• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • piekārtas sastatnes

Rezultāti

Piekārtas sastatnes - Imports eksports

 1. SAME SNC BOX PREFABBRICATI NOLEGGIO PONTEGGI

  Itālija

  Uzņēmums SAME SNC BOX PREFABBRICATI NOLEGGIO PONTEGGI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gatavas konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, prefabricated sheds, prefabricated one-piece modules, Piekārtas sastatnes, un hooks nozarēs. Tas atrodas Casoria, Itālija.

 2. GRC SRL

  Itālija

  Uzņēmums GRC SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, electric scaffolding, Piekārtas sastatnes, lifts and hoists for the building trade, un electrical scaffolding rental and sale nozarēs. Tas atrodas San'antimo, Itālija.

 3. RIVOLTA PONTEGGI SRL

  Itālija

  Uzņēmums RIVOLTA PONTEGGI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī erection and dismantling of scaffolding nozarēs. Tas atrodas Comignago, Itālija.

 4. MAQUIGESTIÓN ANDALUZA

  Spānija

  Uzņēmums MAQUIGESTIÓN ANDALUZA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding rental nozarēs. Tas atrodas Jerez De La Frontera-Cádiz, Spānija.

 5. ANDAMIOS TARANTEL

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS TARANTEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī electrical scaffolding rental and sale, un miscellaneous machinery hire nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. STAR TRADE CONSULTING

  Turcija

  Uzņēmums STAR TRADE CONSULTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. ANDAMIOS PAB

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS PAB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding rental, bridges hired and erected, trestles, un traditional scaffolding rental and sale nozarēs. Tas atrodas Serranillos Del Valle, Spānija.

 3. S.C.A. MONTAGGI SNC

  Itālija

  Uzņēmums S.C.A. MONTAGGI SNC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, bridges hired and erected, construction scaffolding rental and erecting, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Ronchi Dei Legionari, Itālija.

 4. FLEXIMONT S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FLEXIMONT S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, thermal insulation, Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, un industrial insulation nozarēs. Tas atrodas Ostrava, Čehija.

 5. PONTEGGI MILANO DI MESSINA DOMENICO

  Itālija

  Uzņēmums PONTEGGI MILANO DI MESSINA DOMENICO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī erection of scaffolding for the building trade, design of scaffolding, un scaffolding nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 1. EUROEDILE SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROEDILE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding, un scaffolding rental nozarēs. Tas atrodas Postioma Di Paese, Itālija.

 2. SOLO ANDAMIO

  Spānija

  Uzņēmums SOLO ANDAMIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, mobile tower hire, bridges hired and erected, Piekārtas sastatnes, un mobile scaffold tower nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 1. GOKCE MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums GOKCE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, scaffolding for the construction industry, cleaning services for the building trade, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. TRACTEL ITALIANA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TRACTEL ITALIANA S.P.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.

 3. ANDAMIOS SA POBLA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS SA POBLA S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtniecība - restaurācija nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, construction scaffolding rental and erecting, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Palma De Mallorca, Spānija.

 4. DI BENEDETTO PONTEGGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DI BENEDETTO PONTEGGI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Piekārtas sastatnes, construction scaffolding rental and erecting, bridges hired and erected, un metal scaffolding nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 5. GENNIPONTEGGI SRLS

  Itālija

  Uzņēmums GENNIPONTEGGI SRLS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viegla metāla sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, mobile bridge rental, erection and dismantling of scaffolding, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 6. GRUPPO PMR

  Itālija

  Uzņēmums GRUPPO PMR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas atrodas Quartu Sant'elena, Itālija.

 7. EURONOLEGGI PONTEGGI

  Itālija

  Uzņēmums EURONOLEGGI PONTEGGI, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Viegla metāla sastatnes, Piekārtas sastatnes, Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Viegla metāla sastatnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Roma (Rm), Itālija.

 8. ACCESUS PLATAFORMAS SUSPENDIDAS

  Spānija

  Uzņēmums ACCESUS PLATAFORMAS SUSPENDIDAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas atrodas Cornellá De Llobregat (barcelona), Spānija.

 1. COMMET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMMET S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Sastatnes un kāpnes, Piekārtas sastatnes, Sastatnes un kāpnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Carbonara Scrivia, Itālija.

 2. K.C. SOCIETA' IN NOME COLLETTIVO DI KAVALIC CLAUDIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums K.C. SOCIETA' IN NOME COLLETTIVO DI KAVALIC CLAUDIO & C., gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla tilti, Piekārtas sastatnes, Metāla tilti, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Muggia, Itālija.

 3. ANGERETTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ANGERETTI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Dormelletto, Itālija.

 4. KAPPA PONTEGGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KAPPA PONTEGGI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Trezzo Sull'adda, Itālija.

 5. C.P.R.

  Itālija

  Uzņēmums C.P.R., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla tilti, Piekārtas sastatnes, Metāla tilti, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 6. EASY SCAFFOLDING

  Spānija

  Uzņēmums EASY SCAFFOLDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī trestles nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 7. TIZETA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TIZETA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Villanova Sull'arda, Itālija.

 8. IMPRESA EDILE CENTRO NOLEGGIO

  Itālija

  Uzņēmums IMPRESA EDILE CENTRO NOLEGGIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

 9. N.P.L. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums N.P.L. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Marcon, Itālija.

 10. IMMOBILIARE MONTE CERVINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IMMOBILIARE MONTE CERVINO S.R.L., gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Brugherio, Itālija.