• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas

Rezultāti

Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas - Imports eksports

 1. D.I.M. S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  D.I.M. Srl has been producing nozzles since 1980. Thanks to our production we can supply new parts as well as manufacture them from customer supplied raw material where the piston/pin are refurbished. Along with the marine sector also the plastic sector has been involved. 8 and 9 hole nozzles are produced for spraying polyurethane.

 2. SCHMIDT AUTOMOTIVE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHMIDT AUTOMOTIVE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Westhausen, Vācija.

 3. DSC PUMPS SRL

  Itālija

  Uzņēmums DSC PUMPS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī dosing pumps nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 4. OFFICINA MECCANICA VACCARI S.A.S. DI LATTANZIO ANDREA & C

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA MECCANICA VACCARI S.A.S. DI LATTANZIO ANDREA & C, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, mechanic, car workshop, Rezerves daļas automašīnām, un vehicle horns nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 5. ATG MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums ATG MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī polyurethane nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ASE MACHINERY INDUSTRY INC.

  Turcija

  Uzņēmums ASE MACHINERY INDUSTRY INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. AUTODIESEL SNC

  Itālija

  Uzņēmums AUTODIESEL SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī injection pump repairs, injection pumps for engines, supports for injection pumps, un electronic diagnosis nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 3. SODIT

  Francija

  Uzņēmums SODIT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

 4. MTM POLSKA JAROSLAW SZPAK

  Polija

  Uzņēmums MTM POLSKA JAROSLAW SZPAK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī motor oils nozarēs. Tas atrodas Wroclaw, Polija.

 5. IDE SERVICE

  Beļģija

  Uzņēmums IDE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, injector test equipment, injectors for motors, un car spare parts nozarēs. Tas atrodas Pittem, Beļģija.

 1. D.I.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D.I.M. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, injectors for motors, injector test equipment, un Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Osimo, Itālija.

 2. MARBED SURL - PROFESSIONAL DIESEL SERVICE TOOLS

  Itālija

  Uzņēmums MARBED SURL - PROFESSIONAL DIESEL SERVICE TOOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu labošana - rokas instrumenti bez motora, common rail systems for diesel engines, machine shop equipment, un Automašīnu labošana - rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Quinzano D'oglio, Itālija.

 1. BILIM DIZEL

  Turcija

  Uzņēmums BILIM DIZEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī pump injector system for diesel engines, un accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. OTTO MÄNNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OTTO MÄNNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Veidnes plastmasai un gumijai, Plastic parts, high performance plastics, un Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Bahlingen, Vācija.

 3. PHU MOTO MAZURY SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PHU MOTO MAZURY SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, injection pumps for motorvehicles, injection pumps for engines, un Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem nozarēs. Tas atrodas Mrągowo, Polija.

 4. NS KOREA

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums NS KOREA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltummaiņi nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Vacuum pumps, un check valve nozarēs. Tas atrodas Incheon, Dienvidkoreja.

 5. PAPAPIETRO SRL

  Itālija

  Uzņēmums PAPAPIETRO SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Matera, Itālija.

 6. JRC JUNG IMPORT EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JRC JUNG IMPORT EXPORT GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Saarlouis, Vācija.

 7. PINI SERGIO

  Itālija

  Uzņēmums PINI SERGIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī repair garage services, car workshop, injectors for motors, un injection pumps for engines nozarēs. Tas atrodas Santo Stefano Magra, Itālija.

 8. SE-FA ELEKTRONIK BILGISAYAR INŞ.TAAH.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums SE-FA ELEKTRONIK BILGISAYAR INŞ.TAAH.SAN.TIC.LTD.ŞTI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī pump injector system for diesel engines, un Pumps and injection equipment, Diesel nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ROTORFLUSH FILTERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROTORFLUSH FILTERS, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Sūkņi, filtering pumps, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Bridport, Apvienotā Karaliste.

 2. PENSTAR LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PENSTAR LTD, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Ūdens analīze - aprīkojums, water supplier, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Ūdens analīze - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cardigan, Apvienotā Karaliste.

 3. REPARATII POMPE INJECTIE

  Rumānija

  Uzņēmums REPARATII POMPE INJECTIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī injection pump repairs, electronic injection pumps, un supports for injection pumps nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 4. TOYO PUMPS EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums TOYO PUMPS EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, pump manufacturing, un Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Nivelles, Beļģija.

 5. DIESEL LINE SRL

  Itālija

  Uzņēmums DIESEL LINE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī quality system certified to iso 9002, un Pumps and injection equipment, Diesel nozarēs. Tas atrodas Oderzo, Itālija.

 6. CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Civitavecchia, Itālija.

 7. BOTTONI MARCO

  Itālija

  Uzņēmums BOTTONI MARCO, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Frosinone, Itālija.

 8. LUTONG CHINA ENGINE PARTS PLANT

  Ķīna

  Uzņēmums LUTONG CHINA ENGINE PARTS PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī common rail systems for diesel engines nozarēs. Tas atrodas Putian, Ķīna.

 9. BSM LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums BSM LTD, gadā un darbojas Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu signalizācija, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnu signalizācija, un Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 10. EIRALE CARLO

  Itālija

  Uzņēmums EIRALE CARLO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Alba, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

912 Uzņēmumi