• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • grauzdēšanas iekārtas - profesionālās

Rezultāti

Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās - Imports eksports

 1. FASTCONCEPTS.FR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FASTCONCEPTS.FR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcas un restorāni nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS

  Francija

  Uzņēmums GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī gas stoves, dishwashers, glass washers for institutions, un Refrigerated freezer cabinets nozarēs. Tas atrodas Le Plessis-Trévise, Francija.

 3. EKOROAST

  Turcija

  Uzņēmums EKOROAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī roasting machines nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. GAMATECH AG

  Šveice

  Uzņēmums GAMATECH AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas atrodas Illnau, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CRZ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums CRZ MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī roasting machines nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 2. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MIRACOR-EUROPA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Grilēšanas iekārtas un piederumi, stainless steel conduits, baking pans for institutions, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grilēšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Enguera, Spānija.

 3. LA CORNUE

  Francija

  Uzņēmums LA CORNUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lielas mājsaimniecības ierīces nozarē. Tas darbojas arī Plītis, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Plītis, wood ranges, domestic water heaters and cookers, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Saint-Ouen L'Aumône, Francija.

 4. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Turcija

  Uzņēmums BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, fryers for institutions, un machines and equipment for hotels, catering and public premises nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. GROSSKÜCHEN WENZEL

  Vācija

  Uzņēmums GROSSKÜCHEN WENZEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas atrodas Ansbach, Vācija.

 1. DOREGRILL

  Francija

  Uzņēmums DOREGRILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, roasting spits for communities, fan-assisted rotisseries, un gas rotisseries nozarēs. Tas atrodas Sautron, Francija.

 2. FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī machinery for slaughterhouses, un gas rotisseries nozarēs. Tas atrodas Porta Westfalica, Vācija.

 1. ROTISOL

  Francija

  Uzņēmums ROTISOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, roasting spits for communities, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, fan-assisted rotisseries, un gas rotisseries nozarēs. Tas atrodas Chelles, Francija.

 2. FRYER BASKET TURKEY

  Turcija

  Uzņēmums FRYER BASKET TURKEY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for grilling for the food and conserving industry, un systems and equipment for frying for the food and conserving industry nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas atrodas Chiayi City, Taivāna.

 4. FERRABOLI & C.

  Itālija

  Uzņēmums FERRABOLI & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī electric food warmers for the home, un roasting spits for communities nozarēs. Tas atrodas Prevalle, Itālija.

 5. GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA

  Itālija

  Uzņēmums GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Metāla režģi, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Qualiano, Itālija.

 6. MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kamīni, dekoratīvas krāsnis un piederumi, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Kamīni, dekoratīvas krāsnis un piederumi, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Sauerlach, Vācija.

 7. HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Schwarzenbach A.D. Saale, Vācija.

 8. METALLTECHNIK WILM E. K.

  Vācija

  Uzņēmums METALLTECHNIK WILM E. K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. BMS BURGER & MÜLLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BMS BURGER & MÜLLER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Kieselbronn, Vācija.

 2. POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Lübbecke, Vācija.

 3. FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Šķirnes tēraudi, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Šķirnes tēraudi nozarēs. Tas atrodas Vila Verde-Terrugem, Portugāle.

 4. MAX WEISHAUPT A/S

  Dānija

  Uzņēmums MAX WEISHAUPT A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī Degļi - dzīvojamo māju apkure, un Degļi - dzīvojamo māju apkure nozarēs. Tas atrodas Glostrup, Dānija.

 5. F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. ), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Apavu tīrīšanas mašīnas, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Apavu tīrīšanas mašīnas, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Montiano, Itālija.

 6. 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A.

  Grieķija

  Uzņēmums 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas atrodas Perama, Grieķija.

 7. POLYPROM SCIENCE AND PRODUCTION LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Uzņēmums POLYPROM SCIENCE AND PRODUCTION LIMITED LIABILITY COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Dnipropetrovsk, Ukraina.

 8. P + S METALLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums P + S METALLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Oederan, Vācija.

 9. CARLOTENA DE ASADOS S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CARLOTENA DE ASADOS S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas La Carlota, Spānija.

 10. ELECTROTHERM PLC

  Bulgārija

  Uzņēmums ELECTROTHERM PLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ūdenssildītāji nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarēs. Tas atrodas Varna, Bulgārija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās - Imports eksports

Rezultātu skaits

3438 Uzņēmumi