• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • locīšanas darbgaldi

Rezultāti

Locīšanas darbgaldi - Imports eksports

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  We have been living and working for our family company with great passion for almost 100 years. By completing his training as a book printer in 1919, Josef Altmann laid the foundations for our family tradition in the graphics industry. His sons Gerhard and Werner followed in his footsteps in 1949 and 1955, respectfully. Peter Altmann has been managing the company in what is now the third generation since 1993. With the foundation of Altmann Graphische Maschinen GmbH in 1980, we specialised in the international trade of used machines for printing and finishing, which is our key area of expertise. In the meantime, we have continually built up our reputation as a respectable, technically adept and service-oriented partner. This reputation extends far beyond the confines of our base in Magstadt, a town located on the outskirts of Stuttgart. We are very proud to say that our machinery is used all around the world. Our vision is to provide you with the best machinery, with the best service and at the best price.

 2. HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Wessobrunn, Vācija.

 3. STÜCKMANN & HILLEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STÜCKMANN & HILLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Johanngeorgenstadt, Vācija.

 4. DURMA MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DURMA MASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Staufenberg, Vācija.

 5. SLAMA GES.M.B.H. & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SLAMA GES.M.B.H. & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Salzburg, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HERBURGER MASCHINENBAU GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HERBURGER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Hard, Austrija.

 2. HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG

  Vācija

  Uzņēmums HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Engelskirchen, Vācija.

 3. BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Waiblingen, Vācija.

 4. OEBEN WERKZEUGMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums OEBEN WERKZEUGMASCHINEN, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 5. SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Edling, Vācija.

 1. BYSTRONIC LASER AG

  Šveice

  Uzņēmums BYSTRONIC LASER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Niederonz, Šveice.

 2. PRIMA POWER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRIMA POWER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Dietzenbach, Vācija.

 1. DINAMIC LINE

  Serbija

  Uzņēmums DINAMIC LINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liekšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, bending machines for sheet metal work, un Locīšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Cacak, Serbija.

 2. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MKS MASCHINEN HANDELS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iesiešana un beigu apdare nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, Nepārtrauktā drukāšana, Locīšanas darbgaldi, cutting machines, un Nepārtrauktā drukāšana nozarēs. Tas atrodas Wassenberg, Vācija.

 3. DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī curling machines, cnc bending, vertical packing machines, un Mechanical frames nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. B.P. SISTEMI SRL

  Itālija

  Uzņēmums B.P. SISTEMI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Sheet metal cutting - machine tools, un Sheet metal shaping - machine tools nozarēs. Tas atrodas San Cesareo, Itālija.

 6. OMERA-MAWE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OMERA-MAWE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Herborn, Vācija.

 7. GMO

  Francija

  Uzņēmums GMO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī bending presses, used and overhauled machine tools, un used machine tools nozarēs. Tas atrodas Moze Sur Louet, Francija.

 8. PRIMA POWER

  Francija

  Uzņēmums PRIMA POWER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī punching machines, un laser cutting units nozarēs. Tas atrodas Saint Pierre du Perray, Francija.

 1. BÜROSERVICE WEIS

  Vācija

  Uzņēmums BÜROSERVICE WEIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana, Drukāšana, envelopes, enveloping, un packaged corn nozarēs. Tas atrodas Heidenau, Vācija.

 2. ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Vechelde, Vācija.

 3. BTMO

  Francija

  Uzņēmums BTMO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zāģēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, automated folding presses, un machine tools for metal punching nozarēs. Tas atrodas Bouffere, Francija.

 4. PRAGMA PLEXI

  Beļģija

  Uzņēmums PRAGMA PLEXI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas PVC, polivinilhlorīds nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, pvc items, plastic cutting, Locīšanas darbgaldi, un perforations nozarēs. Tas atrodas Drogenbos, Beļģija.

 5. HEZINGER MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEZINGER MASCHINEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī panel finishing nozarēs. Tas atrodas Kornwestheim, Vācija.

 6. SALVAGNINI FRANCE

  Francija

  Uzņēmums SALVAGNINI FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, machine tool design, machine tool sales, un operator machines nozarēs. Tas atrodas Echirolles, Francija.

 7. FACCIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FACCIN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Liekšanas darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, Liekšanas darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, un Automatizācija - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sprockhövel, Vācija.

 8. CHARLES DE MUNTER

  Beļģija

  Uzņēmums CHARLES DE MUNTER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Spiešanas dobošanas darbmašīnas, Locīšanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Spiešanas dobošanas darbmašīnas, un Locīšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Zwijnaarde, Beļģija.

 9. AKES MAKINA LTD

  Turcija

  Uzņēmums AKES MAKINA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī metal-cutting lasers, un pipe cutters nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 10. SOMO PRODUZIONE S.P.A

  Itālija

  Uzņēmums SOMO PRODUZIONE S.P.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Locīšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī bending presses, un hydraulic folding presses nozarēs. Tas atrodas Cornaredo, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas