• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caursitņi un uzgaļi

Rezultāti

Caursitņi un uzgaļi - Imports eksports

 1. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  Itālija

  Verified by europages badge

  Manufacturing of collet chucks under the patented trademark FB MANDRINI A PINZA, hydraulic chucks, pneumatic chucks with integrated cylinder, hydraulic chucks with integrated cylinder, pneumatic/hydraulic static bases, cutters, collets, hydraulic chucks with incorporated MITN cylinder and expanding collet chucks for reworking parts on the hole.

 2. IMETA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Manufacturer of mandrels and rollers, dedicated to ensuring the best seaming of any type of can, for any can maker, and for any manufacturer of seaming machines, with a view to meeting the most varied needs of the end users of these products, in the food, beverage and general sectors. Manufacture of conversion kits and spare parts for seaming machines. Format conversion equipment (box/cover) for each model.

 3. SIGMA SPANNTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIGMA SPANNTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Inzigkofen, Vācija.

 4. MECCANICA ARNES

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MECCANICA ARNES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caursitņi un uzgaļi, tapping machines, electronic threading machine, spindles for lathes, Caursitņi un uzgaļi, Milling arbors, self-centering spindles, spindles for machine tools, un toolholder nozarēs. Tas atrodas Cavriago, Itālija.

 5. TDG CLAMPING SOLUTIONS

  Spānija

  Uzņēmums TDG CLAMPING SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Gernika-Lumo, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Hofkirchen, Vācija.

 2. GAETANO CAPORALI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GAETANO CAPORALI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī vices, cnc tools, Chucks, un spindles for machine tools nozarēs. Tas atrodas Cinisello Balsamo, Itālija.

 3. BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī tightening clamps, spindles for machine tools, un toolholder nozarēs. Tas atrodas Baranovichi, Baltkrievija.

 4. WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K.

  Vācija

  Uzņēmums WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Plochingen, Vācija.

 5. MECCANICA SCOTTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MECCANICA SCOTTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī tool benches for metal working, self-centering spindles, un pullers nozarēs. Tas atrodas Cornate D'adda, Itālija.

 1. SC NEMACOLY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC NEMACOLY SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Focsani, Rumānija.

 2. EMAC-TOOLS SRL

  Itālija

  Uzņēmums EMAC-TOOLS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī toolholder, tapping machines, un mandrel inspection nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 1. ROTOMORS FRANCE

  Francija

  Uzņēmums ROTOMORS FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī spindles for machine tools, un palletising machines nozarēs. Tas atrodas Villemoirieu, Francija.

 2. TECNOLOGIE FRB S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOLOGIE FRB S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī pullers, industrial tools, un tailstocks nozarēs. Tas atrodas Borgonuovo Di Sasso Marconi, Itālija.

 3. BOTTELLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums BOTTELLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī components for mandrels, un toolholder nozarēs. Tas atrodas Sumirago, Itālija.

 4. SE.RI.NEX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SE.RI.NEX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī locking rings nozarēs. Tas atrodas Annone Di Brianza, Itālija.

 5. REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU

  Polija

  Uzņēmums REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Caursitņi un uzgaļi, Caursitņi un uzgaļi, lathing tools, grinders, un industrial slotters nozarēs. Tas atrodas Koronowo, Polija.

 6. FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI

  Itālija

  Uzņēmums FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī mandrel inspection, machine shop work and related services, precision machining, un internal grinding nozarēs. Tas atrodas Romano Canavese, Itālija.

 7. SMZ ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SMZ ITALIA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī mandrel inspection nozarēs. Tas atrodas Volpiano, Itālija.

 8. SCHUNK

  Beļģija

  Uzņēmums SCHUNK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Erembodegem, Beļģija.

 1. GÜNDOGDU ENDÜSTRI

  Turcija

  Uzņēmums GÜNDOGDU ENDÜSTRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī turned small metal parts, un cutters and heads for interchangeable knives nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. SCHRENK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHRENK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Caursitņi un uzgaļi, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Caursitņi un uzgaļi nozarēs. Tas atrodas Zimmern, Vācija.

 3. IZDEMIR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums IZDEMIR MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Caursitņi un uzgaļi, steel for construction, Caursitņi un uzgaļi, un CNC processing nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 4. THORMAC ENGINEERING LTD

  Īrija

  Uzņēmums THORMAC ENGINEERING LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Caursitņi un uzgaļi, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Konstrukciju profili no plastmasas, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Caursitņi un uzgaļi, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, un Konstrukciju profili no plastmasas nozarēs. Tas atrodas Kilrush, Īrija.

 5. GFB GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GFB GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work nozarēs. Tas atrodas Castano Primo, Itālija.

 6. KOMTAŞ MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums KOMTAŞ MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 7. ROCAST SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ROCAST SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī metal fasteners, un stainless steel fixing items nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 8. NUOVA PTM MECCANICA SRL

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA PTM MECCANICA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caursitņi un uzgaļi nozarē. Tas darbojas arī tailstocks, un front motor pullers nozarēs. Tas atrodas Monteveglio, Itālija.

 9. EBERHARDT WERKZEUGBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EBERHARDT WERKZEUGBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Caursitņi un uzgaļi, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Caursitņi un uzgaļi, un Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarēs. Tas atrodas Cleebronn, Vācija.

 10. PRATT BURNERD INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PRATT BURNERD INTERNATIONAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Caursitņi un uzgaļi, un Caursitņi un uzgaļi nozarēs. Tas atrodas Elland, Apvienotā Karaliste.