• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • maizes ceptuve - mašīnas un iekārta

Rezultāti

Maizes ceptuve - mašīnas un iekārta - Imports eksports

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Dienvidkoreja

  Verified by europages badge

  Maizes un konditorejas rūpniecībā tiek izmantota "Rīsu kūka mašīna" SYP Rīsu kūka mašīna var tikt klasificēta kā maizes izstrādājumu mašīna vai konditorejas mašīna. Mēs esam ražošana rīsu kūka Popping mašīna. Šī dabiskā graudkopības mašīna ražo graudu čipsus vai kūku, izmantojot tikai 100% dabīgu graudu, piemēram, rīsus, brūnos rīsus, kukurūzu, miežus utt. Rīsu kūka mašīna var ražot kartupeļu čipu, sojas pupu čipu utt., Izmantojot kartupeļu paliktni vai soju Pupiņu paliktnis. Tā kā 100% graudaugu uzkodas ir lieliski uzturvērtības saturā un patērētāji saņem labu reputāciju, to var viegli komercializēt. Mūsu SYP sērija ir kompakts dizains un lieliska ērtība lietošanai. Tas ir arī viegli kontrolēt laiku, biezumu un formu, un tāpēc to plaši izmanto no veikaliem līdz rūpnīcām. To sauc arī par rīsu kūka popping mašīna, popped kūkas mašīna, rīsu pop mašīna, kukurūzas kūka mašīna, pīlinga mašīna, pīkstiņu kūka mašīna, Korejas rīsu kūka mašīna, pop mašīna uc

  Visi produkti priekš "maizes ceptuve - mašīnas un iekārta"

 2. SACAR FORNI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Papīra maisi, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Pārtikas produktu iepakojumi, paper bags for bread, fast-food paper bags, printed paper bags, paper bags for fruit, folded paper bags, un paper bags manufacturer nozarēs. Tas atrodas Kostomloty Pierwsze, Polija.

 4. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. UTILPAN LDA

  Portugāle

  Uzņēmums UTILPAN LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī equipment for bakeries nozarēs. Tas atrodas Alagoa-Agueda, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PANEM INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums PANEM INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas La Crèche, Francija.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Rusija

  Uzņēmums PKO-SURA COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penza, Rusija.

 3. IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE

  Polija

  Uzņēmums IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī furnishings for bakeries, un confectionery nozarēs. Tas atrodas Szubin, Polija.

 4. GROSMAC AUTOMATIC SL

  Spānija

  Uzņēmums GROSMAC AUTOMATIC SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī ovens for patisseries nozarēs. Tas atrodas Cati (castellón), Spānija.

 5. MATAŞ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums MATAŞ MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Maizes ceptuvju krāsnis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 1. AXION BAKERY CORPORATION

  Francija

  Uzņēmums AXION BAKERY CORPORATION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, equipment for bakeries, shaping machines for the food industry, un refrigerated display cabinets for shops, bars and restaurants nozarēs. Tas atrodas Moustoir-Ac, Francija.

 2. DAMS MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums DAMS MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, conveyors, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Nīderlande

  Uzņēmums MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, machines for the hotel trade, professional kitchens, un Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mijdrecht, Nīderlande.

 2. KALCHER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KALCHER MASCHINENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas atrodas Chieming, Vācija.

 3. BACKTECH SAM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BACKTECH SAM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī spicers, pasta makers, pasta dryers, un pasta sheeter nozarēs. Tas atrodas Hallbergmoos, Vācija.

 4. DAXNER GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DAXNER GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas atrodas Lauda-Königshofen, Vācija.

 5. HERBERT BIRNBAUM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HERBERT BIRNBAUM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas atrodas Thüngen, Vācija.

 6. BRIATTE - COELEN SPRL

  Beļģija

  Uzņēmums BRIATTE - COELEN SPRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Lietotas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, slicing machine repair, Lietotas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un machines for bakeries nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

 7. LP CONSULTING

  Itālija

  Uzņēmums LP CONSULTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Konditorejas iekārtas un aprīkojums, Maizes ceptuvju krāsnis, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, un Konditorejas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 8. DIMOBA

  Spānija

  Uzņēmums DIMOBA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Almería, Spānija.

 1. ECIMSTAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ECIMSTAL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making, furnishings for bakeries, Maizes ceptuvju krāsnis, un machines for bakeries nozarēs. Tas atrodas Serzedo-Vila Nova De Gaia, Portugāle.

 2. AMO FORNI SRL

  Itālija

  Uzņēmums AMO FORNI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas atrodas Zugliano, Itālija.

 3. ARREDI BAKEGASTRO GOBBI

  Šveice

  Uzņēmums ARREDI BAKEGASTRO GOBBI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Viesnīcas - mēbeles nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Pārtikas produktu pārstrāde, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, gas ovens for pizzerias, Pārtikas produktu pārstrāde, un Industrial bakery machines nozarēs. Tas atrodas Osogna, Šveice.

 4. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Polija

  Uzņēmums MECH- MASZ SZCZECIŃSKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī machines for bakeries, equipment for bakeries, baking systems and equipment, un proving cells nozarēs. Tas atrodas Żnin, Polija.

 5. TRIMA TRIEBESER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRIMA TRIEBESER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Plastics manufacturing, leavening cabinets, wood forming, un Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Zeulenroda-Triebes, Vācija.

 6. BAKKERIJWERELD

  Nīderlande

  Uzņēmums BAKKERIJWERELD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas atrodas Ede, Nīderlande.

 7. ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darba apģērbi un aizsargapģērbs nozarē. Tas darbojas arī Tehniskie audumi, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Tehniskie audumi, equipment for bakeries, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, un work aprons nozarēs. Tas atrodas Halle, Vācija.

 8. WILLEMSE & VAN ENGELEN

  Nīderlande

  Uzņēmums WILLEMSE & VAN ENGELEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Roosendaal, Nīderlande.

 9. GBT GMBH BÄCKEREI TECHNOLOGIE

  Vācija

  Uzņēmums GBT GMBH BÄCKEREI TECHNOLOGIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas torņi, Transportēšana - iekārtas un aprīkojums, cutting machines, fermenting cupboards for food, Dzesēšanas torņi, un Transportēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 10. NORBERT PICEU

  Beļģija

  Uzņēmums NORBERT PICEU, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for butcher shops, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, un Cash registers for hotels nozarēs. Tas atrodas Oostkamp, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Maizes ceptuve - mašīnas un iekārta - Imports eksports

Rezultātu skaits

200 Uzņēmumi