• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējot žāvētas zivis

Rezultāti

Saldējot žāvētas zivis - Imports eksports

 1. GROUP SAGUN

  Turcija

  Uzņēmums GROUP SAGUN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugāle

  Uzņēmums LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī dry salted cod nozarēs. Tas atrodas Coimbra, Portugāle.

 3. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī trout, office stationery, un perch nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. ATLANTIC BOOM FOOD

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums ATLANTIC BOOM FOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī cashew nuts, un ground peanuts nozarēs. Tas atrodas New York, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  Islande

  Uzņēmums ICELAND FREEZE DRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvētas zivis, Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Þorlákshöfn, Islande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AMZIL SEAFOOD SARL

  Maroka

  Uzņēmums AMZIL SEAFOOD SARL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Agadir, Maroka.

 2. ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT

  Ķīna

  Uzņēmums ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Zhoushan Zhejiang, Ķīna.

 3. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī import-export of horses nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. SETRACO NV

  Beļģija

  Uzņēmums SETRACO NV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen fish products, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Gistel, Beļģija.

 5. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Uzņēmums INTERAGROPROD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 1. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums OCEANS AND SEAS LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 2. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Spānija

  Uzņēmums FISCHEN LADEN RONDILLA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī fish shops nozarēs. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 1. RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas rongcheng, Ķīna.

 2. CETUSSAC -PERU

  Peru

  Uzņēmums CETUSSAC -PERU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen seafood, un scallops nozarēs. Tas atrodas Paita, Peru.

 3. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums BRODOKOMERC NOVA D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Saldējot žāvētas zivis, Kaltēta gaļa, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Rijeka, Horvātija.

 4. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Īrija

  Uzņēmums EIRANOVA FISHERIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Kūpinātas un sālītas zivis, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Kūpinātas un sālītas zivis nozarēs. Tas atrodas Bantry, Īrija.

 5. TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Taizhou, Ķīna.

 6. KIMBEX, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums KIMBEX, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Ostrava, Čehija.

 7. FOODS TRADING SRL

  Itālija

  Uzņēmums FOODS TRADING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Fontanellato (PR), Itālija.

 8. TANDIS PERSIAN GOLF

  Irāna

  Uzņēmums TANDIS PERSIAN GOLF, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī shrimp, un tuna nozarēs. Tas atrodas Bushehr, Irāna.

 1. SIRENA COLDSTORES A/S

  Dānija

  Uzņēmums SIRENA COLDSTORES A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Esbjerg, Dānija.

 2. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LOWESTOFT COLD STORE LTD, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Lowestoft, Apvienotā Karaliste.

 3. TECHNO KILL

  Pakistāna

  Uzņēmums TECHNO KILL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Karachi, Pakistāna.

 4. VICIUNAI BALTIC O U

  Igaunija

  Uzņēmums VICIUNAI BALTIC O U, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Saldējot žāvētas zivis, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 5. LOFOTKOMPANIET AS

  Norvēģija

  Uzņēmums LOFOTKOMPANIET AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Saldējot žāvētas zivis, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Kristiansund N, Norvēģija.

 6. HAFNARFELL HF

  Islande

  Uzņēmums HAFNARFELL HF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Hafnarfirði, Islande.

 7. ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL

  Šrilanka

  Uzņēmums ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas ANGODA, Šrilanka.

 8. SANYO CORPORATION

  Japāna

  Uzņēmums SANYO CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Fukukoa, Japāna.

 9. HANLON PROPERTIES LTD

  Īrija

  Uzņēmums HANLON PROPERTIES LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 10. LOFOTEN SJØPRODUKTER AS

  Norvēģija