• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas

Rezultāti

Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

 1. NEOVIA GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  NEOVIA GmbH & Co. KG was founded in 1988 in Rotenburg/Wümme. We started out distributing biodegradable disinfectants including Huwa-San. Huwa-San is a hydrogen peroxide (H2O2)-based disinfectant. Huwa-San differs from normal H2O2 in that it is silver stabilised. Advantages of Huwa-San: Highly effective against microbes, bacteria and mould, among others. No toxic by-products. Chlorine- and alcohol-free. Up to 99.99 % biodegradable. In 2005, the company added bioavailable nutrient additives for plants, including Sili-Fert P. Sili-Fert P is an inorganic silicon-based biostimulant. It helps plants to develop maximum resistance to biotic and abiotic stress. Advantages of Sili-Fert P: Biostimulant and up to 100% uptake of micronutrients - Increased stress resistance. Can be mixed with foliar fertiliser and phytosanitary products. Since 2007, NEOVIA has been producing nebulisation systems with NEOFOGG. Our NEOFOGG system produces a very fine floating mist that offers optimal exposure time for disinfectants. This increases their effectiveness against microbes, yeasts and moulds. The system can be quickly installed and scaled up. Advantages of NEOFOGG: Surface disinfection with microfine nebulisation. No rinsing required. Extended production time. Customised disinfection procedure

 2. PURION GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  For over 15 years, PURION has been leading the market in chemical-free UV disinfection technology for treating liquids, air and surfaces. PURION systems are developed and produced in Germany.

 3. CAPTAIN OLFAC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CAPTAIN OLFAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Marseille, Francija.

 4. HSDI FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HSDI FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa filtrēšana - aprīkojums, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, Gaisa filtrēšana - aprīkojums, air quality control, air purifiers, Air decontamination, Air quality improvement, un Preserving foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Saint-Ismier, Francija.

 5. AIRPROTECH SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AIRPROTECH SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, Vides inženierija, Vides piesārņojuma likvidēšana - pakalpojumi, Atmosfēras atsārņošana - iekārtas un aprīkojums, Atmosfēras atsārņošana - pakalpojumi, air purification plants, land and environment depollution, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, un air purifiers nozarēs. Tas atrodas Magenta, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EUKOR

  Francija

  Uzņēmums EUKOR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī air purifiers, un disinfecting equipment nozarēs. Tas atrodas Emerainville, Francija.

 2. PURAVENT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PURAVENT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī air conditioned, air purifiers, un ultraviolet lights nozarēs. Tas atrodas Settle, Apvienotā Karaliste.

 3. AC-UMWELTTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums AC-UMWELTTECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa jonizācija - iekārtas un sistēmas, Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, Gaisa filtrēšana - aprīkojums, Gaisa atputekļošana - iekārtas un sistēmas, Gaisa jonizācija - iekārtas un sistēmas, Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, Gaisa filtrēšana - aprīkojums, un Gaisa atputekļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Lechbruck Am See, Vācija.

 4. BC-TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BC-TECHNOLOGY GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Frickenhausen, Vācija.

 5. TECNOSTATIC

  Spānija

  Uzņēmums TECNOSTATIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī electrostatic guns, aerosol equipment, disinfecting equipment, un spray guns nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 1. ECOZONE TECHNOLOGIES LTD

  Izraēla

  Uzņēmums ECOZONE TECHNOLOGIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Odour removal product, un ozone nozarēs. Tas atrodas Moshav Porat, Izraēla.

 2. B.A.T.I SOLUTION

  Francija

  Uzņēmums B.A.T.I SOLUTION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī air purifiers, un antibacterial products nozarēs. Tas atrodas Lentilly, Francija.

 1. GROCO GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GROCO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, Access control, Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, un portable air conditioners nozarēs. Tas atrodas Loipersbach Im Burgenland, Austrija.

 2. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, air purification plants, air purifiers, air pollution controller, un Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Windhagen, Vācija.

 3. ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī disinfection systems, hygiene and sanitary equipment for boats, hygiene-sanitary equipment, un building sanitation nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

 4. SPRAI SAS

  Francija

  Uzņēmums SPRAI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī aerosol equipment, un nebulisers-atomisers nozarēs. Tas atrodas Orsay Cedex, Francija.

 5. LIGHT PROGRESS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LIGHT PROGRESS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 6. RICCHE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RICCHE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī disinfecting equipment, un germicide disinfection of buildings, environments and plants nozarēs. Tas atrodas South Croydon, Apvienotā Karaliste.

 7. FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K.

  Vācija

  Uzņēmums FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, air purifiers, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, air purification, un air pollution controller nozarēs. Tas atrodas Wolfenbüttel, Vācija.

 8. JETI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JETI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Oberwesel, Vācija.

 1. PROTEA SRL

  Itālija

  Uzņēmums PROTEA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Purification and disinfection, air - equipment and systems, water purification, ozonisers, un water ozonizers nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

 2. LCB FOOD SAFETY

  Francija

  Uzņēmums LCB FOOD SAFETY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī food safety nozarēs. Tas atrodas Boz, Francija.

 3. TONER S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums TONER S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, Tērauda un metālu presēšana, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, un Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Moravska Trebova, Čehija.

 4. OZONO DISINFEZIONI

  Itālija

  Uzņēmums OZONO DISINFEZIONI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sanitārā kontrole, Sanitārā kontrole, un ozonisers nozarēs. Tas atrodas Ugento, Itālija.

 5. ART GMBH ANLAGENBAU REINRAUM TECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums ART GMBH ANLAGENBAU REINRAUM TECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī white chambers, un isolators nozarēs. Tas atrodas Hohenstein-Eglingen, Vācija.

 6. BOGA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOGA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa mitrināšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, un adiabatic humidifiers nozarēs. Tas atrodas Soest, Vācija.

 7. MERLIN TECHNOLOGY GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MERLIN TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa mitrināšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, un Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Tumeltsham, Austrija.

 8. ALLPEST EQUIPMENT SERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALLPEST EQUIPMENT SERVICES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Northampton, Apvienotā Karaliste.

 9. OZCON ENVIRONMENTAL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OZCON ENVIRONMENTAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa filtrēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, electrostatic filters, Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas, un Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 10. GROUPE APP

  Francija

  Uzņēmums GROUPE APP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atmosfēras atsārņošana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, Plīts pārsegi un vilkmes ventilatori, cold room ventilation, magnetic limescale-removal treatments, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, un Plīts pārsegi un vilkmes ventilatori nozarēs. Tas atrodas Nice, Francija.

Filtri

Rezultāti

Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

508 Uzņēmumi