• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • hermetizācijas mehāniskā furnitūra

Rezultāti

Hermetizācijas mehāniskā furnitūra - Imports eksports

 1. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Our business specialises in manufacturing and trading in the following seals: Axial face seals, compression gland packing, stamped flat seals, PTFE (Teflon®), graphite seals, as well as spiral seals, and we additionally stock flat gasket tape, floating ring seals, compression ring packing and many other items. You will benefit from our large warehouse. Virtually all our standard seals are in stock in all combinations of materials and dimensions (more than 80, 000 components).

 2. CHETRA DICHTUNGSTECHNIK AG

  Vācija

  Verified by europages badge

  In line with top quality standards. Welcome to CHETRA! We are an international specialist in providing high quality and high capacity mechanical seals. Our products and solutions meet the most demanding technical requirements. CHETRA offers wide-ranging expertise and experience covering the main branches of industry, while guaranteeing "Made in Germany" quality standards for every product. In line with individual customer requirements. Whether it is mechanical seals in accordance with the latest standards for complex applications or packings, gaskets, sealing tapes, pure graphite seals, liquid seals, sealing compounds or related services – in the CHETRA portfolio, you will find the perfect solution for your requirements. And if our basic product range is not sufficient, our experts are available to develop a tailor-made solution for you. We will be happy to advise and accompany you from the initial idea to the point where your solution is put into operation and to our after-sales service.

 3. SATI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SATI SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Hermētiski savienojumi un pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Hermētiski pakojumi, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, o-rings, ptfe sealing gaskets, Hermētiski pakojumi, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Metal ring joints, Waterproof bushes, un seals nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Auerbach In Der Oberpfalz, Vācija.

 5. TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Mixers, Mixing machine, industrial agitators, Coaxial agitators, Agitators, impellers, stirrers and mixers, Agitators for the construction industry, Agitators for the pharmaceutical industry, un Agitators for liquids nozarēs. Tas atrodas Taufkirchen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SICIL CARBONGRAFITE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SICIL CARBONGRAFITE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētiski pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Hermētiski savienojumi un pakojumi, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Waterproof bushes, segments, graphite rings, Hermētiski savienojumi un pakojumi, rings for steam turbines, carbon rings, un Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarēs. Tas atrodas San Michele Di Ganzaria, Itālija.

 2. MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Ebreichsdorf, Austrija.

 3. EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas darbojas arī agitators, explosion-proof, magnetic stirrers, un industrial agitators nozarēs. Tas atrodas Schopfheim, Vācija.

 4. BEKAERT SEALS

  Beļģija

  Uzņēmums BEKAERT SEALS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 5. MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Wehr, Vācija.

 1. KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P.

  Ukraina

  Uzņēmums KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - produkti automašīnām un transportam nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Gumija - izstrādājumi, customised semi-finished and connected in rubber, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Gumija - izstrādājumi, un o-rings for revolving shafts nozarēs. Tas atrodas Pischane, Kremenchuk District, Poltava Region, Ukraina.

 2. RS RITTEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RS RITTEL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Gladbeck, Vācija.

 1. PROTECHSEAL D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums PROTECHSEAL D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Zagreb, Horvātija.

 2. TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētiski savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Inflatable silicone joint, un Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarēs. Tas atrodas Neuss, Vācija.

 3. LEKON INDUSTRIAL PARTS

  Vācija

  Uzņēmums LEKON INDUSTRIAL PARTS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Sūkņi, un manufacture of mechanical parts nozarēs. Tas atrodas Enger, Vācija.

 4. TEDD-CHESTERTON

  Francija

  Uzņēmums TEDD-CHESTERTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi, punching tool for packing, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, un Hermētiski savienojumi nozarēs. Tas atrodas Fos Sur Mer, Francija.

 5. KROMA LTD

  Serbija

  Uzņēmums KROMA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas darbojas arī mechanical cartridge seals for pumps nozarēs. Tas atrodas Belgrade, Serbija.

 6. RAM REMAN LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RAM REMAN LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie sūkņi, Hidrauliski vārsti, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hidrauliskie sūkņi, Hidrauliski vārsti, un Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarēs. Tas atrodas Wimborne, Apvienotā Karaliste.

 7. MUNSCH CHEMIE-PUMPEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MUNSCH CHEMIE-PUMPEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskie sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Plastic pumps, vertical pumps, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, un horizontal pumps nozarēs. Tas atrodas Ransbach-Baumbach, Vācija.

 8. GLEITRINGDICHTUNG-DIREKT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GLEITRINGDICHTUNG-DIREKT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Stuhr, Vācija.

 1. CALDER FLOWSERVE QRC

  Šveice

  Uzņēmums CALDER FLOWSERVE QRC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Egliswil, Šveice.

 2. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, rubber bearings, oil seals, un o-rings nozarēs. Tas atrodas BURSA, Turcija.

 3. SAPPARTS EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAPPARTS EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarē. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 4. AESPUMP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AESPUMP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Pretberzes gultņi, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi un pakojumi, Hermētiski savienojumi, Pretberzes gultņi, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi un pakojumi, un Hermētiski savienojumi nozarēs. Tas atrodas Kronau, Vācija.

 5. SUTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SUTEC GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Eļļošana - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ziešana - mašīnas un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Ziešana - mašīnas un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hohenstein-Ernstthal, Vācija.

 6. NIDEC GPM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NIDEC GPM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Sūkņi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Auengrund Ot Merbelsrod, Vācija.

 7. BERNHARD BLUM

  Vācija

  Uzņēmums BERNHARD BLUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi un pakojumi, Hermētiski savienojumi, Hermētiski pakojumi, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi un pakojumi, Hermētiski savienojumi, un Hermētiski pakojumi nozarēs. Tas atrodas Dermbach, Vācija.

 8. SCHMITZ GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHMITZ GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Sūkņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Brüggen, Vācija.

 9. PDS GMBH, PUMPEN- UND DICHTUNGSTECHNIK SCHMALZER

  Austrija

  Uzņēmums PDS GMBH, PUMPEN- UND DICHTUNGSTECHNIK SCHMALZER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Hermetizācijas mehāniskā furnitūra nozarēs. Tas atrodas St. Georgen An Der Gusen, Austrija.

 10. LMS LIMAN MARINE SERVICES

  Vācija

  Uzņēmums LMS LIMAN MARINE SERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi un pakojumi, Hermētiski savienojumi, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Hermētiski savienojumi un pakojumi, Hermētiski savienojumi, un Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Hermetizācijas mehāniskā furnitūra - Imports eksports

Rezultātu skaits

2892 Uzņēmumi