• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mehāniskie savienojumi

Rezultāti

Mehāniskie savienojumi - Imports eksports

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  era-contact GmbH, a member of the aichele GROUP, is an international owner-managed company in the second generation which has over 90 years experience of success in the railway, automotive, commercial vehicle and construction machinery sectors, as well as in the fields of measuring and medical technology, mechanical engineering and plant construction. As the world market leader for electrical railway couplings and as an innovative system supplier for high-tech products and solutions in the field of cable assembly, UIC connector systems and contact systems, we develop and plan projects for leading vehicle manufacturers and market-leading companies. Our customers benefit from our experience and market knowledge, our customer-oriented process organisation and our continual quality improvement. We support them in the areas of brainstorming, concept preparation, design, 3D modelling and drawing preparation, FEM calculations and with the construction of prototypes and series models.

 2. AVK REWAG

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AVK REWAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī pipe couplings, pipe coupling, pipe repair clamps, repair clamp, repair couplings, repair coupling, band repair clamp, stainless steel repair clamps, un grip couplings nozarēs. Tas atrodas Vaassen, Nīderlande.

 3. H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 4. PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Riegelsberg, Vācija.

 5. DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Frankfurt Am Main, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MAYR KUPPLUNGEN AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAYR KUPPLUNGEN AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Neuhausen Am Rheinfall, Šveice.

 2. LAESSER AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LAESSER AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Aarburg, Šveice.

 3. SIBRE FRANCE

  Francija

  Uzņēmums SIBRE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi un portālceltņi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie savienojumi, industrial brakes, Mehāniskie savienojumi, un shock absorbers for industrial use nozarēs. Tas atrodas Saint Etienne, Francija.

 4. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sakabes nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie savienojumi, Mehāniskie savienojumi, un collectors nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. 3 TRANSMISSIONS

  Francija

  Uzņēmums 3 TRANSMISSIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī worm gears for transmissions, cardan shafts, transmission gearing, un cylinder gears nozarēs. Tas atrodas Noisy Le Sec, Francija.

 1. NMH EUCODER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NMH EUCODER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE

  Vācija

  Uzņēmums TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Husum, Vācija.

 1. HERBER HYDRAULIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HERBER HYDRAULIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Reiskirchen, Vācija.

 2. RINGSPANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RINGSPANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Bad Homburg, Vācija.

 3. MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS

  Spānija

  Uzņēmums MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Mehāniskie savienojumi, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Mehāniskie savienojumi, un Articulated transmissions and components, mechanical nozarēs. Tas atrodas Rubí-Barcelona, Spānija.

 4. LLC SMARTSERVICE

  Rusija

  Uzņēmums LLC SMARTSERVICE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Stikla šķiedra un vate, Mehāniskie savienojumi, Stikla šķiedra un vate, Mehāniskie savienojumi, aramidic fabrics, un Composite parts for renovation work nozarēs. Tas atrodas Kazan, Rusija.

 5. JBJ TECHNIQUES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JBJ TECHNIQUES LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Mehāniskie savienojumi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Mehāniskie savienojumi, Gearboxes, un hydraulic cooler nozarēs. Tas atrodas Redhill, Apvienotā Karaliste.

 6. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PETER RENZ SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu asis, Stūres rati un statņi, coaxial reducers, Automašīnu asis, Stūres rati un statņi, un electrical and electronic components for motor vehicles nozarēs. Tas atrodas Grójec, Polija.

 7. SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA

  Spānija

  Uzņēmums SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie savienojumi, un Mehāniskie savienojumi nozarēs. Tas atrodas San Sebastian, Spānija.

 8. LMC-COUPLINGS

  Beļģija

  Uzņēmums LMC-COUPLINGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Sajūgi, Mehāniskie savienojumi, Mehāniskie sajūgi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Sajūgi, Mehāniskie savienojumi, un Mehāniskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Mollem-Asse, Beļģija.

 1. PT COUPLINGS CO., LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums PT COUPLINGS CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī couplings, rubber coupling, couplings for transmissions, un flexible couplings nozarēs. Tas atrodas SEOUL, Dienvidkoreja.

 2. EXTRUMAT

  Beļģija

  Uzņēmums EXTRUMAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī moulds production, construction design of moulds, dies, un mould manufacturing plants nozarēs. Tas atrodas Pittem, Beļģija.

 3. AVD BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums AVD BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiskās bremzes, Pneimatiskās bremzes, industrial drives, scales and industrial weighing systems, un gantry crane accessories nozarēs. Tas atrodas Nivelles, Beļģija.

 4. KEE CONNECTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KEE CONNECTIONS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Couplings, connectors and valves for industrial use, un valves and couplings nozarēs. Tas atrodas Prescot, Apvienotā Karaliste.

 5. SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 6. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums VSK KENTAVAR ZMM EOOD, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Mehāniskie savienojumi, Caurumošanas darbgaldi, un Mehāniskie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Velingrad, Bulgārija.

 7. NORTHON TRASMISSIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NORTHON TRASMISSIONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī couplings for transmissions nozarēs. Tas atrodas Villa Carcina, Itālija.

 8. RECAMBIOS INDUSTRIALES

  Spānija

  Uzņēmums RECAMBIOS INDUSTRIALES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Hidrauliskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Mehāniskie savienojumi, power drives, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Mehāniskie savienojumi, un industrial mechanics nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 9. MUPESA CONSTRUCCIONES MECANICAS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MUPESA CONSTRUCCIONES MECANICAS, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas atrodas Rubi, Spānija.

 10. APA (APPLICATION PERIPHERIQUES D'AUTOMATION)

  Francija

  Uzņēmums APA (APPLICATION PERIPHERIQUES D'AUTOMATION), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī industrial machines, industrial machinery robotics, un mechanical assistance nozarēs. Tas atrodas Elbeuf, Francija.