• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • bremzes- servobremzes un detaļas

Rezultāti

Bremzes- servobremzes un detaļas - Imports eksports

 1. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  As a solution provider, Kendrion develops, manufactures and markets innovative, high-quality electromagnetic and mechatronic systems and components for customers located all over the world.

 2. ASKU-SCHOLTEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASKU-SCHOLTEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 3. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Gumijas blīvējumi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, hydraulic pumps, Spare parts for railway vehicles, Spare parts for wagons, Articulated shafts, Gumijas blīvējumi, un solenoids nozarēs. Tas atrodas Falkensee, Vācija.

 4. MIKI PULLEY EUROPE AG

  Šveice

  Uzņēmums MIKI PULLEY EUROPE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie pārnesumi - detaļas nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Safety brakes, Shaft clutch, flexible couplings for transmissions, un Bremzes, servobremzes un detaļas nozarēs. Tas atrodas Schaffhausen, Šveice.

 5. EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS

  Spānija

  Uzņēmums EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie sajūgi, Mehāniskie sajūgi, Electromagnetic brakes, un brakes and clutches nozarēs. Tas atrodas Castellar Del Valles, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas atrodas Lennestadt, Vācija.

 2. COSTH BRAKE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums COSTH BRAKE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. VARIMAX AG

  Šveice

  Uzņēmums VARIMAX AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Automašīnu bremzes, Motoreduktori, Zobratu pārnesumi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Automašīnu bremzes, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Bern, Šveice.

 4. NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC

  Turcija

  Uzņēmums NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī brake springs, un ubolts nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 5. WARNER ELECTRIC EUROPE SAS

  Francija

  Uzņēmums WARNER ELECTRIC EUROPE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Sajūgi, un mechanical power drives nozarēs. Tas atrodas St Barthelemy D'anjou Cedex, Francija.

 1. UMIT AUTOMOTIVE

  Turcija

  Uzņēmums UMIT AUTOMOTIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Valves, sensors, air springs, un water tank nozarēs. Tas atrodas KONYA, Turcija.

 2. BRMPARTS

  Turcija

  Uzņēmums BRMPARTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī brake spare parts, vehicle brake calipers, un brake repair nozarēs. Tas atrodas Karatay, Turcija.

 1. MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC.

  Turcija

  Uzņēmums MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas atrodas Selcuklu / Konya, Turcija.

 2. TACOM AUTO PARTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TACOM AUTO PARTS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izstrādājumi transportlīdzekļu uzturēšanai nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Bremzes, servobremzes un detaļas, Brake pads, brake parts for motor vehicles, un brake spare parts nozarēs. Tas atrodas Ningguo, Ķīna.

 3. CAN GROUP

  Turcija

  Uzņēmums CAN GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī abs pulse rings, brakes and clutches, camshafts, un new spare parts nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH)

  Turcija

  Uzņēmums SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH), ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Bremzes, servobremzes un detaļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Brake callipers, un HGV spare parts nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. AGRIEST

  Francija

  Uzņēmums AGRIEST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Bremzes, servobremzes un detaļas, axles for trailers, un tungsten carbide nozarēs. Tas atrodas SCEY SUR SAÔNE, Francija.

 6. PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Elektromotori un detaļas, clutch spare parts, brakes and clutches, Sajūgi, un Elektromotori un detaļas nozarēs. Tas atrodas Ostrzeszów, Polija.

 7. SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, couplers, quick couplings, brakes, un Bremzes, servobremzes un detaļas nozarēs. Tas atrodas Lyon, Francija.

 8. KNORR-BREMSE BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums KNORR-BREMSE BENELUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu bremzes, un Automašīnu bremzes nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 1. GENSEL - KRANANTRIEBE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GENSEL - KRANANTRIEBE GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Celtņi un portālceltņi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, Lifti, kravas lifti un eskalatori, Celtņi un portālceltņi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, un Lifti, kravas lifti un eskalatori nozarēs. Tas atrodas Leopoldshöhe, Vācija.

 2. FTS AUTO BRAKE

  Turcija

  Uzņēmums FTS AUTO BRAKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī clutch nozarēs. Tas atrodas Karatay, Turcija.

 3. NKK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NKK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Metālapstrādes darbgaldi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, Vieglas metāla konstrukcijas, Metālapstrādes darbgaldi, Bremzes, servobremzes un detaļas, un Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji nozarēs. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 4. FRENOS Y EMBRAGUES MOPRISA. S. L.

  Spānija

  Uzņēmums FRENOS Y EMBRAGUES MOPRISA. S. L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī vehicle oil filters, un vehicle clutches nozarēs. Tas atrodas Logroño, Spānija.

 5. AGES AUTO

  Turcija

  Uzņēmums AGES AUTO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 6. SERSA GROUP AG (SCHWEIZ)

  Šveice

  Uzņēmums SERSA GROUP AG (SCHWEIZ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Plastmasa - pārklājumi un slāņaini materiāli, Bremzes, servobremzes un detaļas, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, un Plastmasa - pārklājumi un slāņaini materiāli nozarēs. Tas atrodas Zürich, Šveice.

 7. SR HANDEL GMBH FILIALE MÜLHEIM

  Vācija

  Uzņēmums SR HANDEL GMBH FILIALE MÜLHEIM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Bremzes, servobremzes un detaļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Mülheim, Vācija.

 8. INGENIEURBÜRO ANTJE SCHMITZ

  Vācija

  Uzņēmums INGENIEURBÜRO ANTJE SCHMITZ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Landesbergen, Vācija.

 9. YANCHENG ANTEC AUTO PARTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YANCHENG ANTEC AUTO PARTS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Brake pads, clutch, un Rezerves daļas automašīnām nozarēs. Tas atrodas Yancheng, Ķīna.

 10. KNOTT HANDELSGES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums KNOTT HANDELSGES.M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnu asis, Bremzes, servobremzes un detaļas, Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnu asis nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.