• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rotācijas dobspiedums - iekārtas

Rezultāti

Rotācijas dobspiedums - iekārtas - Imports eksports

 1. CO.FO.ME.GRA. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.FO.ME.GRA. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rotācijas dobspiedums - iekārtas, Tipogrāfijas iespiedburti, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, un Tipogrāfijas iespiedburti nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas, Metālu gravēšanas darbgaldi, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas, Metālu gravēšanas darbgaldi, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Sulz-Röthis, Austrija.

 3. U-TECH MACHINERY CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums U-TECH MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī humidity, gravity, ph, conductivity and viscosity measuring instruments nozarēs. Tas atrodas Taichung City, Taivāna.

 4. INDIGITAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INDIGITAL S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tipogrāfijas iespiedburti, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, Tipogrāfijas iespiedburti, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paderno Dugnano, Itālija.

 5. YUBO INTERNATIONAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums YUBO INTERNATIONAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - rūpnieciskas iesaiņošanas iekārtas, un Pārtikas produkti - rūpnieciskas iesaiņošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Yuncheng, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MORGANA SYSTEMS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MORGANA SYSTEMS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rotācijas dobspiedums - iekārtas, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Milton Keynes, Apvienotā Karaliste.

 2. WATKISS AUTOMATION LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WATKISS AUTOMATION LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rotācijas dobspiedums - iekārtas, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sandy, Apvienotā Karaliste.

 3. PIGATO MACCHINE GRAFICHE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PIGATO MACCHINE GRAFICHE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tipogrāfijas iespiedburti, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, Tipogrāfijas iespiedburti, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sarcedo, Itālija.

 4. SAGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SAGI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tipogrāfijas iespiedburti, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, Tipogrāfijas iespiedburti, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Emilia, Itālija.

 5. TECNOGRAVURA - GRAVURAS METALICAS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums TECNOGRAVURA - GRAVURAS METALICAS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rotācijas dobspiedums - iekārtas, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Gaia, Portugāle.

 1. F.M.I. FINANCIAL MERCURY INTERNATIONAL S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums F.M.I. FINANCIAL MERCURY INTERNATIONAL S.P.A., gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tipogrāfijas iespiedburti, Rotācijas dobspiedums - iekārtas, Tipogrāfijas iespiedburti, un Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarēs. Tas atrodas PIOLTELLO, Itālija.

 2. VK ENGINEERS INDIA

  Indija

  Uzņēmums VK ENGINEERS INDIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rotācijas dobspiedums - iekārtas nozarē. Tas atrodas Ahmedabad, Indija.

 1. ETIPOL A/S

  Dānija

 2. MULTIDEA

  Itālija

 3. MACCHINE GRAFICHE BERNARDI S.R.L.

  Itālija

 4. ELLEGI S.A.S.

  Itālija

 5. TALLERES DUAL S.L.

  Spānija

 6. GEORG FISCHER GMBH & CO KG

  Austrija

 7. TECNICOS DE PREIMPRESION Y ASOCIADOS S.L.

  Spānija

 8. MILLER GRAPHICS BEAUVAIS

  Francija

 1. 4 IMAGES

  Francija

 2. SVOBODA PRESS S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SVOBODA PRESS S.R.O., gadā un darbojas Ofseta drukas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rotācijas dobspiede, Drukāšana, Drukāšana - ofsets, Rotācijas dobspiede, Drukāšana, un Drukāšana - ofsets nozarēs. Tas atrodas Praha 10, Čehija.

 3. SALOI, SPOL. S R.O.

  Čehija

 4. CHARLIE, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CHARLIE, S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Rotācijas dobspiede nozarē. Tas darbojas arī Ofseta drukas iekārtas, un Ofseta drukas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Horovice, Čehija.

 5. POLYGRAFICKÉ STROJE S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums POLYGRAFICKÉ STROJE S.R.O., gadā un darbojas Rotācijas dobspiede nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Ofseta drukas iekārtas, Iespiedmašīnas, un Ofseta drukas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Praha 4, Čehija.

 6. AVA GROUP GMBH

  Vācija

  Kā AVA Group GMBH, mūsu tuvākais profesionālais biznesa partneris jūsu projektiem, kas tiks veikti visā pasaulē, sniegs jums atbalstu Mūsu partneri Projektēšanas un pēcpārdošanas atbalsts: Led ekrāns, integrēta sistēma, Digital Signage, Sound & Light sistēmas Kopš 1976. gada. Galvenais: Vācija, Turcija, ASV Mūsu partneri / izplatītāji: Vācija, Francija, Itālija, Holande, Spānija, Beļģija, Serbija, Horvātija, Maķedonija un visas pasaules Ko mēs piedāvājam; > Konferenču zāle > Sapulču zāle > Stadions > Koncerta zona > Pasākuma zona > Ielu reklāma > Reklāmas laukumi Mūsu pakalpojums; > Mūsu pašu produkcija > Vairumtirdzniecība un projekts > Krājumi > Īpaši iestudējumi > Dizaina atbalsts > Projekta izveide Jūsu priekšrocības; > Mazi un lieli pasūtījumi > Ļoti laba cenas / veiktspējas attiecība > Ātra pasūtījumu apstrāde > Starptautiskās piegādes > Lai projektu izstrādātu izplatītājs jūsu valstī > Eiropa Inženierzinātnes, ražošana un Turcija > Tehniskais dienests jūsu reģionā > Atbalsts līdz montāžas beigām > Pēcpārdošanas atbalsts > Eiropas Mūsu stiprās puses; > Ātra ražošana > Daudzu gadu pieredze > Profesionālā komanda (visā pasaulē) > Uz kvalitāti balstīta lietojumprogramma > Attēlu un materiālu kvalitāte > Piegāde laikā

  Visi produkti priekš "rotācijas dobspiedums - iekārtas"