• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lopkautuves - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Biedenkopf, Vācija.

 2. PERMIS DE CONDUIRE

  Francija

  Uzņēmums PERMIS DE CONDUIRE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī permit requests nozarēs. Tas atrodas Sainte Denise, Francija.

 3. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Chicken processing, machinery for slaughterhouses, plants and equipment for slaughtering, un poultry slaughter machinery nozarēs. Tas atrodas Wissenkerke, Nīderlande.

 4. BOBET MATERIEL

  Francija

  Uzņēmums BOBET MATERIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī food and agriculture industry machines, un food industry automation nozarēs. Tas atrodas CHAMPAGNE, Francija.

 5. TEKNOMAKI

  Turcija

  Uzņēmums TEKNOMAKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī oliver stone removers, gauge, un olive harvesting machines nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MAPA BLADES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAPA BLADES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī blade sharpening, sharpeners, un tool construction to drawings nozarēs. Tas atrodas Cinisello Balsamo, Itālija.

 2. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Francija

  Uzņēmums THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī typewriter accessories and components, office machine accessory, insertion rings, un stuffing machines nozarēs. Tas atrodas Austin, Francija.

 3. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FOOD TECHNOLOGY FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Robot automated equipment for slaughterhouses nozarēs. Tas atrodas Saint-Nolff, Francija.

 4. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hampshire, Apvienotā Karaliste.

 5. MEAT ASSISTANCE

  Beļģija

  Uzņēmums MEAT ASSISTANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Noliktavas - saldētavas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izciršana, industrial hygiene, Noliktavas - saldētavas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Sautin, Beļģija.

 1. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Francija

  Uzņēmums SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, conveyors, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un elevators nozarēs. Tas atrodas Tonneins, Francija.

 2. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī abattoirs, plants and equipment for slaughtering beef cattle, machinery for slaughterhouses, un plants and equipment for slaughtering pigs nozarēs. Tas atrodas Clevedon, Apvienotā Karaliste.

 1. B.R.E.

  Beļģija

  Uzņēmums B.R.E., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 2. CLASS MEISTER SARL

  Rumānija

  Uzņēmums CLASS MEISTER SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kesona konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Tirgu Neamt, Rumānija.

 3. LIMOS

  Slovēnija

  Uzņēmums LIMOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī machinery for slaughterhouses nozarēs. Tas atrodas Škofja Loka, Slovēnija.

 4. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Francija

  Uzņēmums COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Plemet, Francija.

 5. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AMB FOOD TECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, meat processing, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas San Lazzaro Di Savena, Itālija.

 6. INDUSTRADE

  Francija

  Uzņēmums INDUSTRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī butchering of meat nozarēs. Tas atrodas Schiltigheim Cedex, Francija.

 7. SCERIA

  Francija

  Uzņēmums SCERIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sablé Sur Sarthe, Francija.

 8. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Francija

  Uzņēmums NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Vimoutiers, Francija.

 1. MADO FRANCE SARL

  Francija

  Uzņēmums MADO FRANCE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Saverne, Francija.

 2. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lichtenvoorde, Nīderlande.

 3. TERMET SOLEFI

  Francija

  Uzņēmums TERMET SOLEFI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Champagné, Francija.

 4. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Grieķija

  Uzņēmums TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Skydra, Grieķija.

 5. KS K. SCHNELL SARL

  Francija

  Uzņēmums KS K. SCHNELL SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Marmoutier, Francija.

 6. QUICIAL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums QUICIAL S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - iekārtas un aprīkojums, plants and equipment for slaughtering beef cattle, plants and equipment for slaughtering pigs, Pārtika - iekārtas un aprīkojums, un plants and equipment for slaughtering nozarēs. Tas atrodas Olot, Spānija.

 7. LA COUTELLERIE SUÉDOISE

  Beļģija

  Uzņēmums LA COUTELLERIE SUÉDOISE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Šķiņķa griešanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, cleavers, butcher cleavers, un Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gingelom, Beļģija.

 8. ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 9. LA PARMENTIERE P BLACHE ET COMPAGNIE

  Francija

  Uzņēmums LA PARMENTIERE P BLACHE ET COMPAGNIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, un Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ozoir La Ferrière, Francija.

 10. AGUERISAAC

  Francija

  Uzņēmums AGUERISAAC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Agde, Francija.

Filtri

Rezultāti

Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

53 465 Uzņēmumi