgaldi, un cutting tools nozarēs. Tas atrodas Belfort, Francija.

 5. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOTZIAN-KIRCH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabīgie abrazīvi nozarē. Tas darbojas arī Pulēšana - materiāli, Asināšana - darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, Pulēšana - materiāli, Asināšana - darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bergisch Gladbach, Vācija.

 6. QUADRALP

  Francija

  Uzņēmums QUADRALP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Storage cabinets nozarēs. Tas atrodas Mery, Francija.

 7. SHARPENING SHOP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SHARPENING SHOP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī blade sharpening nozarēs. Tas atrodas Oldham, Apvienotā Karaliste.

 8. ROBACO

  Beļģija

  Uzņēmums ROBACO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī professional abrasives nozarēs. Tas atrodas St.-Eloois-Vijve, Beļģija.

 9. FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī drilling and tapping machines nozarēs. Tas atrodas Xiamei Town/nan'an City, Ķīna.

 10. ZARO MACCHINE SRL

  Itālija

  Uzņēmums ZARO MACCHINE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Asināšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - tērauds un metāli, un Asināšana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Cardano Al Campo, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas