• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aukstuma kastes

Rezultāti

Aukstuma kastes - Imports eksports

 1. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  50 years of experience has made ZIEGRA into a leading international manufacturer that exclusively deals with industrial ice machines and associated technology. Products range from small laboratory machines through medium-sized machines for trade and processing to large fully-automatic equipment for industry. More than 80 specialists work at ZIEGRA who focus on all matters relating to ice. Experience, unconditional awareness of quality and continual further development make ZIEGRA a benchmark for its sector throughout Europe. To date, ZIEGRA ice machines have been used in over 160 countries on all continents. Our own national and international customer service departments, subsidiaries and representatives provide the necessary support with all installations. The second generation of this family company continues to ensure high standards of production for quality that's made in Germany.

 2. 3P FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 3P FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētisks plastmasas iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Saint-Ouen-L'aumône, Francija.

 3. TECNO EUROTRADING SL

  Spānija

  Uzņēmums TECNO EUROTRADING SL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu virsbūve - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, Cold storage rooms for frozen products, Cold storage rooms for perishable products, Utility trailer, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. VINOTECAS.COM

  Spānija

  Uzņēmums VINOTECAS.COM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 5. LA GLACIÈRE

  Beļģija

  Uzņēmums LA GLACIÈRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BREMA ICE MAKERS S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, water ice block and flake machines, Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, un ice makers nozarēs. Tas atrodas Villa Cortese, Itālija.

 2. PROFESSIONAL TECHNICS

  Beļģija

  Uzņēmums PROFESSIONAL TECHNICS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, Aukstuma kastes, un ice-cream machines for the ice-cream industry nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 3. WITT HVIDEVARER A/S

  Dānija

  Uzņēmums WITT HVIDEVARER A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas saldētavas nozarē. Tas darbojas arī Mājas veļasmašīnas, Aukstuma kastes, Mājas veļasmašīnas, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Herning, Dānija.

 4. MR ICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MR ICE S.R.L., gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 5. TEFCOLD A/S

  Dānija

  Uzņēmums TEFCOLD A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas saldētavas nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Aukstuma kastes, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Viborg, Dānija.

 1. VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S

  Dānija

  Uzņēmums VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas saldētavas nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Aukstuma kastes, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Viborg, Dānija.

 2. POLO NORD ICE CUBES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums POLO NORD ICE CUBES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pastrengo, Itālija.

 1. TATEO

  Itālija

  Uzņēmums TATEO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Dzeramā ūdens automāti, Ūdens dzesētāji, Dzeramā ūdens automāti, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Conversano, Itālija.

 2. REFRIGERATION ENGINEERING LTD

  Īrija

  Uzņēmums REFRIGERATION ENGINEERING LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Aukstuma kastes, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Kilkenny, Īrija.

 3. DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Nieuwegein, Nīderlande.

 4. ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE

  Itālija

  Uzņēmums ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sadzīves tehnikas remonts, Aukstuma kastes, Sadzīves tehnikas remonts, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 5. KOELE-MOELLER A/S

  Dānija

  Uzņēmums KOELE-MOELLER A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Mājas veļasmašīnas, un Mājas veļasmašīnas nozarēs. Tas atrodas Frederiksberg C, Dānija.

 6. DOMETIC

  Francija

  Uzņēmums DOMETIC, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas atrodas PLAILLY, Francija.

 7. DI.LA.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DI.LA.R. S.R.L., gadā un darbojas Kases aparāti nozarē. Tas darbojas arī Sadzīves tehnikas remonts, Aukstuma kastes, Sadzīves tehnikas remonts, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 8. GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO

  Itālija

  Uzņēmums GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēbeles viesnīcām, kafejnīcām, restorāniem nozarē. Tas darbojas arī Profesionālās mēbeles, Aukstuma kastes, Profesionālās mēbeles, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Basiglio, Itālija.

 1. FRI-JADO SUPER SERVICE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums FRI-JADO SUPER SERVICE B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Etten-Leur, Nīderlande.

 2. CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C.

  Itālija

  Uzņēmums CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C., gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Aukstuma kastes, Rūpnieciskā sāls, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Pagani, Itālija.

 3. BONACCORSO AGATINO & FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums BONACCORSO AGATINO & FRATELLI, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, Zivis - apstrāde, Aukstuma kastes, un Zivis - apstrāde nozarēs. Tas atrodas Catania, Itālija.

 4. A/S VESTFROST

  Dānija

  Uzņēmums A/S VESTFROST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Mājas saldētavas, un Mājas saldētavas nozarēs. Tas atrodas Esbjerg Oe, Dānija.

 5. GRAM EQUIPMENT A/S

  Dānija

  Uzņēmums GRAM EQUIPMENT A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Vojens, Dānija.

 6. CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, domestic ice machines, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Portopalo Di Capo Passero, Itālija.

 7. BAKER, SUSAN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAKER, SUSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Minehead, Apvienotā Karaliste.

 8. PANICHI GINO

  Itālija

  Uzņēmums PANICHI GINO, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Mēbeles viesnīcām, kafejnīcām, restorāniem, Aukstuma kastes, Mēbeles viesnīcām, kafejnīcām, restorāniem, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 9. TECNOGRUPPO

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGRUPPO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kastes, un Aukstuma kastes nozarēs. Tas atrodas San Giovanni In Marignano, Itālija.

 10. PATRICK PURCELL

  Īrija

  Uzņēmums PATRICK PURCELL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarēs. Tas atrodas Thurles, Īrija.