• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas

Rezultāti

Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

 1. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polija

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. is a company with decades of experience in the mining industry, operating successfully on the domestic and international market. An additional area of our activity is waste management as well as the design and construction of waste processing lines. Our offer includes machines, devices and structures intended both for work in the underground of mines and in other areas of industry. Our leading products are transport systems for moving electrical apparatus, self-locking holders for shaft cables, platforms for driving people with belt conveyors and systems supporting manual rail transport.

 2. FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO)

  Irāna

  Uzņēmums FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī vibrating screens, un feeders nozarēs. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 3. FINEI OU

  Igaunija

  Uzņēmums FINEI OU, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Pühajõe Küla, Igaunija.

 4. EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī epicyclic reduction gears, helicoidal gears, industrial reducers, un bevel gear reducers nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 5. A&S MACHINERY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums A&S MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Chengdu, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DMSA GROUP LLC

  Azerbadžāna

  Uzņēmums DMSA GROUP LLC, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Rūdu ieguve, sounders, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, machines and equipment for the manufacturing cement, plaster and lime products, un Rūdu ieguve nozarēs. Tas atrodas Baku, Azerbadžāna.

 2. IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE

  Turcija

  Uzņēmums IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Yenimahalle/ostim, Turcija.

 3. MAGOTTEAUX

  Beļģija

  Uzņēmums MAGOTTEAUX, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, separators, un Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Vaux-sous-chevremont, Beļģija.

 4. VTN EUROPE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VTN EUROPE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, hydraulic shears, un Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pojana Maggiore, Itālija.

 5. CARDEM

  Beļģija

  Uzņēmums CARDEM, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, flooring, chimneys, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bievre, Beļģija.

 1. NORTH ROCK DRILL

  Turcija

  Uzņēmums NORTH ROCK DRILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX

  Beļģija

  Uzņēmums INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX, gadā un darbojas Rūpnieciskais stikls nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, hollow glass, refractory concrete, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un flat glass nozarēs. Tas atrodas Mons, Beļģija.

 1. BURSA DEDEKTÖR

  Turcija

  Uzņēmums BURSA DEDEKTÖR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS

  Beļģija

  Uzņēmums ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, industrial hard facings, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Frameries, Beļģija.

 3. SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES

  Beļģija

  Uzņēmums SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES, gadā un darbojas Rūpnieciskais stikls nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - imports un eksports, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, refractory concrete, Metalurģija - imports un eksports, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Anhee, Beļģija.

 4. CENTRE TERRE ET PIERRE

  Beļģija

  Uzņēmums CENTRE TERRE ET PIERRE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu pārbaude nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tournai, Beļģija.

 5. NITROERG S.A.

  Polija

  Uzņēmums NITROERG S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Bierun, Polija.

 6. ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE

  Spānija

  Uzņēmums ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, working with natural stones, distribution and wholesale trade associations, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un Wholesale production and sales nozarēs. Tas atrodas Macael, Spānija.

 7. SIELY CONSULTING

  Francija

  Uzņēmums SIELY CONSULTING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Rūpniecības investīciju konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Amiens, Francija.

 8. GÖLLNER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖLLNER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sporta preces nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 1. ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, consummable material, spare parts for punch cutters, perforation for mineral research, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. YENI ÖZEN MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums YENI ÖZEN MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, concrete-mixing units, bladed deslimer for mines and quarries, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un new spare parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN

  Vācija

  Uzņēmums SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Medicīnas un ķirurģijas instrumenti, Testēšanas aparatūra, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Medicīnas un ķirurģijas instrumenti, un Testēšanas aparatūra nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. TRANSLOK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRANSLOK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Automašīnas, Elektriskie automobiļi, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Automašīnas, Elektriskie automobiļi, un Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi nozarēs. Tas atrodas Geldern, Vācija.

 5. SCHÖMA CHRISTOPH SCHÖTTLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHÖMA CHRISTOPH SCHÖTTLER MASCHINENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Diepholz, Vācija.

 6. ATELIERS DELBEQUE

  Beļģija

  Uzņēmums ATELIERS DELBEQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Arhitektu biroji, Katli un tvertnes, industrial assemblies, Arhitektu biroji, Katli un tvertnes, un metal carpentry design nozarēs. Tas atrodas Andenne, Beļģija.

 7. DAWINKEL BAUMASCHINEN, DANIEL WINKELMAYER

  Austrija

  Uzņēmums DAWINKEL BAUMASCHINEN, DANIEL WINKELMAYER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī vibrating for damage for building plots, un asphalt cutting machines nozarēs. Tas atrodas Großraming, Austrija.

 8. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Deutschfeistritz, Austrija.

 9. RSBAUMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RSBAUMASCHINEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, earthmoving machinery and equipment, excavators, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bockhorn, Vācija.

 10. DAMACO

  Beļģija

  Uzņēmums DAMACO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial assemblies nozarēs. Tas atrodas Petit-enghien, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

9572 Uzņēmumi