• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iespiedmašīnas

Rezultāti

Iespiedmašīnas - Imports eksports

 1. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAPHIC INVEST & CONSULT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Ofseta drukas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Drukāšana - furnitūra, Iesiešana - furnitūra, Trafaetdruka - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Pontillas, Beļģija.

 2. KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO., ir Multi-Category, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Henstedt-Ulzburg, Vācija.

 3. AKIN PROMOSYON

  Turcija

  Uzņēmums AKIN PROMOSYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Iespiedmašīnas, packing, Promotional textile gifts, un leaflets - brochures - catalogues nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ

  Turcija

  Uzņēmums SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī packing boxes, un catalogues - design nozarēs. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 5. LABEL ETIKET GROUP

  Turcija

  Uzņēmums LABEL ETIKET GROUP, gadā un darbojas Kartona kastes nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, printed labels, printed paper bags, un Iespiedmašīnas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VISTA LABEL

  Turcija

  Uzņēmums VISTA LABEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī labels on a roll nozarēs. Tas atrodas Istanbul-Avrupa, Turcija.

 2. DEGISIM OFSET

  Turcija

  Uzņēmums DEGISIM OFSET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī sheet offset printing, paper and paperboard packaging, un Cabling for rairoads nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. NEMA BASIM YAYIN LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums NEMA BASIM YAYIN LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī packing boxes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. POSTERITY PRINTING

  Turcija

  Uzņēmums POSTERITY PRINTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Specializētā prese - izdevējdarbība nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, un Iespiedmašīnas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. C I F C I M U C E L L I T LTD

  Turcija

  Uzņēmums C I F C I M U C E L L I T LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI )

  Turcija

  Uzņēmums OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī wedding organisation nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī label, un storage shelters nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. EGE BASIM

  Turcija

  Uzņēmums EGE BASIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī offset printing, digital printing, posters - printing, un graphic design nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī restaurant menus, machines and equipment for hotels, catering and public premises, hot stamping on paper and cardboard, un packing boxes nozarēs. Tas atrodas Mugla, Turcija.

 3. ASTHOR CREATIVE ADWORKS

  Turcija

  Uzņēmums ASTHOR CREATIVE ADWORKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Reklāmas trafaretdruka, overprinting labels, packing labels, un Reklāmas trafaretdruka nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ

  Turcija

  Uzņēmums ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī printed advertising and promotional media nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. ERCIYES DAVETIYE

  Turcija

  Uzņēmums ERCIYES DAVETIYE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 7. OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE

  Beļģija

  Uzņēmums OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drukāšana nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana - ofsets, Iespiedmašīnas, Drukāšana - ofsets, presses, Iespiedmašīnas, un presses for digital printing nozarēs. Tas atrodas Lovendegem, Beļģija.

 8. OTINGO ETIKET

  Turcija

  Uzņēmums OTINGO ETIKET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, adhesive labels, food boxes, un Pārtikas produktu iepakojumi nozarēs. Tas atrodas Gunesli Istanbul, Turcija.

 1. BURCU MATBAA

  Turcija

  Uzņēmums BURCU MATBAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī catalogues - design nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. NATALIS SPRL

  Beļģija

  Uzņēmums NATALIS SPRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, automatic binders, un continuous form cutters nozarēs. Tas atrodas Grâce-Hollogne, Beļģija.

 3. ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana - litogrāfija, un Drukāšana - litogrāfija nozarēs. Tas atrodas Tewkesbury, Apvienotā Karaliste.

 4. SARAY MATBAA

  Turcija

  Uzņēmums SARAY MATBAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī paper for printers, hard cover notebooks, un offset printing for packaging nozarēs. Tas atrodas Akyurt, Turcija.

 5. DÍLNA, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums DÍLNA, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Tampodruka, Drukāšana, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Drukāšana - furnitūra, Tampodruka, Drukāšana, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana - furnitūra nozarēs. Tas atrodas Praha 9 , Čehija.

 6. NETSAN ETIKET MATBAA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums NETSAN ETIKET MATBAA SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Etiķetes apģērbam, label, textile, un Etiķetes apģērbam nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. LIONBOXPACK

  Turcija

  Uzņēmums LIONBOXPACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. HOBBY ETIKET

  Turcija

  Uzņēmums HOBBY ETIKET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbs - furnitūra, printed labels, fabrics, Bar code, un Apģērbs - furnitūra nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. AGENCE & IMPRIMERIE IDEALGRAPHIC

  Francija

  Uzņēmums AGENCE & IMPRIMERIE IDEALGRAPHIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Reklāmas dizains - grafiķi un mākslinieki, communication agency, silk-screen printing workshop, un Reklāmas dizains - grafiķi un mākslinieki nozarēs. Tas atrodas Maillane, Francija.

 10. DENIZ CARD

  Turcija

  Uzņēmums DENIZ CARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas