• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • piekārtas sastatnes

Rezultāti

Piekārtas sastatnes - Imports eksports

 1. SAME SNC BOX PREFABBRICATI NOLEGGIO PONTEGGI

  Itālija

  Uzņēmums SAME SNC BOX PREFABBRICATI NOLEGGIO PONTEGGI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gatavas konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, prefabricated sheds, prefabricated one-piece modules, Piekārtas sastatnes, un hooks nozarēs. Tas atrodas Casoria, Itālija.

 2. MAQUIGESTIÓN ANDALUZA

  Spānija

  Uzņēmums MAQUIGESTIÓN ANDALUZA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding rental nozarēs. Tas atrodas Jerez De La Frontera-Cádiz, Spānija.

 3. ANDAMIOS TARANTEL

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS TARANTEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī electrical scaffolding rental and sale, un miscellaneous machinery hire nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 4. S.C.A. MONTAGGI SNC

  Itālija

  Uzņēmums S.C.A. MONTAGGI SNC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, bridges hired and erected, construction scaffolding rental and erecting, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Ronchi Dei Legionari, Itālija.

 5. EUROEDILE SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROEDILE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding, un scaffolding rental nozarēs. Tas atrodas Postioma Di Paese, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TRACTEL ITALIANA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TRACTEL ITALIANA S.P.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.

 2. ANDAMIOS PAB

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS PAB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding rental, bridges hired and erected, trestles, un traditional scaffolding rental and sale nozarēs. Tas atrodas Serranillos Del Valle, Spānija.

 3. PONTEGGI MILANO DI MESSINA DOMENICO

  Itālija

  Uzņēmums PONTEGGI MILANO DI MESSINA DOMENICO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī erection of scaffolding for the building trade, design of scaffolding, un scaffolding nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. FLEXIMONT S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FLEXIMONT S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, thermal insulation, Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, un industrial insulation nozarēs. Tas atrodas Ostrava, Čehija.

 5. STAR TRADE CONSULTING

  Turcija

  Uzņēmums STAR TRADE CONSULTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. GRUPPO PMR

  Itālija

  Uzņēmums GRUPPO PMR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas atrodas Quartu Sant'elena, Itālija.

 2. EURONOLEGGI PONTEGGI

  Itālija

  Uzņēmums EURONOLEGGI PONTEGGI, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Viegla metāla sastatnes, Piekārtas sastatnes, Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Viegla metāla sastatnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Roma (Rm), Itālija.

 1. ANDAMIOS SA POBLA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS SA POBLA S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtniecība - restaurācija nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, construction scaffolding rental and erecting, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Palma De Mallorca, Spānija.

 2. GOKCE MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums GOKCE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, scaffolding for the construction industry, cleaning services for the building trade, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. GENNIPONTEGGI SRLS

  Itālija

  Uzņēmums GENNIPONTEGGI SRLS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viegla metāla sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, mobile bridge rental, erection and dismantling of scaffolding, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 4. DI BENEDETTO PONTEGGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DI BENEDETTO PONTEGGI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Piekārtas sastatnes, construction scaffolding rental and erecting, bridges hired and erected, un metal scaffolding nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 5. SOLO ANDAMIO

  Spānija

  Uzņēmums SOLO ANDAMIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, mobile tower hire, bridges hired and erected, Piekārtas sastatnes, un mobile scaffold tower nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. ACCESUS PLATAFORMAS SUSPENDIDAS

  Spānija

  Uzņēmums ACCESUS PLATAFORMAS SUSPENDIDAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas atrodas Cornellá De Llobregat (barcelona), Spānija.

 7. COSMOS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COSMOS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Albese Con Cassano, Itālija.

 8. PONTEGGI EUROTEMPO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PONTEGGI EUROTEMPO S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.

 1. TAVECCHIO - O.M.T. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TAVECCHIO - O.M.T. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Erba, Itālija.

 2. KAPPA PONTEGGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KAPPA PONTEGGI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Trezzo Sull'adda, Itālija.

 3. K.C. SOCIETA' IN NOME COLLETTIVO DI KAVALIC CLAUDIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums K.C. SOCIETA' IN NOME COLLETTIVO DI KAVALIC CLAUDIO & C., gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla tilti, Piekārtas sastatnes, Metāla tilti, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Muggia, Itālija.

 4. EDIL 73 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EDIL 73 S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sastatnes un kāpnes, Piekārtas sastatnes, Sastatnes un kāpnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Sassuolo, Itālija.

 5. IMPRESA EDILE CENTRO NOLEGGIO

  Itālija

  Uzņēmums IMPRESA EDILE CENTRO NOLEGGIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

 6. PIEMONTE PONTEGGI SOC. COOP.

  Itālija

  Uzņēmums PIEMONTE PONTEGGI SOC. COOP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Alessandria, Itālija.

 7. COMMET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMMET S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Sastatnes un kāpnes, Piekārtas sastatnes, Sastatnes un kāpnes, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Carbonara Scrivia, Itālija.

 8. ANT GROUP

  Turcija

  Uzņēmums ANT GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekārtas sastatnes nozarē. Tas darbojas arī tube scaffolding, un stainless steel doors nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 9. ARCURI PONTEGGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARCURI PONTEGGI S.R.L., gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Izbīdāmas sastatnes, Piekārtas sastatnes, un Izbīdāmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Lurate Caccivio, Itālija.

 10. MONTAGAS SL

  Spānija

  Uzņēmums MONTAGAS SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Piekārtas sastatnes, un Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gijon, Spānija.