• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas

Rezultāti

Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. CMAR

  Francija

  Verified by europages badge

  A French manufacturer of street-cleaning special vehicles and equipment for cleaning city surfaces, CMAR is a manufacturer of special vehicles and is the European leader in cleaning urban surfaces. Its business comprises three major ranges: Rail-Road vehicles built around Unimogs, as CMAR has been a Unimog distributor for more than 50 years, compact vehicles for city road networks on the basis of Multicar Tremo, and compact chassis-mounted road sweepers.

 2. TECNOLOGÍA PARA ASFALTOS

  Spānija

  Uzņēmums TECNOLOGÍA PARA ASFALTOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī asphalt, un bitumen nozarēs. Tas atrodas Valdemorillo. MADRID, Spānija.

 3. CMAR RAIL ROUTE

  Francija

  Uzņēmums CMAR RAIL ROUTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Durtal, Francija.

 4. CMAR UNIMOG

  Francija

  Uzņēmums CMAR UNIMOG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Durtal, Francija.

 5. CMAR NETTOYEUR HAUTE PRESSION

  Francija

  Uzņēmums CMAR NETTOYEUR HAUTE PRESSION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Durtal, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CMAR BALAYEUSES

  Francija

  Uzņēmums CMAR BALAYEUSES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī street sweeping machines nozarēs. Tas atrodas Durtal, Francija.

 2. CMAR PORTE OUTILS

  Francija

  Uzņēmums CMAR PORTE OUTILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Durtal, Francija.

 3. CMAR DENEIGEMENT

  Francija

  Uzņēmums CMAR DENEIGEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī snowploughs and snow removal equipment nozarēs. Tas atrodas Durtal, Francija.

 4. CMAR LAVEUSE DE VOIRIES

  Francija

  Uzņēmums CMAR LAVEUSE DE VOIRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Durtal, Francija.

 5. COP & PORTIER

  Beļģija

  Uzņēmums COP & PORTIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kapitālceltniecība, Uzņēmumu ēku celtniecība, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Kapitālceltniecība, Civil engineering, Uzņēmumu ēku celtniecība, un Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Awirs, Beļģija.

 1. A.B.EUROLINES

  Beļģija

  Uzņēmums A.B.EUROLINES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Nazareth, Beļģija.

 2. R. LEJEUNE & FILS

  Beļģija

  Uzņēmums R. LEJEUNE & FILS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavas konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Iekapsulēšanas celtniecība, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, excavation for duct laying, installation of sewers and sewage systems, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Spa, Beļģija.

 1. VAN HOOF W

  Beļģija

  Uzņēmums VAN HOOF W, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gudroni un bitumeni - celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, asphalt cutting machines, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, un machinery and equipment for road and highway construction nozarēs. Tas atrodas Hove, Beļģija.

 2. OSCH ET FILS

  Luksemburga

  Uzņēmums OSCH ET FILS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pramoninių atliekų tvarkymas nozarē. Tas darbojas arī Žogi un vārti, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, waste management, Žogi un vārti, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, un industrial sweepers nozarēs. Tas atrodas Vianden, Luksemburga.

 3. KEYMACO

  Beļģija

  Uzņēmums KEYMACO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pludmales - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, construction vehicles, un construction site machinery rental nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 4. EXEDRA MIDI PYRENEES

  Francija

  Uzņēmums EXEDRA MIDI PYRENEES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, infrastructure design, construction of machines and equipment, un Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montrabe, Francija.

 5. LES ENTREPRISES MAGERAT ET COMPAGNIE

  Beļģija

  Uzņēmums LES ENTREPRISES MAGERAT ET COMPAGNIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, outdoor installations, earthmoving work, ducting systems, un Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wellin, Beļģija.

 6. LAVATRANS

  Francija

  Uzņēmums LAVATRANS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Castelnau D Estretefonds, Francija.

 7. BATITEC

  Beļģija

  Uzņēmums BATITEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavas konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Iekapsulēšanas celtniecība, Civil engineering, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, un general renovation work nozarēs. Tas atrodas Hermalle Sous Argenteau, Beļģija.

 8. EASYVOIRIE

  Francija

  Uzņēmums EASYVOIRIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī street sweeping machines, spare parts for sweepers, compact vacuum sweepers, un chassis-mounted street sweepers nozarēs. Tas atrodas Montelimar, Francija.

 1. ASPHALTE ET BETON TECHNIQUES

  Beļģija

  Uzņēmums ASPHALTE ET BETON TECHNIQUES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Ceļu būvniecība, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Ceļu būve - materiāli, Ceļu būvniecība, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, building of car parks, un Ceļu būve - materiāli nozarēs. Tas atrodas Hermalle-Sous-Argenteau, Beļģija.

 2. SOCIETE ATHOISE DE TRAVAUX

  Beļģija

  Uzņēmums SOCIETE ATHOISE DE TRAVAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, horizontal drilling operations, un Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ath, Beļģija.

 3. URBITEK SRL

  Itālija

  Uzņēmums URBITEK SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī rolls for parking meters, un automatic car parks nozarēs. Tas atrodas Russi, Itālija.

 4. HITEX INTERNATIONAL GROUP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HITEX INTERNATIONAL GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Ellesmere Port, Apvienotā Karaliste.

 5. JST ROAD- BUILDING TRUST 3

  Baltkrievija

  Uzņēmums JST ROAD- BUILDING TRUST 3, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ceļu būvniecība nozarē. Tas darbojas arī Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Autoceļi un šosejas - ekspluatācija un pakalpojumi, road works, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, maintenance of road sections, un Autoceļi un šosejas - ekspluatācija un pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Mogilev, Baltkrievija.

 6. LAV'INDUS

  Francija

  Uzņēmums LAV'INDUS, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Malesherbes, Francija.

 7. ARNOUST HYGIENE SERVICES

  Francija

  Uzņēmums ARNOUST HYGIENE SERVICES, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Grimaud, Francija.

 8. LANGUEDOC HYGIENE ASSIST

  Francija

  Uzņēmums LANGUEDOC HYGIENE ASSIST, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Pignan, Francija.

 9. SARL SOS INSECTES

  Francija

  Uzņēmums SARL SOS INSECTES, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Borgo, Francija.

 10. JACQUES CLEMENT

  Francija

  Uzņēmums JACQUES CLEMENT, gadā un darbojas Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un Kravas automašīnu, kuģu un lidmašīnu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Coupvray, Francija.

Filtri

Rezultāti

Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

2778 Uzņēmumi