• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • logi

Rezultāti

Logi - Imports eksports

 1. GESCO-METALL GMBH SCHOTTENHAMML-BIEGETECHNIK

  Vācija

  For over 30 years, GESCO-metall GmbH has stood for quality, competence and experience in the field of contract bending. The main areas of focus of our manufacturing are curved parts for windows, round windows, doors and facades, as well as complex special profiles for industrial construction, vehicle manufacturing, plant engineering and medical technology. It goes without saying that we also bend aluminium covering shells for the wood/aluminium sector. Our bending technology range is rounded off by complete curved elements, including electrolytic oxidation of aluminium, powder coating, metal fittings and glass, together with window sills and soffit cladding. For years, GESCO has manufactured portholes made of stainless steel and portholes made of aluminium. These frames are a real eye-catcher for internal and external doors, panels and facades. GESCO’s portholes are used in a wide range of facilities, such as hotels, gastronomy, airports, hospitals, nurseries, schools, etc., not just thanks to their appearance, but also due to their practicality.

 2. WIN 2 TRADE

  Polija

  Win2Trade, company based in Poland, has been a supplier a window and door systems for more than 15 years. We offer a wide range of windows and doors manufactured in PVC, Wood, and aluminium profiles. We also supply shutters, blinds, mosquito nets, roof windows and garage doors. We can deliver double or triple glazed windows according to your needs, thus allowing you to save energy. Today we are present in the majority of Europe and export our products to France, Germany, Great Britain or Italy amongst others. We deliver high quality products at competitive prices in the best deadlines possible.Thanks to our experience, our knowledge in of sector and of the European market, we can help you choose the most adapted products. This allowed us to become a well-known company over the years. Furthermore, We have our own production and technical facilities where our skilled and passionate team creates the best quality products and services for you. Don't hesitate to ask if you are interested, we would be happy to help you and to provide you with more information if needed.

 3. JANELA EXÓTICA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums JANELA EXÓTICA, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Logu rāmji, PVC logi, Saliekamas durvis uzņēmumiem, Alumīnija logu rāmji, Logu rāmji, French windows, door-sized windows, aluminium carpentry, un aluminium railing nozarēs. Tas atrodas Esposende, Portugāle.

 4. CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA

  Portugāle

  Uzņēmums CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Logu rāmji, Saliekamas durvis uzņēmumiem, Alumīnija logu rāmji, PVC logi, Logu rāmji, blinds, Saliekamas durvis uzņēmumiem, Alumīnija logu rāmji, un French windows nozarēs. Tas atrodas Viseu, Portugāle.

 5. SKYFENS

  Polija

  Uzņēmums SKYFENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jumta un mansarda logu rāmji nozarē. Tas darbojas arī PVC logi, Logi, Rullējamie slēģi, roof windows, windows for roofs, skylights manufacturer, PVC logi, PVC roof windows, un Energy efficiency roof windows nozarēs. Tas atrodas Lublin, Polija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MIKRA-MK LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums MIKRA-MK LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Ēku iekšdurvis, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, wooden window, Oak windows, Passive windows, Meranti windows, Bespoke windows, Entrance door, un wooden main doors nozarēs. Tas atrodas Pazardzhik, Bulgārija.

 2. HEUSCHKEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEUSCHKEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 3. STURM GMBH

  Austrija

  Uzņēmums STURM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Unken, Austrija.

 4. ROBERT BRAUN RAUMSYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROBERT BRAUN RAUMSYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Gemmrigheim, Vācija.

 5. NOVOFERM VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NOVOFERM VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Isselburg, Vācija.

 1. TEUTEMACHER GLAS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TEUTEMACHER GLAS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Warendorf, Vācija.

 2. GERHARDT BRAUN KELLERTRENNWANDSYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GERHARDT BRAUN KELLERTRENNWANDSYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Bietigheim-Bissingen, Vācija.

 1. FRIEDBERT BLERSCH E.K.

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDBERT BLERSCH E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Laupheim, Vācija.

 2. OR.MA.SER.

  Itālija

  Uzņēmums OR.MA.SER., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Durvis un logi nozarē. Tas darbojas arī Logi, un Logi nozarēs. Tas atrodas Passirano, Itālija.

 3. LP MENUISERIE

  Francija

  Uzņēmums LP MENUISERIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Koka logu rāmji, Garāžu durvis, Rullējamie slēģi, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Koka logu rāmji, Garāžu durvis, un Rullējamie slēģi nozarēs. Tas atrodas Montodom, Francija.

 4. GÖBES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖBES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Hardheim, Vācija.

 5. SHG ROLLADEN-SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SHG ROLLADEN-SYSTEME GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Sinn, Vācija.

 6. SOS VITRIER DEPANNAGE

  Francija

  Uzņēmums SOS VITRIER DEPANNAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 7. POLYTHAL-FENSTERBÄNKE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POLYTHAL-FENSTERBÄNKE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Bensheim, Vācija.

 8. BAIER GMBH ANTRIEBSTECHNIK UND METALLBAU

  Vācija

  Uzņēmums BAIER GMBH ANTRIEBSTECHNIK UND METALLBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Klipphausen-Röhrsdorf, Vācija.

 1. VARIA TRADE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums VARIA TRADE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Hochwald, Šveice.

 2. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums TERMOEXPRESS TRADING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Logu rāmji, Garāžu durvis, Durvis mājām, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, Durvis un logi, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Būvniecība - iekārtas un materiāli, Celtniecības materiāli, un aluminium windows nozarēs. Tas atrodas Floresti, Rumānija.

 3. ATD INH.: INGO BRINKMANN

  Vācija

  Uzņēmums ATD INH.: INGO BRINKMANN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Isernhagen, Vācija.

 4. FENSTERMAXX 24 GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FENSTERMAXX 24 GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 5. FENSTER HIRSCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FENSTER HIRSCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 6. SWEET DECO SIA

  Latvija

  Mēs esam konditorejas uzņēmums no Latvijas - SIA “Sweet Deco”, kas jau vairāk kā divu gadu garumā izgatavo šokolādes konfektes, Pavlova kūkas bezē pamatnes, bezē cepumus, bezē cepumus ar individuālo apdruku, tortes ar dažādām garšām, šokolādes eklērus ar pildījumiem u.c. saldētās konditorejas izstrādājumus. Dotajā uzņēmuma attīstības etapā esam nodibinājuši spēcīgu klientu bāzi un partner-attiecības ar uzņēmumiem no tādām valstīm kā Vācija, Īrija, Lielbritānija. Mūsu uzņēmuma tagadējais mērķis ir sasniegt un izveidot vairākas veiksmīgas b2b attiecības ar citiem Eiropas uzņēmumiem, kā rezultātā mēs kopīgi spētu papildināt konditorejas izstrādājumu tīklu ar saldiem produktiem, kas sniegs neizsakāmi garšīgu desertu ikvienam pircējam un klientam.

  Visi produkti priekš "logi"

 7. FABRYKA OKIEN SZACH-MAT

  Polija

 8. ELUMA - FINESTRE PER TETTI

  Itālija

 9. BULSTORES

  Bulgārija

 10. KRAUS GMBH GLASBESCHLÄGE

  Austrija

Filtri

Rezultāti

Logi - Imports eksports

Rezultātu skaits

25 361 Uzņēmumi