• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpniecības konteineri

Rezultāti

Rūpniecības konteineri - Imports eksports

 1. MERCURY CONTAINER TRADING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MERCURY CONTAINER TRADING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Berne, Vācija.

 3. UNITAINER TRADING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums UNITAINER TRADING GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Montabaur, Vācija.

 5. ALFA PLASTIK, A.S.

  Čehija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALFA PLASTIK, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas kastes nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas kārbas un kastītes, Rūpniecības konteineri, Noliktavu kārbas un paplātes, plastic containers, stackable containers for pallets, plastic bottles, Plastmasas kārbas un kastītes, plastic tray, un packing boxes nozarēs. Tas atrodas Bruntál, Čehija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VARIEL, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums VARIEL, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauda un metālu pārstrāde, Rūpniecības konteineri, Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauda un metālu pārstrāde, un Rūpniecības konteineri nozarēs. Tas atrodas Zruc Nad Sázavou , Čehija.

 2. CONRO CONTAINER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONRO CONTAINER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Seevetal, Vācija.

 3. ABSETZMULDEN24.DE

  Vācija

  Uzņēmums ABSETZMULDEN24.DE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Leiblfing, Vācija.

 4. CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE

  Vācija

  Uzņēmums CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Salzwedel, Vācija.

 5. THIELMANN UCON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THIELMANN UCON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī containers for hazardous goods, pressure tanks, un tanks nozarēs. Tas atrodas Hausach, Vācija.

 1. BULLBOX

  Spānija

  Uzņēmums BULLBOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumi konteineros, Jūras pārvadājumi konteineros, un containers nozarēs. Tas atrodas Llanera, Spānija.

 2. GD-CON S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums GD-CON S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Hlohovec, Slovākija.

 1. ZEITRAUMMODULE UG

  Vācija

  Uzņēmums ZEITRAUMMODULE UG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla mucas un kannas nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Pagaidu būdiņas un angāri būvlaukumos, Konteineru pārvadājumu sistēmas, Rūpniecības konteineri, Metāla konteineri, Pagaidu būdiņas un angāri būvlaukumos, Konteineru pārvadājumu sistēmas, un Rūpniecības konteineri nozarēs. Tas atrodas Tuntenhausen, Vācija.

 2. POLYCUBE SRL

  Itālija

  Uzņēmums POLYCUBE SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Stacking bins, net containers for industry, un Metal stacking bins nozarēs. Tas atrodas Poppi, Itālija.

 3. MELFORM

  Itālija

  Uzņēmums MELFORM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Monasterolo, Itālija.

 4. KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vācija

  Uzņēmums KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Nordwestuckermark, Vācija.

 5. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MORANDIN CONTENITORI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Pašizgāzēji, Metāla konteineri, containers with openable bottoms, un Pašizgāzēji nozarēs. Tas atrodas Santa Lucia Di Piave, Itālija.

 6. PROSPER STAR EUROPE

  Vācija

  Uzņēmums PROSPER STAR EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Brokstedt, Vācija.

 7. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības konteineri, Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Storage silos, Rūpniecības konteineri, silos, un Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Meckenbeuren, Vācija.

 8. MOBILBOX AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MOBILBOX AUSTRIA GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Münchendorf, Austrija.

 1. TTC LOGISTIC SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TTC LOGISTIC SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Komercserviss, design and engineering practice, customised product design and manufacturing, un Komercserviss nozarēs. Tas atrodas Sanitz, Vācija.

 2. CARU CONTAINERS BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums CARU CONTAINERS BELGIUM, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, containers, containers, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 3. PROMENS FRANCE

  Francija

  Uzņēmums PROMENS FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Storage containers, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Medical storage, un storage solutions nozarēs. Tas atrodas Montoir De Bretagne, Francija.

 4. CONTAINER BOUW BUDE

  Beļģija

  Uzņēmums CONTAINER BOUW BUDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Rūpniecības konteineri, containers for warehousing and storage, Metāla konteineri, Rūpniecības konteineri, un waste collection containers nozarēs. Tas atrodas Rotem, Beļģija.

 5. BUDE

  Beļģija

  Uzņēmums BUDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Konteineru termināļi, Rūpniecības konteineri, waste collection containers, Konteineru termināļi, Rūpniecības konteineri, un moulds for glass containers nozarēs. Tas atrodas Dilsen, Beļģija.

 6. CONTAINERAMA

  Francija

  Uzņēmums CONTAINERAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī refrigerated containers for storage, un special containers for storage nozarēs. Tas atrodas Chasse Sur Rhône, Francija.

 7. CHATARRAS HERMANOS MARQUINA

  Spānija

  Uzņēmums CHATARRAS HERMANOS MARQUINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības konteineri, waste management, Vehicle demolition, Rūpniecības konteineri, un Scrap iron nozarēs. Tas atrodas Huesca, Spānija.

 8. CONTAINERCHAIN

  Vācija

  Uzņēmums CONTAINERCHAIN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 9. CLIJSTERS

  Beļģija

  Uzņēmums CLIJSTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu kastes un konteineri, Rūpniecības konteineri, Metāla konteineri, Atkritumu kastes un konteineri, Rūpniecības konteineri, containers for warehousing and storage, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Dilsen-Stokkem, Beļģija.

 10. SUMAL

  Spānija

  Uzņēmums SUMAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Metāla konteineri, un customised metal containers nozarēs. Tas atrodas Rubi, Spānija.