• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ietīšana - iekārtas

Rezultāti

Ietīšana - iekārtas - Imports eksports

 1. MOSCA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  In line with the company's Nonstop Performance claim, Mosca offers a comprehensive portfolio of holistic, end-of-line transport packaging solutions that includes strapping machines, stretch wrappers and consumables. From basic standard models to customised special machines and fully automated high-performance systems with digital features, Mosca stands by its customers as a global partner providing extensive services and support ranging from product development to production and maintenance. In Germany, Malaysia and America, Mosca manufactures strapping made from PP, PET or other materials with an ever-higher proportion of recycled content. Founded in 1966, the family-owned company is headquartered in Waldbrunn (Germany) and represented by 27 locations in 19 countries, including six production facilities in Germany, Malaysia, Canada, Spain and the USA. In total, the company has more than 1, 100 employees.

 2. THIMON

  Francija

  Uzņēmums THIMON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Plastmasa - iepakojums, packaging and packing, Iepakojums - uzņēmumi, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Plastmasa - iepakojums nozarēs. Tas atrodas Méry, Francija.

 3. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polija

  Uzņēmums SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana un aizdare - iekārtas, Kartons iepakojumam, Iepakojums - uzņēmumi, Ietīšana un aizdare - iekārtas, Kartons iepakojumam, Iepakojums - uzņēmumi, un canning nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 4. BAG IN BOX

  Polija

  Uzņēmums BAG IN BOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī stuffing machines nozarēs. Tas atrodas Lublin, Polija.

 5. TLS TECHNICAL LOGISTIC SOLUTIONS

  Nīderlande

  Uzņēmums TLS TECHNICAL LOGISTIC SOLUTIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī pallet wrapping machine, semi-automatic wrapping machine, un Flexible packaging materials nozarēs. Tas atrodas Waalwijk, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VIPAK SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums VIPAK SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Kondicionieri nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana - iekārtas, packing tapes and films, Ietīšana - iekārtas, neutral and personalised adhesive tapes, un adhesive tapes nozarēs. Tas atrodas Jarocin, Polija.

 2. KRONORM MAKINA AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KRONORM MAKINA AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. POLPAK MASZYNY PAKUJACE

  Polija

  Uzņēmums POLPAK MASZYNY PAKUJACE, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cartoners nozarēs. Tas atrodas WARSZAWA, Polija.

 4. ENMAK ENDÜSTRIYEL MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums ENMAK ENDÜSTRIYEL MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana - iekārtas, Packing machines, packing labelling machines, un Ietīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. FUJI PACKAGING MACHINES SAS

  Francija

  Uzņēmums FUJI PACKAGING MACHINES SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Goussainville Cedex, Francija.

 1. ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ

  Turcija

  Uzņēmums ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Ietīšana - iekārtas, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Ietīšana - iekārtas, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un packing machines for packing nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. DIJKSTRA VEREENIGDE

  Nīderlande

  Uzņēmums DIJKSTRA VEREENIGDE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana - iekārtas, Ietīšana - iekārtas, un packaging machines nozarēs. Tas atrodas Lelystad, Nīderlande.

 1. SMB SONDERMASCHINENBAU E.K. PÖSSNECK

  Vācija

  Uzņēmums SMB SONDERMASCHINENBAU E.K. PÖSSNECK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Pößneck, Vācija.

 2. EVOMAC MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums EVOMAC MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kondicionieri nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana - iekārtas, ready-to-serve fresh fish dishes, Ietīšana - iekārtas, models of machinery, un paper cutters nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. YURTPAK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums YURTPAK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Karatay / Konya, Turcija.

 4. STREMA MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STREMA MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Ietīšana - iekārtas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, un Ietīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sulzbach-Rosenberg, Vācija.

 5. POZWRO

  Polija

  Uzņēmums POZWRO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī stuffing machines, un subcontract packing and packaging nozarēs. Tas atrodas Wrocław, Polija.

 6. SERWISPAK

  Polija

  Uzņēmums SERWISPAK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plastic filler products for packing, un heat-shrink film wrapping machinery nozarēs. Tas atrodas Przedbórz, Polija.

 7. AKKOR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums AKKOR MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bundling, semi-automatic packaging machinery, un Shrink Bags nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. MAXPAC

  Beļģija

  Uzņēmums MAXPAC, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums, Ietīšana - iekārtas, Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums, un Ietīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 1. ZENTER MS.S MOTAK

  Polija

  Uzņēmums ZENTER MS.S MOTAK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī vertical packaging machines, un Packaging machines nozarēs. Tas atrodas Sandomierz, Polija.

 2. ETKIN AMBALAJ SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums ETKIN AMBALAJ SAN VE TIC LTD ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Offset printing, jerrycans, tree stability assessment, un display stands for markets nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. MC SPÓŁKA Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MC SPÓŁKA Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hotel melt adhesives, un hot-melt adhesives nozarēs. Tas atrodas Pawłowiczki, Polija.

 4. EDDA MAKINE ENDÜSTRIYEL SISTEMLER

  Turcija

  Uzņēmums EDDA MAKINE ENDÜSTRIYEL SISTEMLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī packing machines, un industrial filleting machines nozarēs. Tas atrodas BURSA, Turcija.

 5. WEBSTER GRIFFIN LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WEBSTER GRIFFIN LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Skavu un naglu pistoles iepakošanai, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Skavu un naglu pistoles iepakošanai, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Crowborough, Apvienotā Karaliste.

 6. SOCO SYSTEM A/S

  Dānija

  Uzņēmums SOCO SYSTEM A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojuma hermētiskas aizdares iekārtas, Ietīšana - iekārtas, Iepakojuma hermētiskas aizdares iekārtas, un Ietīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Taastrup, Dānija.

 7. GREEN INDUSTRIAL CO., LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums GREEN INDUSTRIAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Gyeongsangnam-do, Dienvidkoreja.

 8. TAI DRAGON MACHINERY CO., LTD

  Taivāna

  Uzņēmums TAI DRAGON MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī wrapping machines, un Food wrap nozarēs. Tas atrodas Taichung, Taivāna.

 9. MARDEN EDWARDS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARDEN EDWARDS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ietīšana - iekārtas, un Ietīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wimborne, Apvienotā Karaliste.

 10. TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD

  Ukraina

  Uzņēmums TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ietīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Siešanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Siešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas