• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • elektriski tinumi

Rezultāti

Elektriski tinumi - Imports eksports

 1. GASS GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GASS GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Alsfeld, Vācija.

 2. SIBATRON AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIBATRON AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Spoles un releji, Spoles un releji, small transformers, Induction coils, magnet coils, Coil winders for electrical engineering, Ferrite core coils, Air core coils, un Self-bonding coils nozarēs. Tas atrodas Frauenfeld, Šveice.

 3. HR ELECTRONIC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HR ELECTRONIC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Blumberg, Vācija.

 4. KUK ELECTRONIC AG

  Šveice

  Uzņēmums KUK ELECTRONIC AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī electric windings nozarēs. Tas atrodas Appenzell, Šveice.

 5. KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV

  Nīderlande

  Uzņēmums KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Switch Mode Power Supplies, coils, special transformers, un magnet coils nozarēs. Tas atrodas Oirschot, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KUK COILS SLOVAKIA S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums KUK COILS SLOVAKIA S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie transformatori, Spoles un releji, coils, Solenoid valves, Elektriskie transformatori, un Spoles un releji nozarēs. Tas atrodas Trencianska Teplá, Slovākija.

 2. SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975

  Itālija

  Uzņēmums SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Spoles un releji, electric coils, Spoles un releji, overprinted electrical spools, un solenoid and magnet coils nozarēs. Tas atrodas Ozzano, Itālija.

 3. ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 4. WINDER TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WINDER TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī fibre optic winders, winding, winding machines, un spool winders for metal wire nozarēs. Tas atrodas Emden, Vācija.

 5. HKR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HKR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie transformatori, un Elektriskie transformatori nozarēs. Tas atrodas St. Johann / Upfingen, Vācija.

 1. NKL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NKL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī inductance, current variators, Measurement transformers, un Power Inverter nozarēs. Tas atrodas Wolpertshausen, Vācija.

 2. AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī windings for electric motors, un motor vibrators nozarēs. Tas atrodas Berra Di Riva Del Po, Itālija.

 1. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Turcija

  Uzņēmums CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - alumīnijs nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Elektriski tinumi, oil-cooled transformers, un Power transformers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī electric motor repair, un pump inspection nozarēs. Tas atrodas Meda, Itālija.

 3. GBC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GBC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Spoles un releji, solenoid and magnet coils, electric windings, Spoles un releji, un solenoids nozarēs. Tas atrodas Inzago, Itālija.

 4. KEW ELECTRICAL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KEW ELECTRICAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarē. Tas darbojas arī Elektrība - komponenti un detaļas, Elektrisko un elektronisko atkritumu apstrāde, Elektriski tinumi, Mājsaimniecības ierīces - imports un eksports, Elektrība - komponenti un detaļas, Elektrisko un elektronisko atkritumu apstrāde, Elektriski tinumi, un Mājsaimniecības ierīces - imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Brighton, Apvienotā Karaliste.

 5. BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Neukirchen, Vācija.

 6. ATELIER URBINI & CO

  Beļģija

  Uzņēmums ATELIER URBINI & CO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, coils, winding, Elektriski tinumi, un toric winding nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 7. ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN

  Vācija

  Uzņēmums ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Kirchheim, Vācija.

 8. FRANCE BOBINAGE

  Francija

  Uzņēmums FRANCE BOBINAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un releji nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, un Elektriski tinumi nozarēs. Tas atrodas Chateaudun, Francija.

 1. COELMO

  Francija

  Uzņēmums COELMO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī electrical windings for transformers nozarēs. Tas atrodas Montelimar, Francija.

 2. ELECTRATEST YORKSHIRE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ELECTRATEST YORKSHIRE LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī Lustras, Elektriski tinumi, Lustras, un Elektriski tinumi nozarēs. Tas atrodas Doncaster, Apvienotā Karaliste.

 3. ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE

  Francija

  Uzņēmums ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Seclin, Francija.

 4. ROSSINI PIERRE SARL

  Francija

  Uzņēmums ROSSINI PIERRE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Industrial pumps, metallization, un windings for electric motors nozarēs. Tas atrodas Sequedin, Francija.

 5. AVEL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AVEL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī coils with ultra-thin wires, un electric coils nozarēs. Tas atrodas Pogliano Milanese, Itālija.

 6. BTSR INTERNATIONAL

  Itālija

  Uzņēmums BTSR INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Olgiate Olona, Itālija.

 7. LES ATELIERS AM

  Maroka

  Uzņēmums LES ATELIERS AM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī electrical and electromechanical windings, un electrical windings for transformers nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 8. MONTECH

  Tunisija

  Uzņēmums MONTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī electromagnetic components nozarēs. Tas atrodas Zeramdine, Tunisija.

 9. ATELIER LEROY

  Beļģija

  Uzņēmums ATELIER LEROY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas darbojas arī Elektromotori un detaļas, ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, Elektromotori un detaļas, un ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarēs. Tas atrodas Kettenis, Beļģija.

 10. BOBINAGE SABOLIEN BMP GROUPE

  Francija

  Uzņēmums BOBINAGE SABOLIEN BMP GROUPE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektriski tinumi nozarē. Tas atrodas Sable Sur Sarthe, Francija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas