• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzelzceļi - būvēšana un apkope

Rezultāti

Dzelzceļi - būvēšana un apkope - Imports eksports

 1. PEGASO DI DEL ROSSO

  Itālija

  Uzņēmums PEGASO DI DEL ROSSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas atrodas Molfetta, Itālija.

 2. D.R. FERROVIARIA ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums D.R. FERROVIARIA ITALIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī points and switch crossings for railway and tram lines, un railway line maintenance nozarēs. Tas atrodas Albiano Magra-Aulla, Itālija.

 3. GEISMAR

  Francija

  Uzņēmums GEISMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, railway line revamping, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, construction of railway lines, un vehicles for repairing railroad electrical lines nozarēs. Tas atrodas Neuilly Sur Seine, Francija.

 4. AMBARO

  Beļģija

  Uzņēmums AMBARO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, building infrastructure, road works, un Sanitation nozarēs. Tas atrodas Lichtaart, Beļģija.

 5. HOUWELYCKX

  Beļģija

  Uzņēmums HOUWELYCKX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, road works, un private pools nozarēs. Tas atrodas Sint-Katelijne-Waver, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. A.B.EUROLINES

  Beļģija

  Uzņēmums A.B.EUROLINES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Nazareth, Beļģija.

 2. TN TERRASSEMENTS

  Beļģija

  Uzņēmums TN TERRASSEMENTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Metāla un tērauda metināšana, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Metāla un tērauda metināšana, rail welding machines, un earthmoving work nozarēs. Tas atrodas Saint-Vaast, Beļģija.

 3. TESMEC SPA

  Itālija

  Uzņēmums TESMEC SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī earthmoving machinery and equipment nozarēs. Tas atrodas Grassobbio, Itālija.

 4. VÍAS Y CONSTRUCCIONES, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums VÍAS Y CONSTRUCCIONES, S.A., gadā un darbojas Imports un eksports - celtniecība un sabiedriskie darbi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, railway line maintenance, construction of railway lines, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un railway equipment work nozarēs. Tas atrodas MADRID, Spānija.

 5. GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, tramway and railway superstructure, railway and tramway rails, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un rollers nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 1. ELCASTLE UKRAINE

  Ukraina

  Uzņēmums ELCASTLE UKRAINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Visable supports the Ukrainian companies, metal structures, pre-fabrications - sheet metal, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 2. EMMEFER SRL

  Itālija

  Uzņēmums EMMEFER SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī railway line maintenance, construction of railway lines, tramline construction, un railway equipment work nozarēs. Tas atrodas Avellino, Itālija.

 1. ELECTREN, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums ELECTREN, S.A., gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, tramway and railway superstructure, equipment for railway lines and tramlines, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, un electrical systems for railway and tram lines nozarēs. Tas atrodas MADRID, Spānija.

 2. INFRABEL

  Beļģija

  Uzņēmums INFRABEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Dzelzceļa drošības sistēma, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Dzelzceļa drošības sistēma, construction of railway lines, un Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. VAN HOOREBEECK J.

  Beļģija

  Uzņēmums VAN HOOREBEECK J., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, installation of sewers and sewage systems, asphalt, un Ceļu būvniecība nozarēs. Tas atrodas Wolvertem, Beļģija.

 4. SOCOGETRA

  Beļģija

  Uzņēmums SOCOGETRA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī ducting systems, un maintenance of road sections nozarēs. Tas atrodas Awenne, Beļģija.

 5. DE VUYST

  Beļģija

  Uzņēmums DE VUYST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, spurs, un trade in railway equipment nozarēs. Tas atrodas Leeuwergem, Beļģija.

 6. POTIEZ

  Beļģija

  Uzņēmums POTIEZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un earthmoving nozarēs. Tas atrodas Tertre, Beļģija.

 7. DBSM LTD.

  Vācija

  Uzņēmums DBSM LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Weißwasser, Vācija.

 8. DIPL.-ING. HERBERT OLBERTZ

  Vācija

  Uzņēmums DIPL.-ING. HERBERT OLBERTZ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 1. HIERL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HIERL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Lauf, Vācija.

 2. WALTER KARL BÜSCHL

  Vācija

  Uzņēmums WALTER KARL BÜSCHL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Gundelfingen, Vācija.

 3. INGENIEURBÜRO KOKAI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INGENIEURBÜRO KOKAI GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Polling, Vācija.

 4. AET KRAUSE BREMEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AET KRAUSE BREMEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Autoceļu pārvadājumi, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Schwanewede, Vācija.

 5. NÖCKER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NÖCKER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Ense, Vācija.

 6. DEMOTECH MANFRED MERTEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEMOTECH MANFRED MERTEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Werder, Vācija.

 7. STEIDLE BAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEIDLE BAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Landsberg, Vācija.

 8. DIPL.-ING. KOENIG & KÜHNEL INGENIEURBÜRO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIPL.-ING. KOENIG & KÜHNEL INGENIEURBÜRO GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ceļu būvniecība, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Weitramsdorf, Vācija.

 9. ROLF HABERER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROLF HABERER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Geisingen, Vācija.

 10. REINHOLZ DIAMANTSÄGEARBEITEN & KERNBOHRUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums REINHOLZ DIAMANTSÄGEARBEITEN & KERNBOHRUNGEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.