• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasas presēšanas darbgaldi

Rezultāti

Plastmasas presēšanas darbgaldi - Imports eksports

 1. ME.RO. SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Me.Ro. makes surface treatment systems (corona treatment, plasma treatment) and induction sealing systems (cap sealing). The plasma treatment system is used to make plastic film suited to printing and laminating processes. For certain materials, the plasma treatment system provides advantages over corona treatment. The cap sealing system is used in the bottling industry to seal recipients after filling.

 2. MATRICERÍA INVIR

  Spānija

  Uzņēmums MATRICERÍA INVIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Precīzās veidnes, Veidnes plastmasai un gumijai, Precīzās veidnes, metal milling, un tool manufacturing nozarēs. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 3. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, Precīzās veidnes, tool manufacturing, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Precīzās veidnes, un Mould design and manufacturing nozarēs. Tas atrodas Marinha Grande, Portugāle.

 4. AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE

  Itālija

  Uzņēmums AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī plants, machinery and equipment for the plastics industry nozarēs. Tas atrodas Garbagnate Milanese, Itālija.

 5. PERFORATION MACHINERY LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PERFORATION MACHINERY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Bradford, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS

  Itālija

  Uzņēmums GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības ēkas un vietas - projektēšana, thermoforming lines, industrial systems, Rūpniecības ēkas un vietas - projektēšana, un Machine maintenance nozarēs. Tas atrodas Casnigo, Itālija.

 2. INDUSTRIAS MICAL

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS MICAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, Formas un veidnes, mazak cast items, Metālu liešanas veidnes, un Formas un veidnes nozarēs. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 3. EXTREMPLAST BT.

  Ungārija

  Uzņēmums EXTREMPLAST BT., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas atliešana ar spiedienu nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, Iepakojumu otrreizējā pārstrāde, Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Iepakojumu otrreizējā pārstrāde, un Plastmasas štancēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Székesfehérvár, Ungārija.

 4. KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Griešanas darbgaldi, moulds for the confectionery industry, un extruders for the food industry nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 5. ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Putugumija un putuplasts, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Neumarkt I.d.opf, Vācija.

 1. MATRICERÍA ROYAN, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MATRICERÍA ROYAN, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Dies and moulds, punching matrices, template preparation machines, un polyester matrices nozarēs. Tas atrodas Denia, Spānija.

 2. PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Oliveira De Azeméis, Portugāle.

 1. EXROTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EXROTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Tērauda un metālu formēšana, brioche moulds, tool manufacturing, Metālapstrādes darbgaldi, un Tērauda un metālu formēšana nozarēs. Tas atrodas Neuhaus-Schierschnitz, Vācija.

 2. SALAPLAST KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums SALAPLAST KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Szeged, Ungārija.

 3. GRUBER A/S

  Dānija

  Uzņēmums GRUBER A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Haderslev, Dānija.

 4. INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM)

  Portugāle

  Uzņēmums INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī design of moulds for plastics, mould design, packaging mould design, un mould building nozarēs. Tas atrodas Porto De Mós, Portugāle.

 5. TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lokšņu metāls presēšanai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, Putugumija un putuplasts, Hidrauliskie reduktori, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Putugumija un putuplasts, Hidrauliskie reduktori, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gauting, Vācija.

 6. HÄRING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HÄRING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Putugumija un putuplasts, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Eslarn, Vācija.

 7. HANS MEYER

  Vācija

  Uzņēmums HANS MEYER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Putugumija un putuplasts, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Putugumija un putuplasts, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Burgthann, Vācija.

 8. RUDOLF GEITZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RUDOLF GEITZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metalurģija - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lokšņu metāls presēšanai, Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Lokšņu metāls presēšanai, Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Dinkelsbühl, Vācija.

 1. KUNSTSTOFFTECHNIK SCHERER & TRIER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KUNSTSTOFFTECHNIK SCHERER & TRIER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Putugumija un putuplasts, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Putugumija un putuplasts, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Michelau i.OFr, Vācija.

 2. EMQTEC AG

  Vācija

  Uzņēmums EMQTEC AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Putugumija un putuplasts, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 3. WALTER ZINK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALTER ZINK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Putugumija un putuplasts, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Putugumija un putuplasts, un Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Jettingen-Scheppach, Vācija.

 4. VF VERPACKUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VF VERPACKUNGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sulzberg, Vācija.

 5. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarēs. Tas atrodas Winhöring, Vācija.

 6. WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Lokšņu metāls presēšanai, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, un Lokšņu metāls presēšanai nozarēs. Tas atrodas Marktheidenfeld, Vācija.

 7. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRITSCH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Welden, Vācija.

 8. FRIEDRICH WEIßBARTH & SOHN GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDRICH WEIßBARTH & SOHN GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Putugumija un putuplasts, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kaufbeuren, Vācija.

 9. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Putugumija un putuplasts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Putugumija un putuplasts, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Niederwinkling, Vācija.

 10. SETFORGE GAUVIN SA

  Francija

  Uzņēmums SETFORGE GAUVIN SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana, Plastmasas presēšanas darbgaldi, drop-forging, Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana, Plastmasas presēšanas darbgaldi, un forging nozarēs. Tas atrodas La Monnerie Le Montel, Francija.