• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mazie zobrati

Rezultāti

Mazie zobrati - Imports eksports

 1. INTEGRA

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums INTEGRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smērvielas, Mazie zobrati, Precizitātes mehānika, Rūpnieciskās smērvielas, Mazie zobrati, un Precizitātes mehānika nozarēs. Tas atrodas Le-Val-Saint-Germain, Francija.

 2. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī steel gears nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. IBERPIÑON SL

  Spānija

  Uzņēmums IBERPIÑON SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, Mazie zobrati, Pine kernels, foodstuffs - import/export, un producer of food products nozarēs. Tas atrodas Pedrajas De San Esteban, Valladolid, Spānija.

 4. MINI GEARS (STOCKPORT) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MINI GEARS (STOCKPORT) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, Mazie zobrati, Zobratu pārnesumi, 3- and 5-axis CNC machining, Mazie zobrati, un racks nozarēs. Tas atrodas Stockport, Apvienotā Karaliste.

 5. Z.M.C. ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums Z.M.C. ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, chains, farm chains, Mazie zobrati, un roller chains for transmissions nozarēs. Tas atrodas Cavaria Con Premezzo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LLC MODULTEC

  Baltkrievija

  Uzņēmums LLC MODULTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī cylinder gears, transmission gearing, un helicoidal gears nozarēs. Tas atrodas Gomel, Baltkrievija.

 2. AMIS

  Francija

  Uzņēmums AMIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, Mazie zobrati, un Gearboxes nozarēs. Tas atrodas Montluçon Cedex, Francija.

 3. AXOMECA

  Francija

  Uzņēmums AXOMECA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, electric motors, Bearings, Mazie zobrati, un cpm bearings nozarēs. Tas atrodas Aubagne, Francija.

 4. ABMI

  Beļģija

  Uzņēmums ABMI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, Blīvējoši gredzeni, Lodīšu gultņi, precision mechanics, Mazie zobrati, Blīvējoši gredzeni, un Lodīšu gultņi nozarēs. Tas atrodas Deux-Acren, Beļģija.

 5. ITAFRAN

  Francija

  Uzņēmums ITAFRAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī Bearings, un bearings nozarēs. Tas atrodas Corbas, Francija.

 1. YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S.

  Turcija

  Uzņēmums YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī racks, accessories and spare parts, un epicyclic reduction gears nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, filtration of pharmaceuticals, Mazie zobrati, Internal gears, un cone drive nozarēs. Tas atrodas Istanbul/bayrampaşa, Turcija.

 1. ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī steel gears, computerised cutting and burnishing, worm gears for transmissions, un milling nozarēs. Tas atrodas Başakşehir, Turcija.

 2. DMS TEKNIK MALZEME

  Turcija

  Uzņēmums DMS TEKNIK MALZEME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī contract manufacturing nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. PIÑONES MATEO ZARA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PIÑONES MATEO ZARA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti augļi, un Žāvēti augļi nozarēs. Tas atrodas Cadiz, Spānija.

 4. OGUZ MAKINA MÜHENDISLIK

  Turcija

  Uzņēmums OGUZ MAKINA MÜHENDISLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī filtration of pharmaceuticals, Wormwheels for mechanical engineering, un original replacements nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 5. PIÑAS Y PIÑONES LA JANDA SL

  Spānija

  Uzņēmums PIÑAS Y PIÑONES LA JANDA SL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī dry fruits nozarēs. Tas atrodas Vejer De La Frontera, Spānija.

 6. HALIFAX RACK & SCREW CUTTING CO. LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HALIFAX RACK & SCREW CUTTING CO. LIMITED, gadā un darbojas Kvalitātes kontrole un sertificēšana nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, Mazie zobrati, un Machined parts nozarēs. Tas atrodas Brighouse, Apvienotā Karaliste.

 7. S.C.MASINI S.R.L.

  Rumānija

  Uzņēmums S.C.MASINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, un Mazie zobrati nozarēs. Tas atrodas Targu Jiu, Rumānija.

 8. REQUISITOS UNÂNIMES

  Portugāle

  Uzņēmums REQUISITOS UNÂNIMES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mazie zobrati nozarē. Tas darbojas arī pine seedlings, un painting nozarēs. Tas atrodas Amora, Portugāle.

 1. RIETER CZ S.R.O., COMPONENTS ŽAMBERK

  Čehija

  Uzņēmums RIETER CZ S.R.O., COMPONENTS ŽAMBERK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazas metāla daļas nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, Gearbox, metal components, un Zobratu pārnesumi nozarēs. Tas atrodas Zamberk, Čehija.