• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • siles un ēdiena padeves sistēmas

Rezultāti

Siles un ēdiena padeves sistēmas - Imports eksports

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Ķīna

  Verified by europages badge

  Yutain Futai International Trade Co., Ltd. is a manufacturer with self-independent import-export rights, which specialized in pig equipments; sheep / goat equipments; horse equipments; cattle equipments; pet equipments; Poutry equipments and so on. Yutain Futai has established close business relationships with foreign institutions in China and domestic manufacturers, which has taken the lead in obtaining ISO9001: 2000 quality management system certificate among other domestic manufactures. Our company is a member unit of the State Agricultural Ministry's Veterinary Apparatus Sector. Our company has independently researched Farrowing stall/crate/pen, Drinker and feeder system equipements, Temperature control equipments, Ear marking equipments, Medical care equipments, Artificial insemination equipments, Slaughtering equipments, Incubation equipments, Medical care equipments, Farm construction equipments, Fishing yatch and other all animal equipments. Our main product's brand are 'Futai' & 'WELLD', which were both entitled as "Famous Brand Products" of International Agro Exhibition in China in 1999 One time co-operation with my company, business and friendship will be forever.

 2. GAUN

  Spānija

  Uzņēmums GAUN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Būri un krātiņi nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Siles un ēdiena padeves sistēmas, troughs for poultry, un troughs for rabbits nozarēs. Tas atrodas Librilla-Murcia, Spānija.

 3. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Francija

  Uzņēmums SARL ALBOUY EQUIPEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Siles un ēdiena padeves sistēmas, Feeders, automatic, fodder troughs for zootechnics, un ovine feed nozarēs. Tas atrodas Baraqueville, Francija.

 4. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums TYCOON SERVICES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Metāla galaprodukti, Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Metāla galaprodukti nozarēs. Tas atrodas Troyan, Bulgārija.

 5. INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO

  Spānija

  Uzņēmums INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Žogi, Siles un ēdiena padeves sistēmas, fencing, silos, Žogi, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Sanfelismo (valdefresno)-León, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ACO FUNKI

  Vācija

  Uzņēmums ACO FUNKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, chutes, Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Büdelsdorf, Vācija.

 2. NOVITAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NOVITAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inkubatori nozarē. Tas darbojas arī Lopu dzirdināšanas siles, Siles un ēdiena padeves sistēmas, Lopu dzirdināšanas siles, Siles un ēdiena padeves sistēmas, un farm grinding machinery nozarēs. Tas atrodas Lonate Pozzolo, Itālija.

 3. TOPTRAN MACHINERY CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums TOPTRAN MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarē. Tas darbojas arī feeder nozarēs. Tas atrodas Taoyuan County, Taivāna.

 4. KOVINOPLASTIKA LOZ D.D.

  Slovēnija

  Uzņēmums KOVINOPLASTIKA LOZ D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Durvis mājām nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas perforēšana, Siles un ēdiena padeves sistēmas, Gumijas un plastmasas perforēšana, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Loz, Slovēnija.

 5. YOUNGRIM

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums YOUNGRIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarē. Tas atrodas Gyeonggi-do, Dienvidkoreja.

 1. EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Betona izstrādājumi un konglomerāti, Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Betona izstrādājumi un konglomerāti nozarēs. Tas atrodas Hellenthal, Vācija.

 2. JAN KRAJCOVIC

  Čehija

  Uzņēmums JAN KRAJCOVIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Brno-Stred, Čehija.

 1. DAAB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DAAB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Reinheim, Vācija.

 2. TUMMERS MACHINEBOUW B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TUMMERS MACHINEBOUW B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hoogerheide, Nīderlande.

 3. CITECHMA HETEREN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums CITECHMA HETEREN B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Heteren, Nīderlande.

 4. SANTAMARIA MAURO

  Itālija

  Uzņēmums SANTAMARIA MAURO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarē. Tas atrodas Licata, Itālija.

 5. REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Recke, Vācija.

 6. PETER MARTINKA - MP SERVIS

  Slovākija

  Uzņēmums PETER MARTINKA - MP SERVIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Bratislava-Nove Mesto, Slovākija.

 7. ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE

  Slovēnija

  Uzņēmums ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarē. Tas atrodas Petrovce, Slovēnija.

 8. YEMMAK MAKINA SANAYI VE TICARET A S

  Turcija

 1. LST LANDWIRTSCHAFTL. ANLAGEN GMBH

  Vācija