• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • laistīšana - sistēmas

Rezultāti

Laistīšana - sistēmas - Imports eksports

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH offers you a complete range of attachments and bodies for public transport vehicles and tractors in the municipal, environmental and winter road maintenance sectors. Made in GERMANY – from development, testing and production through to attachment, set-up and shipping, our employees ensure fully satisfied customers.

 2. RAESA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 3. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcija

  Uzņēmums ACARMAKSAN LTD CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Monitora filtri, Laistīšana - sistēmas, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, hydrocyclones, Monitora filtri, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Mersin Tarsus, Turcija.

 4. RIEGOS RUIZ

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS RUIZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī spray irrigation, motor pumps, water pumps, un filters nozarēs. Tas atrodas Alfaro-La Rioja, Spānija.

 5. IBEROGARDEN

  Spānija

  Uzņēmums IBEROGARDEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BOUTE STEPHAN

  Beļģija

  Uzņēmums BOUTE STEPHAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Laistīšana - sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zedelgem, Beļģija.

 2. FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī smoke detectors, un gate valves nozarēs. Tas atrodas Willenhall, Apvienotā Karaliste.

 3. HYDOR

  Beļģija

  Uzņēmums HYDOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, park watering systems, sprayers, un pumps nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 4. IRRILAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRRILAND S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, automatic irrigators, un sprinklers nozarēs. Tas atrodas Guastalla, Itālija.

 5. RIEGOS DEL DUERO SA

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS DEL DUERO SA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Laistīšana - sistēmas, watering system installation, automatic watering systems, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Olmedo-Valladolid, Spānija.

 1. ARTS TUINEN

  Beļģija

  Uzņēmums ARTS TUINEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, garden work, Plantations, un vegetable growing nozarēs. Tas atrodas Maldegem, Beļģija.

 2. GREENERY CREATIONS

  Beļģija

  Uzņēmums GREENERY CREATIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 1. HELITENE, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums HELITENE, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Albergaria-A-Velha, Portugāle.

 2. AQUA DEWULF

  Beļģija

  Uzņēmums AQUA DEWULF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, Laistīšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, un water purification and treatment nozarēs. Tas atrodas Loppem, Beļģija.

 3. SPHERAG

  Spānija

  Uzņēmums SPHERAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī automatic watering, remote management, remote monitoring systems, un irrigation scheme optimisation nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 4. WWW.TZATOOLS.GR

  Grieķija

  Uzņēmums WWW.TZATOOLS.GR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Iegremdējamie sūkņi, motor generator sets, winding, Iegremdējamie sūkņi, un gardening tools nozarēs. Tas atrodas Farsala, Grieķija.

 5. ZUPAN D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ZUPAN D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Male?nik, Slovēnija.

 6. PRILUX

  Portugāle

  Uzņēmums PRILUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, spray irrigation, un watering systems nozarēs. Tas atrodas Ponte De Vagos, Portugāle.

 7. ALFAFLEX

  Francija

  Uzņēmums ALFAFLEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, flexible pressure tubing, irrigation nozzles, bronze joints and parts for hoses, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Sermaize Les Bains, Francija.

 8. OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip irrigation, Sprinkler ?rrigation system, un spray irrigation nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. BRAEKEN EDDY

  Beļģija

  Uzņēmums BRAEKEN EDDY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Dārza iekārtas nozarēs. Tas atrodas Overpelt, Beļģija.

 2. FARMSOLUTIONS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FARMSOLUTIONS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Markt Hartmannsdorf, Austrija.

 3. J.HUETE GREENHOUSES

  Spānija

  Uzņēmums J.HUETE GREENHOUSES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, greenhouses, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 4. ULRICH WYSS AG

  Šveice

  Uzņēmums ULRICH WYSS AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Laistīšana - sistēmas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Bützberg, Šveice.

 5. DETLEF GIERHAKE

  Vācija

  Uzņēmums DETLEF GIERHAKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Gütersloh, Vācija.

 6. CORDES-BEREGNUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CORDES-BEREGNUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wriedel, Vācija.

 7. WENINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO. KG

  Austrija

  Uzņēmums WENINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Telfs, Austrija.

 8. AQUA.NATURALE BEREGNUNG EXPERTEN FÜR BEWÄSSERUNG

  Vācija

  Uzņēmums AQUA.NATURALE BEREGNUNG EXPERTEN FÜR BEWÄSSERUNG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Neuss, Vācija.

 9. REGENMEISTER GARTENBEWÄSSERUNG

  Vācija

  Uzņēmums REGENMEISTER GARTENBEWÄSSERUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Darmstadt, Vācija.

 10. OSMO-DRAIN E.K.

  Vācija

  Uzņēmums OSMO-DRAIN E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Bad Saulgau, Vācija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Laistīšana - sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

829 Uzņēmumi