• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. SANTA SANAYI LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums SANTA SANAYI LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT

  Turcija

  Uzņēmums FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. CEMENTO COLA GRUPO EVITA

  Ekvatoriālā Gvineja

  Uzņēmums CEMENTO COLA GRUPO EVITA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bata, Ekvatoriālā Gvineja.

 4. DOUDOUX JULES ET FILS

  Francija

  Uzņēmums DOUDOUX JULES ET FILS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Krāni un cauruļvadi naftas un naftas pārstrādes produktu rūpniecībai, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, industrial mechanics, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Krāni un cauruļvadi naftas un naftas pārstrādes produktu rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Thilay, Francija.

 5. JOOS WEYLAND

  Beļģija

  Uzņēmums JOOS WEYLAND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rupjais apmetums, case hardening, ceilings and false ceilings, un Rupjais apmetums nozarēs. Tas atrodas Balen, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 2. BETOMIX

  Beļģija

  Uzņēmums BETOMIX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Betona bloki, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, cement mortars, Betona bloki, un case-hardened steels nozarēs. Tas atrodas Hever, Beļģija.

 3. BUILDING DRYER

  Beļģija

  Uzņēmums BUILDING DRYER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Rijkevorsel, Beļģija.

 4. MEGA EXPORT & IMPORT

  Turcija

  Uzņēmums MEGA EXPORT & IMPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Trabzon, Turcija.

 5. REMIND INTERNACIONAL

  Meksika

  Uzņēmums REMIND INTERNACIONAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ciudad De México, Meksika.

 1. KHM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KHM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Tuntenhausen, Vācija.

 2. GEORGIOS MARMARAS

  Grieķija

  Uzņēmums GEORGIOS MARMARAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Acharnes, Grieķija.

 1. LOMAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LOMAR S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. BUKET

  Turcija

  Uzņēmums BUKET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī building products, un skip for rocks nozarēs. Tas atrodas Ostim / Ankara, Turcija.

 3. CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Betona ražošana - sistēmas un iekārtas, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Betona ražošana - sistēmas un iekārtas, un Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mogliano, Itālija.

 4. JIANGSU PENGFEI GROUP CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JIANGSU PENGFEI GROUP CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jiangsu, Ķīna.

 5. DYWIT

  Itālija

  Uzņēmums DYWIT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cusago, Itālija.

 6. TECNOEDILIZIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOEDILIZIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Solbiate Arno, Itālija.

 7. S.I.R.I. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.I.R.I. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 8. ALBERGO VILLA LA VEDETTA

  Itālija

  Uzņēmums ALBERGO VILLA LA VEDETTA, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Viesnīca, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Viesnīca, un Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 1. SHANDONG SEPER GROUP CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG SEPER GROUP CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Laiwu, Ķīna.

 2. SPIC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SPIC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Riese Pio X, Itālija.

 3. MARIBO SIMA ASCENSORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARIBO SIMA ASCENSORI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lifti, kravas lifti un eskalatori nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 4. FERREDIL CERU' S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FERREDIL CERU' S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 5. G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L., gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Imperia, Itālija.

 6. AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 7. FONDERIE ET ACIERIE DE DENAIN

  Francija

  Uzņēmums FONDERIE ET ACIERIE DE DENAIN, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Smalcināšanas un malšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Denain, Francija.

 8. SOCAGE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SOCAGE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pacelšanas iekārtas, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Pacelšanas iekārtas, un Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bomporto, Itālija.

 9. PUGLIA LEGNAMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PUGLIA LEGNAMI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Apricena, Itālija.

 10. INEKON POWER, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums INEKON POWER, A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metrovilcieni - iekārtas un aprīkojums, Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Termoelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Metrovilcieni - iekārtas un aprīkojums, Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, un Termoelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Praha 7, Čehija.

Filtri

Rezultāti

Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

5316 Uzņēmumi