• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kausēšanas krāsnis

Rezultāti

Kausēšanas krāsnis - Imports eksports

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Welcome to six decades of induction expertise. Inductoheat Europe – Your contact for all matters relating to induction heating and heat treatment. As part of the global Inductotherm Group, we are technology leaders in the inductive heating sector in Europe. We develop, produce and sell induction heating systems for a wide range of industrial applications at our main plant in Reichenbach. We manufacture standard and special hardening systems as well as inverters in large bandwidths. Inductoheat Europe also operates two contract hardening facilities in Reichenbach and Darmstadt, in which our customers have their small and large batches hardened. Our induction manufacturing plant produces these application-specific wear parts in original equipment quality and, if requested, at top speed.

 2. BOREL SWISS

  Šveice

  Uzņēmums BOREL SWISS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdīšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, laboratory ovens, Kausēšanas krāsnis, industrial electric furnaces, un metallurgy furnaces nozarēs. Tas atrodas Porrentruy, Šveice.

 3. INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A

  Spānija

  Uzņēmums INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī industrial furnaces, un refractory materials nozarēs. Tas atrodas Basauri, Spānija.

 4. FIVES CELES

  Francija

  Uzņēmums FIVES CELES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdīšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, induction furnaces, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Lautenbach, Francija.

 5. GRUPPO PEDERCINI

  Itālija

  Uzņēmums GRUPPO PEDERCINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības krāsnis, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, Kausēšanas krāsnis, Rūdīšanas krāsnis, Rūpniecības krāsnis, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, Kausēšanas krāsnis, un Rūdīšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Nuvolera, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TERMOLITMASH

  Ukraina

  Uzņēmums TERMOLITMASH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, arc electric ovens, ladles, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Melitopol, Ukraina.

 2. LAC, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums LAC, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdīšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, Kausēšanas krāsnis, industrial furnaces, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Židlochovice, Čehija.

 3. BREFOND

  Francija

  Uzņēmums BREFOND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, special machines, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Clichy-Sous-Bois, Francija.

 4. SOCIETE THERMIDOR

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE THERMIDOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdīšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, Rūpniecības krāsnis, Kausēšanas krāsnis, forges, un Rūpniecības krāsnis nozarēs. Tas atrodas Romans Sur Isère, Francija.

 5. ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Kausēšanas krāsnis, Industriāla celtniecības konstrukcija, Kausēšanas krāsnis, un industrial furnaces nozarēs. Tas atrodas Siegelsbach, Vācija.

 1. MELTECH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MELTECH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās elektriskās krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, induction furnaces, industrial medium frequency electric furnaces, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Wolverhampton, Apvienotā Karaliste.

 2. IAS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IAS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes, Kausēšanas krāsnis, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes, Kausēšanas krāsnis, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 1. MARX OFENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MARX OFENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarē. Tas darbojas arī Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Kausēšanas krāsnis, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Donauwörth, Vācija.

 2. TERMEL SK SPOL.S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums TERMEL SK SPOL.S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarē. Tas darbojas arī Siltummaiņi, Kausēšanas krāsnis, Siltummaiņi, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Kysucké Nové Mesto , Slovākija.

 3. VGN REFRATTARI

  Itālija

  Uzņēmums VGN REFRATTARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēšanas krāsnis nozarē. Tas atrodas Lograto, Itālija.

 4. HORNOS Y METALES SA

  Spānija

  Uzņēmums HORNOS Y METALES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Ajalvir, Spānija.

 5. OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Wiesbaden, Vācija.

 6. K S O - GOBI OFENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums K S O - GOBI OFENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Geldern, Vācija.

 7. IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Zwiesel, Vācija.

 8. REALISTIC, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums REALISTIC, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, un Rūpnieciskās elektriskās krāsnis nozarēs. Tas atrodas Karlovy Vary, Čehija.

 1. ELEKO- PRAHA, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums ELEKO- PRAHA, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarē. Tas darbojas arī Kausēšanas krāsnis, un Kausēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Praha 9 , Čehija.

 2. HI-STRUT SYSTEMS LTD

  Apvienotā Karaliste

 3. JUNKER INDUSTRIAL EQUIPMENT, S.R.O.

  Čehija

 4. VEZAS SPOL. S R.O.

  Čehija