• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • noliktavu kārbas un paplātes

Rezultāti

Noliktavu kārbas un paplātes - Imports eksports

 1. TBA PLASTOVE OBALY S.R.O.

  Čehija

  Verified by europages badge

  TBA Plastové obaly is a dynamic manufacturing and trading company belonging among major suppliers of transport, handling and storage containers. Our customers are companies operating in food, engineering, automotive, technical and consumer industry. Our priority objective is to design and to make use of plastic packaging with the best benefit – cost ratio. Excellent location in the middle of the Czech Republic and our concept of logistics ensure quality distribution of our products. Activity in this field, knowledge and experience have enabled us to choose optimal and complex solution for your logistics requirements.

 2. ALFA PLASTIK, A.S.

  Čehija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALFA PLASTIK, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas kastes nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas kārbas un kastītes, Rūpniecības konteineri, Noliktavu kārbas un paplātes, plastic containers, stackable containers for pallets, plastic bottles, Plastmasas kārbas un kastītes, plastic tray, un packing boxes nozarēs. Tas atrodas Bruntál, Čehija.

 3. TAVSAN

  Turcija

  Uzņēmums TAVSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lokšņu metāls presēšanai nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu kārbas un paplātes, boxes for warehousing and storage, un cold deformation of sheet metal nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. KUKRAS, JSC

  Lietuva

  Uzņēmums KUKRAS, JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Koks - pusfabrikāti, Noliktavu kārbas un paplātes, Imports un eksports - koks, Koks - pusfabrikāti, Noliktavu kārbas un paplātes, Imports un eksports - koks, un pallet nozarēs. Tas atrodas Prienai, Lietuva.

 5. ALU.LOGIC LTD.

  Ungārija

  Uzņēmums ALU.LOGIC LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Kecskemet, Ungārija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RBL PLASTIQUES

  Francija

  Uzņēmums RBL PLASTIQUES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumija un plastmasa - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, plastics thermo-forming, Plastic parts for the automobile industry, Noliktavu kārbas un paplātes, un plastic packaging nozarēs. Tas atrodas Chateaubriant, Francija.

 2. MELFORM BONETTO SRL

  Itālija

  Uzņēmums MELFORM BONETTO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu kārbas un paplātes, isothermal containers for foods, un controlled temperature warehouses and cold-stores nozarēs. Tas atrodas Monasterolo, Itālija.

 3. MEERLOG PACKAGING INDUSTRY TRADING LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums MEERLOG PACKAGING INDUSTRY TRADING LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī mechanical engineering, un Transport frames nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. APPARATE- & BEHÄLTERTECHNIK HELDRUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums APPARATE- & BEHÄLTERTECHNIK HELDRUNGEN GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks nozarēs. Tas atrodas Heldrungen, Vācija.

 5. CROWN RECORDS MANAGEMENT - DUBLIN

  Īrija

  Uzņēmums CROWN RECORDS MANAGEMENT - DUBLIN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu plaukti, Noliktavu kārbas un paplātes, Pārvaldības konsultācijas, Noliktavu plaukti, Noliktavu kārbas un paplātes, un Pārvaldības konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 1. EGEMEN PLASTIK

  Turcija

  Uzņēmums EGEMEN PLASTIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī spaghetti bar, un kitchen items nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CROWN RECORDS MANAGEMENT - BROMLEY-BY-BOW

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CROWN RECORDS MANAGEMENT - BROMLEY-BY-BOW, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Bromley-By-Bow, Apvienotā Karaliste.

 1. CROWN RECORDS MANAGEMENT - FAREHAM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CROWN RECORDS MANAGEMENT - FAREHAM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kopētāji nozarē. Tas darbojas arī Dokumentu reproducēšanas iekārtas birojiem, Noliktavu kārbas un paplātes, Dokumentu reproducēšanas iekārtas birojiem, un Noliktavu kārbas un paplātes nozarēs. Tas atrodas Fareham, Apvienotā Karaliste.

 2. REA PLASNET

  Francija

  Uzņēmums REA PLASNET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu skapji un tvertnes, Noliktavu plaukti, Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu skapji un tvertnes, Noliktavu plaukti, un Noliktavu kārbas un paplātes nozarēs. Tas atrodas Eschbach, Francija.

 3. SSI SCHÄFER

  Beļģija

  Uzņēmums SSI SCHÄFER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Noliktavu rezervuāri, Storage - equipment and systems, Bins with pick opening, un shop and office furniture nozarēs. Tas atrodas Zaventem, Beļģija.

 4. LINNEX UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LINNEX UK LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vertikālās izvietošanas mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Glabāšanas pakalpojumi, Noliktavu plaukti, Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Glabāšanas pakalpojumi, un Noliktavu plaukti nozarēs. Tas atrodas Glenfield, Apvienotā Karaliste.

 5. SAFEBOX-SELFSTORAGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAFEBOX-SELFSTORAGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 6. LAGERRÄUME HAMBURG ODER LAGERRÄUME HAMBURG SABINE OESER

  Vācija

  Uzņēmums LAGERRÄUME HAMBURG ODER LAGERRÄUME HAMBURG SABINE OESER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu īre, un Noliktavu īre nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. POYRAZ OFSET MATBAA VE KUTU

  Turcija

  Uzņēmums POYRAZ OFSET MATBAA VE KUTU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī security drawers, quality certification, fast delivery, un professional quality nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. YUWON PS

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums YUWON PS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sadzīves mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, Storage cabinets, Household articles - plastic, Noliktavu kārbas un paplātes, un plastic articles for household use nozarēs. Tas atrodas Gyeonggido, Dienvidkoreja.

 1. LOODS 038 SELF-STORAGE B.V

  Nīderlande

  Uzņēmums LOODS 038 SELF-STORAGE B.V, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī Glabāšanas pakalpojumi, Noliktavu īre, Glabātavas un muitas noliktavas, Noliktavu loģistika, Glabāšanas pakalpojumi, Noliktavu īre, Glabātavas un muitas noliktavas, un Noliktavu loģistika nozarēs. Tas atrodas Zwolle, Nīderlande.

 2. J. NICKLIN & SONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J. NICKLIN & SONS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka kastes un kārbas nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Iepakojums no koka, Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, un Iepakojums no koka nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 3. DG$PIC

  Ukraina

  Uzņēmums DG$PIC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Gadiach, Ukraina.

 4. ALKOTAS GEPGYARTO KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ALKOTAS GEPGYARTO KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Noliktavu kārbas un paplātes, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, un Noliktavu kārbas un paplātes nozarēs. Tas atrodas Bekes, Ungārija.

 5. SEERDEN INDUSTRIËLE VERPAKKINGEN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums SEERDEN INDUSTRIËLE VERPAKKINGEN B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Noliktavu kārbas un paplātes, un Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Nuenen, Nīderlande.

 6. FUZHOU HIGHPOWER HOME ARTICLES CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums FUZHOU HIGHPOWER HOME ARTICLES CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Fuzhou, Ķīna.

 7. BESPOKE BRITISH BOXES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BESPOKE BRITISH BOXES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Milton Keyens, Apvienotā Karaliste.

 8. TITAN SELF STORAGE POOLE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TITAN SELF STORAGE POOLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Poole, Apvienotā Karaliste.

 9. GUANGZHOU RANBO PACKAGING MANUFACTUER CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUANGZHOU RANBO PACKAGING MANUFACTUER CO.LTD, gadā un darbojas Noliktavu kārbas un paplātes nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 10. GONCZI ES FIA LAKATOSIPARI, KERESKEDELMI ES SZOLGALTATO KFT

  Ungārija

  Uzņēmums GONCZI ES FIA LAKATOSIPARI, KERESKEDELMI ES SZOLGALTATO KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu kārbas un paplātes, un Noliktavu kārbas un paplātes nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.