• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējot žāvētas zivis

Rezultāti

Saldējot žāvētas zivis - Imports eksports

 1. GROUP SAGUN

  Turcija

  Uzņēmums GROUP SAGUN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī trout, office stationery, un perch nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugāle

  Uzņēmums LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī dry salted cod nozarēs. Tas atrodas Coimbra, Portugāle.

 4. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī import-export of horses nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  Islande

  Uzņēmums ICELAND FREEZE DRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvētas zivis, Saldējot žāvēti dārzeņi, un freeze-dried food products nozarēs. Tas atrodas Þorlákshöfn, Islande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Uzņēmums INTERAGROPROD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Spānija

  Uzņēmums FISCHEN LADEN RONDILLA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī fish shops nozarēs. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 3. SETRACO NV

  Beļģija

  Uzņēmums SETRACO NV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen fish products, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Gistel, Beļģija.

 4. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums OCEANS AND SEAS LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 5. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums BRODOKOMERC NOVA D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Saldējot žāvētas zivis, Kaltēta gaļa, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Rijeka, Horvātija.

 1. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Īrija

  Uzņēmums EIRANOVA FISHERIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Kūpinātas un sālītas zivis, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Kūpinātas un sālītas zivis nozarēs. Tas atrodas Bantry, Īrija.

 2. SIRENA COLDSTORES A/S

  Dānija

  Uzņēmums SIRENA COLDSTORES A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Esbjerg, Dānija.

 1. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LOWESTOFT COLD STORE LTD, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Lowestoft, Apvienotā Karaliste.

 2. FOODS TRADING SRL

  Itālija

  Uzņēmums FOODS TRADING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Fontanellato (PR), Itālija.

 3. KIMBEX, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums KIMBEX, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Ostrava, Čehija.

 4. LOFOTKOMPANIET AS

  Norvēģija

  Uzņēmums LOFOTKOMPANIET AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Saldējot žāvētas zivis, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Kristiansund N, Norvēģija.

 5. VICIUNAI BALTIC O U

  Igaunija

  Uzņēmums VICIUNAI BALTIC O U, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Saldējot žāvētas zivis, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 6. HAFNARFELL HF

  Islande

  Uzņēmums HAFNARFELL HF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Hafnarfirði, Islande.

 7. HANLON PROPERTIES LTD

  Īrija

  Uzņēmums HANLON PROPERTIES LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 8. ØSTLANDSKE FORMIDLING AS

  Norvēģija

 1. DELFI A/S

  Dānija

 2. NORDKYN SEAFOOD AS

  Norvēģija

 3. GARJUSAN 2000 S.L.

  Spānija

 4. POLTAVAHOLODPROM

  Ukraina

 5. FIRST FIMEX FISCH- IM- UND EXPORT GMBH

  Vācija

 6. J L DISTRIBUTION SERVICES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 7. FISKERNES FILETFABRIK A/S

  Dānija

 8. LOFOTEN SJØPRODUKTER AS

  Norvēģija

 9. KÄLID

  Igaunija

 10. JANGAARD EXPORT AS

  Norvēģija