• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • laistīšana - sistēmas

Rezultāti

Laistīšana - sistēmas - Imports eksports

 1. RAESA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 2. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcija

  Uzņēmums ACARMAKSAN LTD CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Monitora filtri, Laistīšana - sistēmas, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, hydrocyclones, Monitora filtri, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Mersin Tarsus, Turcija.

 3. RIEGOS RUIZ

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS RUIZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī spray irrigation, motor pumps, water pumps, un filters nozarēs. Tas atrodas Alfaro-La Rioja, Spānija.

 4. IBEROGARDEN

  Spānija

  Uzņēmums IBEROGARDEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 5. OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip irrigation, Sprinkler ?rrigation system, un spray irrigation nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRAEKEN EDDY

  Beļģija

  Uzņēmums BRAEKEN EDDY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Dārza iekārtas nozarēs. Tas atrodas Overpelt, Beļģija.

 2. HELITENE, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums HELITENE, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Albergaria-A-Velha, Portugāle.

 3. ALFAFLEX

  Francija

  Uzņēmums ALFAFLEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, flexible pressure tubing, irrigation nozzles, bronze joints and parts for hoses, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Sermaize Les Bains, Francija.

 4. BOUTE STEPHAN

  Beļģija

  Uzņēmums BOUTE STEPHAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Laistīšana - sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zedelgem, Beļģija.

 5. ARTS TUINEN

  Beļģija

  Uzņēmums ARTS TUINEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, garden work, Plantations, un vegetable growing nozarēs. Tas atrodas Maldegem, Beļģija.

 1. GREENERY CREATIONS

  Beļģija

  Uzņēmums GREENERY CREATIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 2. SPHERAG

  Spānija

  Uzņēmums SPHERAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī automatic watering, remote management, remote monitoring systems, un irrigation scheme optimisation nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 1. RIEGOS DEL DUERO SA

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS DEL DUERO SA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Laistīšana - sistēmas, watering system installation, automatic watering systems, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Olmedo-Valladolid, Spānija.

 2. WWW.TZATOOLS.GR

  Grieķija

  Uzņēmums WWW.TZATOOLS.GR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Iegremdējamie sūkņi, motor generator sets, winding, Iegremdējamie sūkņi, un gardening tools nozarēs. Tas atrodas Farsala, Grieķija.

 3. PRILUX

  Portugāle

  Uzņēmums PRILUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, spray irrigation, un watering systems nozarēs. Tas atrodas Ponte De Vagos, Portugāle.

 4. HYDOR

  Beļģija

  Uzņēmums HYDOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, park watering systems, sprayers, un pumps nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 5. AQUA DEWULF

  Beļģija

  Uzņēmums AQUA DEWULF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, Laistīšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, un water purification and treatment nozarēs. Tas atrodas Loppem, Beļģija.

 6. FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī smoke detectors, un gate valves nozarēs. Tas atrodas Willenhall, Apvienotā Karaliste.

 7. ZUPAN D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ZUPAN D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Male?nik, Slovēnija.

 8. IRRILAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRRILAND S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, automatic irrigators, un sprinklers nozarēs. Tas atrodas Guastalla, Itālija.

 1. AQUA-KO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AQUA-KO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Münster, Vācija.

 2. INSTALADORES GAS MADRID

  Spānija

  Uzņēmums INSTALADORES GAS MADRID, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 3. EDENTEC GMBH

  Šveice

  Uzņēmums EDENTEC GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Eggenwil, Šveice.

 4. DIP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Ellefeld, Vācija.

 5. A.F.T. BIRIBAUER GSTETTNER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums A.F.T. BIRIBAUER GSTETTNER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brunn, Austrija.

 6. AQUACONSULT BEWÄSSERUNGS- UND SPRINGBRUNNENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AQUACONSULT BEWÄSSERUNGS- UND SPRINGBRUNNENTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Münster, Vācija.

 7. ECO RAIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ECO RAIN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Hünstetten, Vācija.

 8. BOWE-BEREGNUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOWE-BEREGNUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Nerdlen, Vācija.

 9. REGA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REGA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Apūdeņošana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Konstanz, Vācija.

 10. BEINLICH AGRARPUMPEN UND -MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEINLICH AGRARPUMPEN UND -MASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Ulmen, Vācija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Laistīšana - sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

836 Uzņēmumi