• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļas vārīšanas- cepšanas un kūpināšanas iekārtas

Rezultāti

Gaļas vārīšanas- cepšanas un kūpināšanas iekārtas - Imports eksports

 1. GROS SMOKEHOUSES POLAND

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GROS SMOKEHOUSES POLAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Malkas krāsnis - profesionālas, Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Malkas krāsnis - profesionālas, Cooking systems for butcheries, un meat smoking equipment nozarēs. Tas atrodas Goczałkowice Zdrój, Polija.

 2. PEETZ METALLVERARBEITUNG E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PEETZ METALLVERARBEITUNG E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Meschede, Vācija.

 3. GERMOS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GERMOS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Remshalden, Vācija.

 4. WSL REFRIGERATION D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums WSL REFRIGERATION D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī refrigerated displays, un shopfitting and installation nozarēs. Tas atrodas Ljubljana-Polje, Slovēnija.

 5. VOS SCHOTT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VOS SCHOTT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Butzbach, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRAU- UND RAUCHSHOP GMBH

  Šveice

  Uzņēmums BRAU- UND RAUCHSHOP GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Densbüren, Šveice.

 2. F.KRENN

  Vācija

  Uzņēmums F.KRENN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bad Rappenau, Vācija.

 3. BERG - RÄUCHEROFEN

  Vācija

  Uzņēmums BERG - RÄUCHEROFEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Eschenburg, Vācija.

 4. KOVANI

  Ukraina

  Uzņēmums KOVANI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, smoking, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Zaporozhye, Ukraina.

 5. AUTOTHERM LUDWIG BRÜMMENDORF GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums AUTOTHERM LUDWIG BRÜMMENDORF GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, cooking plant and equipment for the food and preserves industry, refrigeration system, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Waxweiler, Vācija.

 1. ARMOR INOX

  Francija

  Uzņēmums ARMOR INOX, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas MAURON, Francija.

 2. JOHN BEAN TECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOHN BEAN TECHNOLOGIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 1. PARADIES-GRILLS

  Vācija

  Uzņēmums PARADIES-GRILLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Nemizots koks, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Elsnigk, Vācija.

 2. CHRISTOF BUSAM

  Vācija

  Uzņēmums CHRISTOF BUSAM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gumija - izstrādājumi, Plastmasa - grīdas klājumi, Parkets, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gumija - izstrādājumi, Plastmasa - grīdas klājumi, un Parkets nozarēs. Tas atrodas Oberkirch, Vācija.

 3. MAURER-ATMOS MIDDLEBY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAURER-ATMOS MIDDLEBY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Reichenau, Vācija.

 4. WOLFGANG REICH-REICH FOODSYSTEMS

  Vācija

  Uzņēmums WOLFGANG REICH-REICH FOODSYSTEMS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Urbach, Vācija.

 5. ASCA-CONSULTING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ASCA-CONSULTING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Hanau, Vācija.

 6. LEFA FLEISCHEREIAUSSTATTUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LEFA FLEISCHEREIAUSSTATTUNG GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Haselbachtal, Vācija.

 7. HOFFMANN KOCH- UND RAUCHANLAGEN GBR

  Vācija

  Uzņēmums HOFFMANN KOCH- UND RAUCHANLAGEN GBR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 8. ANDREAS GAMPERL

  Austrija

  Uzņēmums ANDREAS GAMPERL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schwechat, Austrija.

 1. JAEGER-VERSAND

  Vācija

  Uzņēmums JAEGER-VERSAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bonefeld, Vācija.

 2. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Vācija

  Uzņēmums JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Röfingen, Vācija.

 3. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francija

  Uzņēmums STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Solesmes, Francija.

 4. SICMA21

  Spānija

  Uzņēmums SICMA21, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Montcada i Reixac, Spānija.

 5. MOECK

  Vācija

  Uzņēmums MOECK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kleinmachnow, Vācija.

 6. KARL SCHMIDT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARL SCHMIDT GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Stuhr, Vācija.

 7. BERTOLOTTI MAURO

  Itālija

  Uzņēmums BERTOLOTTI MAURO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 8. REICH KLIMA-RÄUCHERTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums REICH KLIMA-RÄUCHERTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Urbach, Vācija.

 9. MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Langhirano, Itālija.

 10. GOLD FEINKOST

  Vācija

  Uzņēmums GOLD FEINKOST, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Online marketing nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.