• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pieslīpēšana - darbgaldi

Rezultāti

Pieslīpēšana - darbgaldi - Imports eksports

 1. FLP MICROFINISHING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLP MICROFINISHING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, Micro machining, Machine building, systems service, Pieslīpēšana - darbgaldi, Fine grinding machines, Two-disc fine grinding machines, Contract flat lapping, un Lapping discs nozarēs. Tas atrodas Zörbig, Vācija.

 2. DINCER MAKINE MÜHENDISLIK

  Turcija

  Uzņēmums DINCER MAKINE MÜHENDISLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī paper and cardboard folding machines, Pre-folder for printing, gluers for paper and cardboard, un continuous form gluers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. BIERTHER SUBMIKRON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BIERTHER SUBMIKRON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Polishing powder, Polishing discs, metrology, un Diamond powder nozarēs. Tas atrodas Bretzenheim, Vācija.

 4. PERFECBORE AG

  Šveice

  Uzņēmums PERFECBORE AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Port, Šveice.

 5. STÄHLI LÄPP-TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STÄHLI LÄPP-TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Weil im Schönbuch, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GRENOBLE RODAGE INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums GRENOBLE RODAGE INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Rives, Francija.

 2. LISKA RECTIFICATION

  Francija

  Uzņēmums LISKA RECTIFICATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, grinding, cnc rectifiers, metal lapping, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Montesson, Francija.

 3. COPIER BEVELMACHINES

  Nīderlande

  Uzņēmums COPIER BEVELMACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī chamfering machines, pipe bending machines, pipe bending, un Welders nozarēs. Tas atrodas Giessen, Nīderlande.

 4. STAHLI

  Francija

  Uzņēmums STAHLI, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī surface grinders, un cylinder grinder nozarēs. Tas atrodas Saint Paul En Jarez, Francija.

 5. PALMECA

  Francija

  Uzņēmums PALMECA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, polishing, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Metals - machining, un gravelling nozarēs. Tas atrodas Eaubonne, Francija.

 1. MELCHIORRE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MELCHIORRE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plakanslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, Precizitātes mehānika, Metālapstrādes darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, Precizitātes mehānika, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bollate, Itālija.

 2. NANO ABRASIVES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NANO ABRASIVES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī metal polishing, un abrasive and polishing products nozarēs. Tas atrodas Harbke, Vācija.

 1. MICRO ABRASIVES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MICRO ABRASIVES GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Steinenbronn, Vācija.

 2. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums KOVO KÖRNER S.R.O., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Kuģniecība - mašīnbūve, Pieslīpēšana - darbgaldi, Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Kuģniecība - mašīnbūve, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Šumperk, Čehija.

 3. PRECISION SURFACING SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PRECISION SURFACING SOLUTIONS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī microsharpening, polishing, tool changer, un round grinding nozarēs. Tas atrodas Rendsburg, Vācija.

 4. STÄHLI LÄPP TECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums STÄHLI LÄPP TECHNIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Pieterlen, Šveice.

 5. LAPMASTER WOLTERS

  Vācija

  Uzņēmums LAPMASTER WOLTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, un Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Rendsburg, Vācija.

 6. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOTZIAN-KIRCH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabīgie abrazīvi nozarē. Tas darbojas arī Pulēšana - materiāli, Asināšana - darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, Pulēšana - materiāli, Asināšana - darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bergisch Gladbach, Vācija.

 7. NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī precision polishers and smoothers for metalworking, un sanders nozarēs. Tas atrodas Gondomar, Portugāle.

 8. DAMEC SRL

  Itālija

  Uzņēmums DAMEC SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pieslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī abrasive stones nozarēs. Tas atrodas Nerviano, Itālija.

 1. EFFECIEMME ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums EFFECIEMME ( S.N.C. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, Pulēšana - darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, un Pulēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bernareggio, Itālija.

 2. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COSTA LEVIGATRICI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, Pulēšana - darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, un Pulēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 3. FEMI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FEMI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zāģēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru, Pieslīpēšana - darbgaldi, Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Castel Guelfo Di Bologna, Itālija.

 4. FIAR DUE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FIAR DUE S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, Pulēšana - darbgaldi, Pieslīpēšana - darbgaldi, un Pulēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Pasiano Di Pordenone, Itālija.

 5. BOGNÁR OTTÓ EGYÉNI VÁLLALKOZÓ

  Ungārija

  Uzņēmums BOGNÁR OTTÓ EGYÉNI VÁLLALKOZÓ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Györ, Ungārija.

 6. LVD LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LVD LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Banbury, Apvienotā Karaliste.

 7. WYTWARZANIE SEGMENTOW SCIERNYCH KRZEMEX G W GUSTYNSCY SPOLKA JAWNA

  Polija

  Uzņēmums WYTWARZANIE SEGMENTOW SCIERNYCH KRZEMEX G W GUSTYNSCY SPOLKA JAWNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pieslīpēšana - darbgaldi, un Pieslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Zywiec, Polija.

 8. MINAVER S.A.S.

  Itālija

 9. ZOF MAURIZIO & C.

  Itālija

 10. RIABIZ GIANFRANCO & C. S.N.C.

  Itālija

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas