• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aušana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Aušana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, industrial textile machine supplies and accessories, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Esparreguera-Barcelona, Spānija.

 2. TEXSOLV AB

  Zviedrija

  Uzņēmums TEXSOLV AB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī artificial and synthetic textile fibre spinning looms, chains for weaving, weaving, un loom parts and accessories nozarēs. Tas atrodas Tösse, Zviedrija.

 3. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Turcija

  Uzņēmums KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, Machine manufacturing, Textile machine manufacture, Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, un machine tools with chip removal for metalworking nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. MIRZAMLI BALATA

  Turcija

  Uzņēmums MIRZAMLI BALATA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, un Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. ITEMA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ITEMA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, un Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Colzate, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī textile machinery nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 2. ELASTA IND

  Beļģija

  Uzņēmums ELASTA IND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, stretch bandages, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, un sleeves nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 3. JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumi, contract yarn weaving, Audumi, linen yarns, un manufacture and forming of fabrics nozarēs. Tas atrodas Burnley, Apvienotā Karaliste.

 4. ÖZARSAN TMS

  Turcija

  Uzņēmums ÖZARSAN TMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī weaving looms, un warping nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. TISSAGE REVIRON

  Francija

  Uzņēmums TISSAGE REVIRON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Mākslīgie un sintētiskie audumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, vegetable growing, Aušana - iekārtas un aprīkojums, un Mākslīgie un sintētiskie audumi nozarēs. Tas atrodas Sainte Sigolène, Francija.

 1. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Embroidery for household textiles, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, Aušana - iekārtas un aprīkojums, un embroidery machines nozarēs. Tas atrodas Düzce, Turcija.

 2. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Īrija

  Uzņēmums ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, machines and equipment for spinning and twisting, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un parts and accessories for textile machines nozarēs. Tas atrodas Galway, Īrija.

 1. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 2. PRÄZISFORM GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums PRÄZISFORM GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ulm, Vācija.

 3. INTERSPARE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTERSPARE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Reinbek, Vācija.

 4. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 5. GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dotternhausen, Vācija.

 6. METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 7. SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 8. PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH

  Vācija

  Uzņēmums PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Tann, Vācija.

 1. LSB TEXTILE MACHINERY GMBH

  Šveice

  Uzņēmums LSB TEXTILE MACHINERY GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Waldkirch, Šveice.

 2. SYSTEM BRILKA - KLAUS BRILKA

  Vācija

  Uzņēmums SYSTEM BRILKA - KLAUS BRILKA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 3. EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG

  Šveice

  Uzņēmums EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dübendorf, Šveice.

 4. TOW TO TOP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TOW TO TOP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 5. BEWER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEWER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Billerbeck, Vācija.

 6. MICHAEL DOHR

  Vācija

  Uzņēmums MICHAEL DOHR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Viersen, Vācija.

 7. TEXALLE SA

  Šveice

  Uzņēmums TEXALLE SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Alle, Šveice.

 8. METEX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums METEX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Helmbrechts, Vācija.

 9. MEYER TEXTILMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEYER TEXTILMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Happurg, Vācija.

 10. LIBERTY REED CO INC

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums LIBERTY REED CO INC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī weaving, un weaving combs nozarēs. Tas atrodas Spartanburg, Amerikas Savienotās Valstis.

Filtri

Rezultāti

Aušana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

53 950 Uzņēmumi