• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas

Rezultāti

Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas - Imports eksports

 1. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  50 years of experience has made ZIEGRA into a leading international manufacturer that exclusively deals with industrial ice machines and associated technology. Products range from small laboratory machines through medium-sized machines for trade and processing to large fully-automatic equipment for industry. More than 80 specialists work at ZIEGRA who focus on all matters relating to ice. Experience, unconditional awareness of quality and continual further development make ZIEGRA a benchmark for its sector throughout Europe. To date, ZIEGRA ice machines have been used in over 160 countries on all continents. Our own national and international customer service departments, subsidiaries and representatives provide the necessary support with all installations. The second generation of this family company continues to ensure high standards of production for quality that's made in Germany.

 2. CUBIFORMA S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CUBIFORMA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial ice machine, we sell ice cube machines, ice-makers, ice cube machines, industrial ice making machines, ice production, un ice cube machines nozarēs. Tas atrodas Orihuela-Alicante, Spānija.

 3. TUTTOGHIACCIO

  Itālija

  Uzņēmums TUTTOGHIACCIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, ice shards, ice cubes, supplies for restaurants, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 4. ICE CUBE SRL

  Itālija

  Uzņēmums ICE CUBE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cubes, ice shards, un supplies for the food and canning industry nozarēs. Tas atrodas Termini Imerese, Itālija.

 5. GELO.PT

  Portugāle

  Uzņēmums GELO.PT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice manufacturers for the food industry, ice cubes, un ice production nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TEX ICE

  Beļģija

  Uzņēmums TEX ICE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bags of ice cubes, ice cubes, ice-cube producer, un ice shards nozarēs. Tas atrodas Lasne, Beļģija.

 2. ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO

  Itālija

  Uzņēmums ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Altavilla Silentina, Itālija.

 3. OCEANICE CO., LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums OCEANICE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī water ice cube machines, water ice equipment and systems, ice water production system, un ice blocks nozarēs. Tas atrodas Busan, Dienvidkoreja.

 4. HOSHIZAKI FRANCE

  Francija

  Uzņēmums HOSHIZAKI FRANCE, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, cooling tables, refrigerated cabinet, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, un water ice cube machines nozarēs. Tas atrodas Roissy Charles De Gaulle Cedex, Francija.

 5. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ZIEGRA ESPAÑA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, ice manufacturers for the food industry, ice shards, ice makers, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lorquí, Spānija.

 1. HIELO VALMAR

  Spānija

  Uzņēmums HIELO VALMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cubes, un ice production nozarēs. Tas atrodas Jerez De La Frontera-Cádiz, Spānija.

 2. MISTER ICE

  Beļģija

  Uzņēmums MISTER ICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. FREEZ CENTER BIERVLIET

  Beļģija

  Uzņēmums FREEZ CENTER BIERVLIET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, Mēbeles virtuvēm, Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, Mēbeles virtuvēm, articles for the hotel industry, un article for restaurants nozarēs. Tas atrodas Diksmuide, Beļģija.

 2. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BREMA ICE MAKERS S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kastes nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, water ice block and flake machines, Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, un ice makers nozarēs. Tas atrodas Villa Cortese, Itālija.

 3. BUZMAT

  Turcija

  Uzņēmums BUZMAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cubes, bags of ice cubes, un ice-cube producer nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 4. ESPAI SOTA ZERO

  Spānija

  Uzņēmums ESPAI SOTA ZERO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, frozen products warehouse, ice production, un professional freezers nozarēs. Tas atrodas Campredó, Spānija.

 5. TERMODIZAYN TERMIK CIHAZLAR SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums TERMODIZAYN TERMIK CIHAZLAR SAN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī water ice block and flake machines, industrial cooling, un Cold storage rooms for institutions nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. GLA-GLA

  Beļģija

  Uzņēmums GLA-GLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bags of ice cubes, refrigeration plants for ice-cream production, un ice-makers for shops, bars, restaurants nozarēs. Tas atrodas Wavre, Beļģija.

 7. ICE GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums ICE GROUP SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cubes, un ice-makers for shops, bars, restaurants nozarēs. Tas atrodas Settimo Milanese, Itālija.

 8. ICEPROD JM

  Beļģija

  Uzņēmums ICEPROD JM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bags of ice cubes nozarēs. Tas atrodas Chénée, Beļģija.

 1. ICE TECH

  Spānija

  Uzņēmums ICE TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 2. LABOTRONICS INC.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums LABOTRONICS INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biomedicīnas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, refrigeration plant and equipment de-icers, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Va, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. HIELO EXPRESS

  Spānija

  Uzņēmums HIELO EXPRESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial ice manufacturers, un ice cubes nozarēs. Tas atrodas Ripollet, Spānija.

 4. STAFF ICE SYSTEM SRL

  Itālija

  Uzņēmums STAFF ICE SYSTEM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cream machines, water ice cube machines, ice-makers, un ice-makers for shops, bars, restaurants nozarēs. Tas atrodas rimini, Itālija.

 5. FREE ICE

  Itālija

  Uzņēmums FREE ICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice manufacturers for the food industry, un ice-makers for shops, bars, restaurants nozarēs. Tas atrodas Catania, Itālija.

 6. ICE MILL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ICE MILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cubes, un bags of ice cubes nozarēs. Tas atrodas Bristol, Apvienotā Karaliste.

 7. SHENZHEN ICEUPS REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN ICEUPS REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Bar or flaked ice making machines, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Fuyong, Ķīna.

 8. GLACIERES DE LA COTE D'AZUR

  Francija

  Uzņēmums GLACIERES DE LA COTE D'AZUR, gadā un darbojas Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Nice, Francija.

 9. FLANDERS ICE PRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums FLANDERS ICE PRODUCTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice blocks, un ice makers nozarēs. Tas atrodas Oostende, Beļģija.

 10. SOLARNEXT AG

  Vācija

  Uzņēmums SOLARNEXT AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Rimsting, Vācija.