• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Ungārija

  Verified by europages badge

  Welcome to ÁRIK 21 - AGRO KFT, a private trading company headquartered in Budapest, Hungary. Our commitment is to provide unparalleled business solutions to customers worldwide. We specialize in offering quality branded products at affordable wholesale prices, catering to businesses of all sizes. Complementing this, our seamless logistics ensure timely deliveries. As a leading trading company, we excel as a wholesaler and distributor, offering an extensive range of products. Our portfolio includes beverages like soft and energy drinks, alcoholic and non-alcoholic beers, dairy products, including baby milk, and indulgent items like chocolates, confectioneries, and premium teas and coffees. Our strong partnerships with renowned FMCG producers such as Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo, and Ferrero enable us to serve businesses worldwide with excellence. Our dedication to excellence drives us to explore captivating niche categories and unique brands. We've cultivated reliable relationships with suppliers, ensuring quick order fulfillment within 48 hours. Central to ÁRIK 21 - AGRO KFT is the value we place on trust and lasting partnerships. Our experienced team combines trading expertise with a visionary approach, ensuring efficient transactions. Our goal is to foster collaborations that extend beyond the initial order, emphasizing mutual growth.

 2. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Dienvidkoreja

  Verified by europages badge

  Maizes un konditorejas rūpniecībā tiek izmantota "Rīsu kūka mašīna" SYP Rīsu kūka mašīna var tikt klasificēta kā maizes izstrādājumu mašīna vai konditorejas mašīna. Mēs esam ražošana rīsu kūka Popping mašīna. Šī dabiskā graudkopības mašīna ražo graudu čipsus vai kūku, izmantojot tikai 100% dabīgu graudu, piemēram, rīsus, brūnos rīsus, kukurūzu, miežus utt. Rīsu kūka mašīna var ražot kartupeļu čipu, sojas pupu čipu utt., Izmantojot kartupeļu paliktni vai soju Pupiņu paliktnis. Tā kā 100% graudaugu uzkodas ir lieliski uzturvērtības saturā un patērētāji saņem labu reputāciju, to var viegli komercializēt. Mūsu SYP sērija ir kompakts dizains un lieliska ērtība lietošanai. Tas ir arī viegli kontrolēt laiku, biezumu un formu, un tāpēc to plaši izmanto no veikaliem līdz rūpnīcām. To sauc arī par rīsu kūka popping mašīna, popped kūkas mašīna, rīsu pop mašīna, kukurūzas kūka mašīna, pīlinga mašīna, pīkstiņu kūka mašīna, Korejas rīsu kūka mašīna, pop mašīna uc

  Visi produkti priekš "konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums"

 3. RF MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RF MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hüttlingen, Vācija.

 4. ALLURE LLC

  Rusija

  Uzņēmums ALLURE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the confectionery industry, un plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 5. PKO-SURA COMPANY

  Rusija

  Uzņēmums PKO-SURA COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penza, Rusija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, mixers for the food industry, kneaders and mixers for confectionery, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un systems and equipment for the confectionery industry nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 2. BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lieli katli un tvertnes, Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas, Katli un tvertnes, Lieli katli un tvertnes, Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas, magnetic filters, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 3. MAKREV PACKAGING

  Turcija

  Uzņēmums MAKREV PACKAGING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bandrolēšanas iekārtas, un Bandrolēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. BISMAC ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BISMAC ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, pouring machines for cake shops, biscuit draining machines, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 5. DP KOREA

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums DP KOREA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bucheon-Si, Dienvidkoreja.

 1. MASHHAD BAKING INDUSTRIES CO

  Irāna

  Uzņēmums MASHHAD BAKING INDUSTRIES CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, baking oven, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mashhad, Irāna.

 2. NUOVA EUROMEC

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA EUROMEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī candy production systems and equipment, confectionery, un feeds for rabbits nozarēs. Tas atrodas Martinengo (bg), Itālija.

 1. WSTEC ANDREAS WULF + OLAF STEINKE GBR

  Vācija

  Uzņēmums WSTEC ANDREAS WULF + OLAF STEINKE GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wiehl, Vācija.

 2. KADZAMA LLC

  Rusija

  Uzņēmums KADZAMA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldumi bez šokolādes, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Saldumi bez šokolādes, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un cocoa nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 3. BW PROCESTECHNIEK

  Beļģija

  Uzņēmums BW PROCESTECHNIEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konditorejas iekārtas un aprīkojums, Konditorejas iekārtas un aprīkojums, automatic industrial processes, beer-house, un Production lines and systems nozarēs. Tas atrodas Lier, Beļģija.

 4. WALTCHER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALTCHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 5. ALEDOBRE

  Polija

  Uzņēmums ALEDOBRE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 6. PROFRESOURCEGROUP

  Ukraina

  Uzņēmums PROFRESOURCEGROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, lollipops, candy production systems and equipment, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 7. KUDRET MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums KUDRET MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Pārtika - iekārtas un aprīkojums, tunnel ovens, plants and equipment for the production of comfits, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 8. PROFORM

  Francija

  Uzņēmums PROFORM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un systems and equipment for the confectionery industry nozarēs. Tas atrodas Hangenbieten, Francija.

 1. ALPY MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums ALPY MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. BM BERLINER MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BM BERLINER MASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate egg production systems and equipment, plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, un cocoa production equipment nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. CHOCOTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHOCOTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Galda piederumi, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Galda piederumi, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wernigerode, Vācija.

 4. DMH MASCHINENHANDEL DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DMH MASCHINENHANDEL DEUTSCHLAND GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Forchheim, Vācija.

 5. ALPER MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ALPER MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, chocolate production equipment, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ikitelli, Turcija.

 6. ESTEVE SAS

  Francija

  Uzņēmums ESTEVE SAS, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rians, Francija.

 7. L TRANS SERVICE

  Ukraina

  Uzņēmums L TRANS SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - iekārtas un aprīkojums, Visable supports the Ukrainian companies, food industry, pastry-making equipment, Pārtika - iekārtas un aprīkojums, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kremenchuk, Ukraina.

 8. MEMET MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums MEMET MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 9. EMPIRE OF METALS LTD

  Ukraina

  Uzņēmums EMPIRE OF METALS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Visable supports the Ukrainian companies, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 10. DKFM. ADOLF HAFNER

  Austrija

  Uzņēmums DKFM. ADOLF HAFNER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Klosterneuburg, Austrija.

Filtri

Rezultāti

Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

199 Uzņēmumi