• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metālu liešanas veidnes

Rezultāti

Metālu liešanas veidnes - Imports eksports

 1. PIEPER-K3M

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PIEPER-K3M, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Breidenbach, Vācija.

 2. KON-FORM WERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KON-FORM WERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Hatzfeld, Vācija.

 3. ADCRIST PROD SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ADCRIST PROD SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī foundry, foundry moulds, aluminium alloy foundry, un 3D prototypes and prints nozarēs. Tas atrodas Oradea, Rumānija.

 4. A.J.MOLDES, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums A.J.MOLDES, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, injection moulds, construction design of moulds, Metālu liešanas veidnes, un plastic moulds nozarēs. Tas atrodas Marinha Grande, Portugāle.

 5. HOT IRON TUB

  Ukraina

  Uzņēmums HOT IRON TUB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Lutsk, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CHILCHES MATERIALS

  Spānija

  Uzņēmums CHILCHES MATERIALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī ceramic opacifiers, un zirconium silica nozarēs. Tas atrodas Chilches-Castellón, Spānija.

 2. MODELISTAS CODINA

  Spānija

  Uzņēmums MODELISTAS CODINA, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī Vara, bronzas un misiņa liešana, Tērauda liešana, Alumīnija liešana, Vara, bronzas un misiņa liešana, Tērauda liešana, un Alumīnija liešana nozarēs. Tas atrodas Sabadell-Barcelona, Spānija.

 3. ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION

  Turcija

  Uzņēmums ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. KANTEMIR

  Francija

  Uzņēmums KANTEMIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Veidnes plastmasai un gumijai, Mould design and manufacturing, precision mechanics, un precision engineering equipment nozarēs. Tas atrodas Auray, Francija.

 5. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PREC-ODLEW SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Skawina, Polija.

 1. KUTES METAL

  Turcija

  Uzņēmums KUTES METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī grey iron casting, contract manufacturing, un Ductile cast iron nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. DRUGUET SAS

  Francija

  Uzņēmums DRUGUET SAS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī quick prototyping, un foundry nozarēs. Tas atrodas Grieges, Francija.

 1. JULIEN SA

  Francija

  Uzņēmums JULIEN SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Rūpniecisko pētījumu iestādes, Metālu liešanas veidnes, foundry, prototyping, un Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Le-Creusot, Francija.

 2. LAJOINIE FONDERIE

  Francija

  Uzņēmums LAJOINIE FONDERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī precision casting, mould design for foundry applications, un heat treatment of metals nozarēs. Tas atrodas Saint-firmin-des-pres, Francija.

 3. COENE MATRIJZENBOUW

  Beļģija

  Uzņēmums COENE MATRIJZENBOUW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Tērauda un metālu liekšana, Metālu liešanas veidnes, Tērauda un metālu liekšana, Design of moulds for metals, un moulds for metal cutting nozarēs. Tas atrodas Lotenhulle, Beļģija.

 4. FONDERIE MARTEL

  Francija

  Uzņēmums FONDERIE MARTEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija liešana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, shell mold casting, Alumīnija liešana, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Saint-Omer Cedex, Francija.

 5. ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT

  Francija

  Uzņēmums ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vara, bronzas un misiņa liešana nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Alumīnija liešana, Metālu liešanas veidnes, foundry, foundry work, un Alumīnija liešana nozarēs. Tas atrodas Arrien En Bethmale, Francija.

 6. INDUSTRIAS MICAL

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS MICAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Formas un veidnes, mazak cast items, Metālu liešanas veidnes, un Formas un veidnes nozarēs. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 7. MODELAGE USIMOULE

  Francija

  Uzņēmums MODELAGE USIMOULE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī prototyping nozarēs. Tas atrodas Saint-Michel, Francija.

 8. TRIWEFO TRIDELTA WERKZEUG- UND FORMENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRIWEFO TRIDELTA WERKZEUG- UND FORMENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī injection moulds, Press tools, tools in hard metal, un brioche moulds nozarēs. Tas atrodas Hermsdorf, Vācija.

 1. CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Griešanas darbgaldi, Metālu liešanas veidnes, un Griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Águeda, Portugāle.

 2. FOCUS ON MOLDS SRL

  Itālija

  Uzņēmums FOCUS ON MOLDS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Cologne, Itālija.

 3. ETABLISSEMENTS MEON FILS SA

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENTS MEON FILS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Metālu liešanas veidnes, foundry, stamping, un production of tools nozarēs. Tas atrodas Saint-Étienne, Francija.

 4. CHARVET - GROUPE RGF

  Francija

  Uzņēmums CHARVET - GROUPE RGF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Metālu liešanas veidnes, Processing of plastics, injection moulds, un tool design nozarēs. Tas atrodas Eybens, Francija.

 5. MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS

  Portugāle

  Uzņēmums MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī in-house manufacture of caps, un Mould design and manufacturing nozarēs. Tas atrodas Maia, Portugāle.

 6. TALLERES TAMEGRA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums TALLERES TAMEGRA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Meicende, Spānija.

 7. MODELAGE MECANIQUE DU DAUPHINE

  Francija

  Uzņēmums MODELAGE MECANIQUE DU DAUPHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Metālu liešanas veidnes, un tool design nozarēs. Tas atrodas Echirolles, Francija.

 8. 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, un Metālu liešanas veidnes nozarēs. Tas atrodas Embra, Portugāle.

 9. FORMINOV

  Francija

  Uzņēmums FORMINOV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Metālu liešanas veidnes, thermoforming, un prototyping nozarēs. Tas atrodas Crissey, Francija.

 10. LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA

  Itālija

  Uzņēmums LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas atrodas Brembate Di Sopra, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Metālu liešanas veidnes - Imports eksports

Rezultātu skaits

1441 Uzņēmumi