• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dekoratīvas lampas

Rezultāti

Dekoratīvas lampas - Imports eksports

 1. ATELIERS JEAN PERZEL

  Francija

  Verified by europages badge

  ATELIERS JEAN PERZEL: craftsman, creator of the light fittings for the Normandie liner and the UN. Art bronze caster and glass-maker. Since 1923, three generations serving an international customer base. Creator-manufacturer of light fittings from the 1930s to the present time, contemporary lighting , wall light, timeless ceiling lamp, functional ceiling light, art deco lamps, 1930s lamps. PERZEL : prestigious lamp from the 1930s collection, ceiling lights, hanging lights, a collector’s item, a collector’s ceiling light, oval-shaped lamp , sandblasted glass hanging lamp, collector’s items from the 1930s, Art Deco reference, floor lights, floor lamp in a contemporary style, floor lamp from the 1930s, floor reading lamp, small floor lamps, mirror lights, lighted mirrors, closed wall lights, hinged reading lamp, ”torch” wall lights, wall light with a pivoting shade, wall light from the 1930s, outside lighting, boundary lighting, consoles and pedestal tables, coffee table…

 2. PETITE FANTASIE

  Itālija

  Verified by europages badge

  The idea at the heart of Petite Fantasie's furnishing is to inspire and customise the life of who chooses it. Fascinating and valuable silhouettes that yield a variety of decoration trends and items that combine classic models with more contemporary ones. Petite Fantasie's delicate item design helps to lighten up the home and leaves beauty, comfort and elegant traces that are beyond time. With them you can really turn your houses into something unique.

 3. LUM'ART

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LUM'ART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas apgaismes ierīces un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, Lustras, Biroju apgaismojums, Misiņš, Dekoratīvas lampas, Lighting, High-end lighting, Interior lighting, un Wall light manufacturer nozarēs. Tas atrodas Pontgouin, Francija.

 4. L'ÉTINC'ELLE - FABRICANT DE LUMINAIRES ET MOBILIER EN BOIS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums L'ÉTINC'ELLE - FABRICANT DE LUMINAIRES ET MOBILIER EN BOIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Amatniecība nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Saint-Jure, Francija.

 5. FMB LEUCHTEN SCHMIEDEEISEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FMB LEUCHTEN SCHMIEDEEISEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas apgaismes ierīces un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Stāvlampas un galda lampas, Halogēnlampas un starmeši, Dekoratīvas lampas, floor lamps, Stāvlampas un galda lampas, Halogēnlampas un starmeši, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Borken, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. V. PIERRE

  Beļģija

  Uzņēmums V. PIERRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī lampshades, designer lights, custom lampshades, un Lights nozarēs. Tas atrodas Genval, Beļģija.

 2. ROYAL RIVER DESIGN

  Francija

  Uzņēmums ROYAL RIVER DESIGN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Uzņēmumu suvenīri nozarē. Tas darbojas arī Mēbeļu dizains, Dekoratīvas lampas, Mēbeļu dizains, Luxury packaging, packaging for cosmetics, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. ARTISTA IN LUCE DI RENATO BRUNO

  Itālija

  Uzņēmums ARTISTA IN LUCE DI RENATO BRUNO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī Lustras, LED lamps, Lustras, wall lights, un floor lamps nozarēs. Tas atrodas Piazza Armerina, Itālija.

 4. VACKERLITE INDOOR OUTDOOR LIGHTING MANUFACTURER

  Turcija

  Uzņēmums VACKERLITE INDOOR OUTDOOR LIGHTING MANUFACTURER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biroju apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, Lighting, Dekoratīvas lampas, indoor lighting fixtures for buildings, un LED lighting nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ART GLASS TISCHER

  Rumānija

  Uzņēmums ART GLASS TISCHER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvi pūstā stikla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Māksla un mākslas galerijas, Dekoratīvi stikla izstrādājumi, Dekoratīvas lampas, Māksla un mākslas galerijas, Dekoratīvi stikla izstrādājumi, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 1. 2F LEUCHTEN

  Austrija

  Uzņēmums 2F LEUCHTEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Halogēnlampas un starmeši, Dekoratīvas lampas, Stāvlampas un galda lampas, Halogēnlampas un starmeši, Dekoratīvas lampas, Stāvlampas un galda lampas, un Manufacturer of lighting and light fittings nozarēs. Tas atrodas Abtenau, Austrija.

 2. FABRIKA SVITLA

  Ukraina

  Uzņēmums FABRIKA SVITLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī lamp, brass table lamps, Brass complements, un Sconces nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 1. BINK LAMPEN

  Nīderlande

  Uzņēmums BINK LAMPEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, Mājas apgaismes ierīces un piederumi, Dekoratīvas lampas, Mājas apgaismes ierīces un piederumi, un industrial design nozarēs. Tas atrodas Leiden, Nīderlande.

 2. K.D.A. INTERIEUR & DESIGN

  Nīderlande

  Uzņēmums K.D.A. INTERIEUR & DESIGN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kokogles nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, Dekoratīvas lampas, un parquet and wooden floor vitrification nozarēs. Tas atrodas Veghel, Nīderlande.

 3. LUCHIANTE

  Ungārija

  Uzņēmums LUCHIANTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī designer lights, un pendant lamps nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 4. MODELLAMP

  Turcija

  Uzņēmums MODELLAMP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. LAPRODI & ATELIER WINTER

  Vācija

  Uzņēmums LAPRODI & ATELIER WINTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī lamp shade, furniture, un decorative accessories nozarēs. Tas atrodas Übersee, Vācija.

 6. 1WATTSHOP.DE - HOCHWERTIGE LED-BELEUCHTUNG

  Vācija

  Uzņēmums 1WATTSHOP.DE - HOCHWERTIGE LED-BELEUCHTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Kabatas lukturīši, Dekoratīvas lampas, LED lighting, Kabatas lukturīši, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 7. ROMCABLU SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ROMCABLU SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas atrodas Teisani, Rumānija.

 8. GROEBER MANNHEIM LICHTWERKE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GROEBER MANNHEIM LICHTWERKE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī Lights, lamps, outdoor lamp, un exterior lighting nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 1. SC EVALIGHT SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC EVALIGHT SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārza mēbeles un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Arad, Rumānija.

 2. SMD-LED

  Polija

  Uzņēmums SMD-LED, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas apgaismes ierīces un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Gaismas efekti, Dekoratīvas lampas, exterior lighting, Gaismas efekti, LED lighting, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Łódź, Polija.

 3. COPENLAMP

  Spānija

  Uzņēmums COPENLAMP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas atrodas Alacuas, Spānija.

 4. ALADYN

  Polija

  Uzņēmums ALADYN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zemūdens apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, Stāvlampas un galda lampas, Starmeši, Glābšanas un drošības apgaismojums, Dekoratīvas lampas, Stāvlampas un galda lampas, Starmeši, un Glābšanas un drošības apgaismojums nozarēs. Tas atrodas POZNAN, Polija.

 5. ILUMINARTE

  Spānija

  Uzņēmums ILUMINARTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī indoor lamps, un furnishing lamps nozarēs. Tas atrodas El Grau De Moncofa, Spānija.

 6. ATELIERS BATAILLARD

  Francija

  Uzņēmums ATELIERS BATAILLARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalta dzelzs nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi, Dekoratīvas lampas, Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi, doors, Dekoratīvas lampas, un parameters nozarēs. Tas atrodas Aubervilliers, Francija.

 7. MAISON TRICARD

  Francija

  Uzņēmums MAISON TRICARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abažūri nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvas lampas, fabrics, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Le Bugue, Francija.

 8. TECHTUBE.EU

  Grieķija

  Uzņēmums TECHTUBE.EU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī brass lamps, outdoor overhead light fixtures, un indoor ceiling light fixtures nozarēs. Tas atrodas Athens, Grieķija.

 9. "ARTISTA IN LUCE" DI RENATO BRUNO

  Itālija

  Uzņēmums "ARTISTA IN LUCE" DI RENATO BRUNO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas darbojas arī Lustras, Lustras, un LED lamps nozarēs. Tas atrodas Piazza Armerina, Itālija.

 10. LEDDO

  Polija

  Uzņēmums LEDDO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dekoratīvas lampas nozarē. Tas atrodas Szebnie, Polija.