• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas

Rezultāti

Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas - Imports eksports

 1. BATTAGGION

  Itālija

  Verified by europages badge

  Battaggion SpA, founded in 1918, specialises in the design and manufacture of machinery and complete systems for mixing products for diverse applications. We supply the chemical, rubber and plastics industries, as well as the pharmaceutical and food industries. Kneaders, mixers, dissolver tanks, agitators. The company owns the VALTORTA and MOLTENI brands.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Rusija

  Uzņēmums PKO-SURA COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penza, Rusija.

 3. BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI

  Turcija

  Uzņēmums BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  Spānija

  Uzņēmums FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Pārtika - iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, portioners for packing, un fillers nozarēs. Tas atrodas Cordoba, Spānija.

 5. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rusija

  Uzņēmums FIS MODULAR SYSTEMS LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, cream whippers, patisserie equipment, un industrial whipping and heating machines nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD

  Alžīrija

  Uzņēmums FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības ierīces - mazas nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un electric mixers nozarēs. Tas atrodas Shunde District, Foshan City, Guangdong Province, 528, Alžīrija.

 2. GARBY ANKA S.A

  Grieķija

  Uzņēmums GARBY ANKA S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Gaļasmašīnas organizācijām, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Ag.i. Rentis, Grieķija.

 3. DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE

  Francija

  Uzņēmums DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, rotating sole furnaces, dough fermentation cabinets and chambers for bakeries, biscuit factories and patisseries, un freezing systems nozarēs. Tas atrodas Blanquefort, Francija.

 4. FA.M.A.G. SRL

  Itālija

  Uzņēmums FA.M.A.G. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, kneading machines, mixers, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, un wood splitting machines nozarēs. Tas atrodas Monforte San Giorgio, Itālija.

 5. BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Chieve, Itālija.

 1. KYRIAKOPOULOS SERVICES

  Grieķija

  Uzņēmums KYRIAKOPOULOS SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Artemis, Grieķija.

 2. ELIANI IMPASTATRICI

  Itālija

  Uzņēmums ELIANI IMPASTATRICI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Genova, Itālija.

 1. HELCO

  Rumānija

  Uzņēmums HELCO, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Logistic management consulting, consulting, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Craiova, Rumānija.

 2. MATINA PRODIMPEX S.R.L.

  Rumānija

  Uzņēmums MATINA PRODIMPEX S.R.L., gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Smalkmaizītes, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Smalkmaizītes nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 3. GUL MAKINA SANAYI

  Turcija

  Uzņēmums GUL MAKINA SANAYI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. MEK GIDA

  Turcija

  Uzņēmums MEK GIDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 5. DE SANTIS FORNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DE SANTIS FORNI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes ceptuvju krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, ovens for pizzerias, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tivoli, Itālija.

 6. PAVAILLER (SEBP)

  Francija

  Uzņēmums PAVAILLER (SEBP), gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Rūpnieciski cepta maize, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Portes-Les-Valence, Francija.

 7. PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR

  Vācija

  Uzņēmums PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, baking systems and equipment, un kneading machines nozarēs. Tas atrodas Peiting, Vācija.

 8. VMI

  Francija

  Uzņēmums VMI, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Montaigu Cedex, Francija.

 1. MIX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cavezzo, Itālija.

 2. CO.M.ER. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.M.ER. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, optical micrometers, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, un Mechanical construction nozarēs. Tas atrodas Cernusco Sul Naviglio, Itālija.

 3. HERMANN HEUFT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HERMANN HEUFT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bell, Vācija.

 4. S C CAMEXIP S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums S C CAMEXIP S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Baicoi, Prahova County, Rumānija.

 5. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Itālija

  Uzņēmums UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Iekārtas gaļas apstrādei, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Umbertide, Itālija.

 6. BAGMASZ

  Polija

  Uzņēmums BAGMASZ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines for bakeries, un wholesale of machines for bakeries nozarēs. Tas atrodas Zduńska Wola, Polija.

 7. MECATHERM

  Francija

  Uzņēmums MECATHERM, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, un Maizes ceptuvju krāsnis nozarēs. Tas atrodas Barembach, Francija.

 8. COS.MEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COS.MEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paderno Dugnano, Itālija.

 9. G.R. SERVIZI INDUSTRIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.R. SERVIZI INDUSTRIALI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, un Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība nozarēs. Tas atrodas Torbole Casaglia, Itālija.

 10. BROER BAKKERIJGRONDSTOFFEN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums BROER BAKKERIJGRONDSTOFFEN B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Waddinxveen, Nīderlande.