• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iespiedmašīnas

Rezultāti

Iespiedmašīnas - Imports eksports

 1. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAPHIC INVEST & CONSULT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Ofseta drukas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Drukāšana - furnitūra, Iesiešana - furnitūra, Trafaetdruka - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Pontillas, Beļģija.

 2. KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO., ir Multi-Category, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Henstedt-Ulzburg, Vācija.

 3. AKIN PROMOSYON

  Turcija

  Uzņēmums AKIN PROMOSYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Iespiedmašīnas, packing, Promotional textile gifts, un leaflets - brochures - catalogues nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. VISTA LABEL

  Turcija

  Uzņēmums VISTA LABEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī labels on a roll nozarēs. Tas atrodas Istanbul-Avrupa, Turcija.

 5. SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ

  Turcija

  Uzņēmums SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī packing boxes, un catalogues - design nozarēs. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DEGISIM OFSET

  Turcija

  Uzņēmums DEGISIM OFSET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī sheet offset printing, paper and paperboard packaging, un Cabling for rairoads nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. NEMA BASIM YAYIN LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums NEMA BASIM YAYIN LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī packing boxes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. OTINGO ETIKET

  Turcija

  Uzņēmums OTINGO ETIKET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, adhesive labels, food boxes, un Pārtikas produktu iepakojumi nozarēs. Tas atrodas Gunesli Istanbul, Turcija.

 4. POSTERITY PRINTING

  Turcija

  Uzņēmums POSTERITY PRINTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Specializētā prese - izdevējdarbība nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, un Iespiedmašīnas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. C I F C I M U C E L L I T LTD

  Turcija

  Uzņēmums C I F C I M U C E L L I T LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. BURCU MATBAA

  Turcija

  Uzņēmums BURCU MATBAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī catalogues - design nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. EGE BASIM

  Turcija

  Uzņēmums EGE BASIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī offset printing, digital printing, posters - printing, un graphic design nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī restaurant menus, machines and equipment for hotels, catering and public premises, hot stamping on paper and cardboard, un packing boxes nozarēs. Tas atrodas Mugla, Turcija.

 2. GALAXYPACK MATBAA

  Turcija

  Uzņēmums GALAXYPACK MATBAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana, Cardboard box and packaging, paper, coated paper-board and cartonboard, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. DÍLNA, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums DÍLNA, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Tampodruka, Drukāšana, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Drukāšana - furnitūra, Tampodruka, Drukāšana, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana - furnitūra nozarēs. Tas atrodas Praha 9 , Čehija.

 4. OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI )

  Turcija

  Uzņēmums OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī wedding organisation nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ERCIYES DAVETIYE

  Turcija

  Uzņēmums ERCIYES DAVETIYE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 6. NATALIS SPRL

  Beļģija

  Uzņēmums NATALIS SPRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, automatic binders, un continuous form cutters nozarēs. Tas atrodas Grâce-Hollogne, Beļģija.

 7. ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana - litogrāfija, un Drukāšana - litogrāfija nozarēs. Tas atrodas Tewkesbury, Apvienotā Karaliste.

 8. KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Reklāmas trafaretdruka, overprinting labels, packing labels, un Reklāmas trafaretdruka nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī label, un storage shelters nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ

  Turcija

  Uzņēmums ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī printed advertising and promotional media nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. SARAY MATBAA

  Turcija

  Uzņēmums SARAY MATBAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī paper for printers, hard cover notebooks, un offset printing for packaging nozarēs. Tas atrodas Akyurt, Turcija.

 4. OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE

  Beļģija

  Uzņēmums OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drukāšana nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana - ofsets, Iespiedmašīnas, Drukāšana - ofsets, presses, Iespiedmašīnas, un presses for digital printing nozarēs. Tas atrodas Lovendegem, Beļģija.

 5. ASTHOR CREATIVE ADWORKS

  Turcija

  Uzņēmums ASTHOR CREATIVE ADWORKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. STAFFORD ENGINEERING SERVICES LTD

  Īrija

  Uzņēmums STAFFORD ENGINEERING SERVICES LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas atrodas Dublin 12, Īrija.

 7. SHADY AS SRL

  Beļģija

  Uzņēmums SHADY AS SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Audumu apdrukāšana, large format digital printing, un online printing nozarēs. Tas atrodas Schaerbeek, Beļģija.

 8. OZMAT LABEL

  Turcija

  Uzņēmums OZMAT LABEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī silkscreened labels, printed labels, textile products, un fabrics nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. ART ET CARACTERE

  Francija

  Uzņēmums ART ET CARACTERE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī presses, Graphic design, un graphic design nozarēs. Tas atrodas Lavaur, Francija.

 10. YOMA PROMOSYON

  Turcija

  Uzņēmums YOMA PROMOSYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tirdzniecības veicināšana - konsultāciju aģentūras nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, promotional products, Advertising articles, un Iespiedmašīnas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.