• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • refrižeratori

Rezultāti

Refrižeratori - Imports eksports

 1. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Taizeme

  Verified by europages badge

  At GG Group Thai, we pride ourselves on delivering gases that surpass industry standards, meticulously engineered to offer an unparalleled trifecta of efficiency, performance, and unwavering reliability. Our commitment lies in ensuring that your refrigeration systems not only endure but excel, even in the harshest operational environments. Reliability Crafted to Perfection: Rely on us to be the backbone of your operations. Our unwavering dedication and a robust supply chain guarantee seamless and punctual deliveries, eliminating any possibility of disruptions in meeting your refrigerant requirements. With GG Group Thai, you gain access to the pinnacle of refrigeration technology, empowering your systems to function at their zenith, delivering peak efficiency, and maintaining an icy cool demeanor precisely when it matters most. What sets us apart is not just our superior gases, but our unyielding commitment to providing you with reliability that transcends expectations. Our products: HFC refrigerants, HC refrigerants, HFO refrigerants, CFC refrigerants, Helium gas, HCFC refrigerants, MAPP gas, refrigerant spare parts and refrigerant iso tank. Partner with us at Global Gases Group (Thailand) Co., LTD, and witness firsthand how our dedication transforms the way you approach refrigeration solutions, ensuring your systems stay frosty, resilient, and always at their best.

 2. LANDIG + LAVA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LANDIG + LAVA GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Bad Saulgau, Vācija.

 3. UWE ELECTRONIC GMBH HANS BURKHARTSMAIER

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums UWE ELECTRONIC GMBH HANS BURKHARTSMAIER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Unterhaching, Vācija.

 4. THÜMAG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THÜMAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī Multiple circuit coolers, heat pumps, Spindle coolers, Process refrigeration units, Coolers for polishing compounds, 9L, Coolers for polishing compounds, 30L, Industrial cooling plants, Refrigeration technology (refrigeration machines and systems), un Refrigeration machines and systems for industry nozarēs. Tas atrodas Döbritschen, Vācija.

 5. VAUST KÜHLTECHNIK GBR

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VAUST KÜHLTECHNIK GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Weilmünster, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SCHNEIDER MEDICAL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHNEIDER MEDICAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī Labsajūta un formas atgūšana, Cooling logistics, Ice packs, Face masks, Cold chain, Medical compresses, Powder compresses, Gel compresses, un Heat cushions nozarēs. Tas atrodas Rheinau, Vācija.

 2. TECHNOTRANS SE

  Vācija

  Uzņēmums TECHNOTRANS SE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī Industrial refrigerated installations, un industrial refrigeration plant and equipment nozarēs. Tas atrodas Sassenberg, Vācija.

 3. S2000 COMMERCIAL KITCHEN AND REFRIGERATION

  Turcija

  Uzņēmums S2000 COMMERCIAL KITCHEN AND REFRIGERATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī industrial kitchens, un cold rooms, cooling systems nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. PARS SOGUTMA

  Turcija

  Uzņēmums PARS SOGUTMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, Refrižeratori, un refrigerated pastry counter nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Refrižeratori, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Sausie gaisa dzesētāji, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Refrižeratori, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Sivas, Turcija.

 1. LABOR- UND REINRAUMTECHNIK ARNSDORF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LABOR- UND REINRAUMTECHNIK ARNSDORF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī cryostats, Plastics manufacturing, thermostats, un trolleys for laboratories nozarēs. Tas atrodas Arnsdorf, Vācija.

 2. ENTEK SOGUTMA / ENTEK REFRIGERATION

  Turcija

  Uzņēmums ENTEK SOGUTMA / ENTEK REFRIGERATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī refrigerated pastry counter, Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes, un refrigerated cabinets for cakes and pastries nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. HORTON EUROPE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HORTON EUROPE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Refrižeratori, Rūpnieciskie ventilatori, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Refrižeratori, intercooler, un Rūpnieciskie ventilatori nozarēs. Tas atrodas Schweinfurt, Vācija.

 2. KREUTZTRÄGER KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KREUTZTRÄGER KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 3. BALLING KÜHLANLAGEN INH. WALTRAUD BALLING-BONGERS

  Vācija

  Uzņēmums BALLING KÜHLANLAGEN INH. WALTRAUD BALLING-BONGERS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Burladingen, Vācija.

 4. FRIMONDO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRIMONDO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 5. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās apkures sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, Karotes, dakšiņas un naži, Refrižeratori, Karotes, dakšiņas un naži, un cleaning trolleys nozarēs. Tas atrodas Karatay, Turcija.

 6. BOXCOLD ROMÂNIA

  Rumānija

  Uzņēmums BOXCOLD ROMÂNIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 7. ERNST WINNINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ERNST WINNINGER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Regau, Austrija.

 8. OSELECTION

  Spānija

  Uzņēmums OSELECTION, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī household appliance, telephony, un photography nozarēs. Tas atrodas Revilla De Camargo, Spānija.

 1. DNS TEKNIK IC VE DIS TICARET LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums DNS TEKNIK IC VE DIS TICARET LTD.STI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for the production of chewing gum nozarēs. Tas atrodas Turgutlu, Turcija.

 2. CBR FOOD TECHNIC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CBR FOOD TECHNIC GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Karft, Vācija.

 3. IBH INGENIEURBÜRO HARM ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IBH INGENIEURBÜRO HARM ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko pētījumu iestādes, motors and starting, marine engine maintenance, boat building, un Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Norderstedt, Vācija.

 4. BEIJER REFRIGERATION, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums BEIJER REFRIGERATION, UAB, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Kompresori, Kondensatori, Refrižeratori, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Kompresori, Kondensatori, un Refrižeratori nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 5. ACT COMMODITIES

  Nīderlande

  Uzņēmums ACT COMMODITIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērtspapīru un preču biržas nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, fuel, Refrižeratori, oil, un biofuels nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 6. INTERCOM DEEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTERCOM DEEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, cold stores, industrial cold rooms, Refrižeratori, un Climatic chambers nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 7. DAKY TEKNOLOJI OTOMASYON SAN TIC A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DAKY TEKNOLOJI OTOMASYON SAN TIC A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī refrigerated pastry counter, un bread counters nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. JACINTO REDONDO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums JACINTO REDONDO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas atrodas Plasencia, Spānija.

 9. ENERGYST RENTAL SOLUTIONS

  Nīderlande

  Uzņēmums ENERGYST RENTAL SOLUTIONS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Elektroģenerējošās sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, cogeneration units, Refrižeratori, un industrial cooling nozarēs. Tas atrodas Breda, Nīderlande.

 10. TIARADEVELOPMENT

  Slovākija

  Uzņēmums TIARADEVELOPMENT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Refrižeratori nozarē. Tas darbojas arī final coolants nozarēs. Tas atrodas Košice, Slovākija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Refrižeratori - Imports eksports

Rezultātu skaits

124 Uzņēmumi