• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gāzes un naftas vadi - sistēmas

Rezultāti

Gāzes un naftas vadi - sistēmas - Imports eksports

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAYADERELI CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Inertie materiāli celtniecībai, Cauruļvadi, Rūpnieciskie cauruļvadi, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Piedevas cementam un javai, Žāvēti augļi, fresh fruit, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. PIPELINE EQUIPMENT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PIPELINE EQUIPMENT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Gladbeck, Vācija.

 3. CRIOMEC SA

  Rumānija

  Uzņēmums CRIOMEC SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Galati, Rumānija.

 4. ELYON INDUSTRY CO., LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums ELYON INDUSTRY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī stainless steel wire, un stainless steel strip nozarēs. Tas atrodas Busan, Dienvidkoreja.

 5. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukraina

  Uzņēmums KB UKRSPETSMASH, LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, Gaskets for high pressure applications, mechanical seals, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Sumy, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Turcija

  Uzņēmums ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 2. ALMANHAL GENERAL TRADE

  Irāka

  Uzņēmums ALMANHAL GENERAL TRADE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Transportēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Kirkuk, Irāka.

 3. PROPIPE, SL

  Spānija

  Uzņēmums PROPIPE, SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. ENERGOREM SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ENERGOREM SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metal welding, civil and industrial constructions, industrial prefabricated constructions, un Machining of steels and metals nozarēs. Tas atrodas Gorzów Wielkopolski, Polija.

 5. PUMP SERVICE AUTOMATIC

  Beļģija

  Uzņēmums PUMP SERVICE AUTOMATIC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Deurne, Beļģija.

 1. ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR

  Horvātija

  Uzņēmums ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī land gas pipeline laying, gas pipeline management, un advice on safety issues nozarēs. Tas atrodas Bjelovar, Horvātija.

 2. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Uzņēmums PETRO GLOBE OIL SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Birkirkara, Malta.

 1. ALFA ENGINEERING S.C.

  Itālija

  Uzņēmums ALFA ENGINEERING S.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Modena, Itālija.

 2. KTC SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KTC SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

  Polija

  Uzņēmums AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Katowice, Polija.

 4. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusija

  Uzņēmums INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsaino metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Bugulma, Rusija.

 5. ASTRA TL

  Rumānija

  Uzņēmums ASTRA TL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī metalworking nozarēs. Tas atrodas Valenii De Munte, Rumānija.

 6. SWEDPARTS HAMBURG

  Vācija

  Uzņēmums SWEDPARTS HAMBURG, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. OTTO FAHSIG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OTTO FAHSIG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ainring, Vācija.

 8. T.D. WILLIAMSON

  Beļģija

  Uzņēmums T.D. WILLIAMSON, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Nivelles, Beļģija.

 1. HALLIBURTON ENERGY SERVICES

  Beļģija

  Uzņēmums HALLIBURTON ENERGY SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Gāze - ražošanas iekārtas, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Gāze - ražošanas iekārtas, un oil system assembly nozarēs. Tas atrodas Drogenbos, Beļģija.

 2. I.T.EX QUALITY SERVICES

  Itālija

  Uzņēmums I.T.EX QUALITY SERVICES, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums, systems and equipment for oil refineries, systems and equipment for gas pipelines, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas San Donato Milanese, Itālija.

 3. NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE

  Singapūra

  Uzņēmums NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Singapore, Singapūra.

 4. SARL JCTP ZYTA

  Francija

  Uzņēmums SARL JCTP ZYTA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, boring of offshore oil wells, ground-drilling for public works, Urbšanas iekārtas, un perforation for mineral research nozarēs. Tas atrodas Chargey Les Gray, Francija.

 5. TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lielas mājsaimniecības ierīces nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas caurules un šļūtenes, Sadzīves boileri, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Cauruļvadi un krāni gāzei, Plastmasas caurules un šļūtenes, Sadzīves boileri, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Cauruļvadi un krāni gāzei nozarēs. Tas atrodas Stenovice, Čehija.

 6. UNITED STEEL INDUSTRY GROUP

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums UNITED STEEL INDUSTRY GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī alloy steel pipes, boiler pipes, un brass pipes nozarēs. Tas atrodas Changsha, Amerikas Savienotās Valstis.

 7. BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV

  Baltkrievija

  Uzņēmums BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Nosusināšana, gas pipelines, land oil pipeline laying, Nosusināšana, un laying gas pipelines nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 8. FABRICOM

  Norvēģija

  Uzņēmums FABRICOM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī mechanical constructions, engineering and environmental engineering studies, engineering studies and engineering for electric power plants, un electrical engineering, electrical appliances and electronic nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 9. HEBEI SHENZHOU STEEL PIPE MANUFACTURING CO., LTD, GUANGZHOU BRANCH

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI SHENZHOU STEEL PIPE MANUFACTURING CO., LTD, GUANGZHOU BRANCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas atrodas Cangzhou, Ķīna.

 10. SICHUAN JOHOLE INDUSTRY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SICHUAN JOHOLE INDUSTRY CO., LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī valves, un fittings nozarēs. Tas atrodas Chengdu, Ķīna.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Gāzes un naftas vadi - sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

169 Uzņēmumi