• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas

Rezultāti

Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas - Imports eksports

 1. PAULUS STUART SPRL

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Tenderstar has specialised in manufacturing quality butchery machines for professionals for over 25 years.We have developed a wide range of tenderisers, mincers and presses. We are very focused on quality, in terms of hygiene as much as safety and ease of maintenance. Our machines are all CE-approved and have a reputation for robustness and longevity, being made entirely from stainless steel and polycetal to prevent rust.

 2. ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Wels/thalheim, Austrija.

 3. FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN)

  Vācija

  Uzņēmums FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN), ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Oschatz, Vācija.

 4. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, electric graters for commercial use, household electric graters, un electric coffee grinders nozarēs. Tas atrodas Verucchio, Itālija.

 5. ALOYS PLENTER

  Vācija

  Uzņēmums ALOYS PLENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Legden, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RADUS INDUSTRIAL LTD

  Ķīna

  Uzņēmums RADUS INDUSTRIAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Detaļas un rezerves daļas mazām mājsaimniecības ierīcēm nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, slicers, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Hongkong, Ķīna.

 2. S.A. WATHELET

  Beļģija

  Uzņēmums S.A. WATHELET, ir Multi-Category, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Saldējums - profesionālās iekārtas, kitchen hoods, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Saldējums - profesionālās iekārtas, un convection oven nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. FIMAR S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FIMAR S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mizošanas un rīvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, mixers for the food industry, electric stoves, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verucchio, Itālija.

 4. BRITEK

  Francija

  Uzņēmums BRITEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un vacuum packaging machines nozarēs. Tas atrodas Pleucadeuc, Francija.

 5. MOHN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOHN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Meinerzhagen, Vācija.

 1. EGGERMONT

  Beļģija

  Uzņēmums EGGERMONT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas organizācijām, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas organizācijām, small electrical goods for the kitchen, un kitchen utensils for institutions nozarēs. Tas atrodas Ieper, Beļģija.

 2. CLAES MACHINES

  Beļģija

  Uzņēmums CLAES MACHINES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, food industry machinery repairs, machines for cutting and slicing meats, Conveyors for the meat industry, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paal-Beringen, Beļģija.

 1. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AMB FOOD TECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, meat processing, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas San Lazzaro Di Savena, Itālija.

 2. RISCO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums RISCO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for processing meat and sausages, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un delicatessen meat packaging equipment and appliances nozarēs. Tas atrodas Thiene, Itālija.

 3. BIRO FRANCE

  Francija

  Uzņēmums BIRO FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial mincers nozarēs. Tas atrodas Marne La Vallée Cedex 4, Francija.

 4. POWINOX

  Turcija

  Uzņēmums POWINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 5. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francija

  Uzņēmums STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Solesmes, Francija.

 6. HPM E.K.

  Vācija

  Uzņēmums HPM E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wolfhagen, Vācija.

 7. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Turcija

  Uzņēmums KARAKUS IND. KITCH. EQ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Bars, public houses and cafés - machines and equipment, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Fast-food outlet equipment, un Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Thalgau, Austrija.

 1. LORZ SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LORZ SERVICE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 2. JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mincers nozarēs. Tas atrodas Wernau, Vācija.

 3. SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Shijiazhuang, Ķīna.

 4. QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 5. MINERVA OMEGA GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MINERVA OMEGA GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, bone saws, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 6. CLAES DISTRIBUTION

  Beļģija

  Uzņēmums CLAES DISTRIBUTION, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Paal, Beļģija.

 7. CAVAZZA CARLO

  Itālija

  Uzņēmums CAVAZZA CARLO, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sasso Marconi, Itālija.

 8. SIRMAN S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SIRMAN S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Curtarolo, Itālija.

 9. B.V.B. SERVICE GENOVA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums B.V.B. SERVICE GENOVA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Kases aparāti, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Kases aparāti, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 10. SPSERVICE DI SALMERI FULVIO & PONCHIA ROBERTO ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums SPSERVICE DI SALMERI FULVIO & PONCHIA ROBERTO ( S.N.C. ), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Kases aparāti, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Kases aparāti, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

109 Uzņēmumi