• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi

Rezultāti

Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi - Imports eksports

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RI.VE.MAC. SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, un Sewing machines for leather nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 2. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugāle

  Uzņēmums JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Sewing machines for textiles nozarēs. Tas atrodas Barcelos, Portugāle.

 3. CRISAFULLI PACKING SRL

  Itālija

  Uzņēmums CRISAFULLI PACKING SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Canicattini Bagni, Itālija.

 4. RDF GROUP LLC

  Rusija

  Uzņēmums RDF GROUP LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Manekeni nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Mācību līdzekļi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Mācību līdzekļi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un tailoring accessory nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 5. BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī spark erosion nozarēs. Tas atrodas Trofa, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Esparreguera-Barcelona, Spānija.

 2. RILMAN LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums RILMAN LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 3. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  Itālija

  Uzņēmums RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī accessories for sewing machines, industrial sewing machine service, sewing machine repairs, un sewing machine replacements nozarēs. Tas atrodas Casarano, Itālija.

 4. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Beļģija

  Uzņēmums HDB SOLUTIONS + BE0718851855, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī wholesale industrial technical articles, automatic and manual stapling machines for leather goods, industrial sewing machine service, un industrial sewing machines nozarēs. Tas atrodas Izegem, Beļģija.

 5. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Vācija

  Uzņēmums NÄHTECHNIK STOPPER GBR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Rottenburg, Vācija.

 1. FROMAC SRL

  Itālija

  Uzņēmums FROMAC SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī sewing machines for leather goods, un industrial sewing machines nozarēs. Tas atrodas Tricesimo, Itālija.

 2. MACHINEHANDEL BOS

  Beļģija

  Uzņēmums MACHINEHANDEL BOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī professional ironer, flat irons, staplers, un sewing machine repairs nozarēs. Tas atrodas Destelbergen, Beļģija.

 1. HELION SARL

  Francija

  Uzņēmums HELION SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mājas šujmašīnas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mājas šujmašīnas, un Sewing machines for leather nozarēs. Tas atrodas Sainte Magnance, Francija.

 2. BEFRAKO

  Beļģija

  Uzņēmums BEFRAKO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Mājas šujmašīnas, craft sewing machines, wholesale of sewing machines, un sewing machine for household use nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.

 3. A COSER

  Spānija

  Uzņēmums A COSER, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Mājas šujmašīnas, Izšūšanas iekārtas un piederumi, sewing machine repairs, un accessories for sewing machines nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Nīderlande

  Uzņēmums GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī industrial sewing machines, professional sewing machines, sewing machines, un Sewing machines for leather nozarēs. Tas atrodas Haarlem, Nīderlande.

 5. BO-MA, BOJANA NOVAK S.P.

  Slovēnija

  Uzņēmums BO-MA, BOJANA NOVAK S.P., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājas šujmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Imports-eksports - aģenti, Izplatīšana mazumtirdzniecībā, Mājas gludekļi un bikšu preses, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Imports-eksports - aģenti, Izplatīšana mazumtirdzniecībā, Mājas gludekļi un bikšu preses, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Maribor, Slovēnija.

 6. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Vācija

  Uzņēmums CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Kaiserslautern, Vācija.

 7. F.LLI FOGGIATO SRL

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI FOGGIATO SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, accessories for sewing machines, sewing machine dealers, un wholesale of sewing machines nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 8. COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī cutting and sewing machines nozarēs. Tas atrodas Bury, Apvienotā Karaliste.

 1. EURO MERCERIE

  Beļģija

  Uzņēmums EURO MERCERIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī zip fasteners, textile re-reelers, un meters nozarēs. Tas atrodas Alken, Beļģija.

 2. SEW ESSENTIAL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SEW ESSENTIAL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Marquis Drive, Apvienotā Karaliste.

 3. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Oberhaching, Vācija.

 4. TMAC

  Francija

  Uzņēmums TMAC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VAELLA MASCHINEN SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 6. BARONE TERESA

  Itālija

  Uzņēmums BARONE TERESA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājas šujmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, sewing machines, embroidery machines, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un punch cutters nozarēs. Tas atrodas Avellino, Itālija.

 7. AMIGTEX OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums AMIGTEX OÜ, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 8. RIMGM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RIMGM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, ironer, un steam wand nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 9. ANC, INH. WIM HEINRICHS

  Vācija

  Uzņēmums ANC, INH. WIM HEINRICHS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Mājsaimniecības ierīces - mazas, Mājas šujmašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Mājsaimniecības ierīces - mazas, un Mājas šujmašīnas nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 10. W. LANGE GROSS- & EINZELHANDEL

  Vācija

  Uzņēmums W. LANGE GROSS- & EINZELHANDEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

6554 Uzņēmumi